Forum kibiców Apatora Toruń

O FORUM - Opinie na temat newsów na stronie

Kalwin-Apator - 2010-07-16, 10:10
Temat postu: Opinie na temat newsów na stronie
http://krzyzacy.net/index.php?show=726

Z całym szacunkiem dla Ciebie Krzyżak, ale ten felieton? odrobinę Ci nie wyszedł.

Pomijając błędy stylistyczne, jest kilka rażących błędów rzeczowych.

Cytat:
"Apator przegrał wszystkie mecze na wyjeździe, przy czym prawie każdy mecz kończył się pogromem."

a wygrany mecz w Częstochowie? A przegrany mecz w Tarnowie ośmioma punktami to jeszcze nie pogrom.
Cytat:

Co się dzieje z naszymi kolarzami? Jak to możliwe, że drużyna od początku sezonu uznawana za faworyta może nie zmieścić się do pierwszej szóstki?

"szóstkę" mamy już pewną.

Cytat:
Po wygranym turnieju GP w Cardiff myślałem, że wejdzie w mecz z Tarnowem z rozpędu i zrobi przynajmniej z 10 punktów.

wcześniej był mecz w Zielonej

Cytat:
A na zwykłym meczu było właśnie około 8000-9000 osób

Po pierwsze to jednak trochę więcej, a po drugie od stadionu br98 nie wymagało się tyle co od MA

Cytat:
Na prośbę kibiców na sektorze L i Ł wyciszono muzykę ułatwiając tym doping. Udała się też akcja anty-trąbkowa.

Brak trąbek to zasługa wyłącznie nasza, która udała się dzięki słabej frekwencji na MA i odsunięciu się od klubu wielu kibiców sukcesu, przychodzących na mecze z trąbką i innymi dziwnymi wynalazkami

To tak na szybko znalezione. Jest jeszcze kilka literówek i kilka niekoniecznie trafnych sformułowań.

Także Krzyżak, fajnie że próbujesz pisać tego typu teksty, ale najpierw potrenuj, albo chociaż sprawdzaj to co pisałeś. Popraw ten artykuł albo usuńcie go, bo troszkę wstyd ;)

extoruniak - 2010-07-16, 19:55

JEŻELI KTOŚ ZNAJDZIE BŁĘDY W FELIETONACH, OPISACH LUB INNYCH WPISUJE JE TUTAJ, ŻEBY OSOBY ADMINISTRUJĄCE STRONĘ MOGŁY JE POPRAWIĆ.

NIKT NIE JEST NIEOMYLNY A NIE MYLI SIĘ TEN CO NIC NIE ROBI

NIE MA DOSRYWANIA KOLEGOM Z TYM SAMYM SZALEM.

KAŻDY PRZEJAW DO*#%^* BĘDZIE ODPOWIEDNIO NAGRADZANY

krzyzak1962 - 2010-07-16, 22:44

ciesze sie z kazdej krytyki. uwazam ze krytyka pomaga mi poprawiac moje teksty i staram sie na 100%. to moj pierwszy felieton, caly czas staram sie dopracowywac wszystkie moje "wywody" ;) takie przejawy krytyki mobilizuja do dalszego pisania. oczywiscie musi to byc krytyka na poziomie. musi zawierac wyszczególnione błedy i ewentualne mijanie sie z prawda. najbardziej wkurza mnie jak ktos pisze zdania "co to za gowno" albo "skoncz".

dziekowa na zwrocenie uwagi. pozdr

KSTommas - 2010-09-14, 19:45

W relacji ostatniego meczu można by dołożyć jedno i do Uni... i wydaje mi się że za dużo tego ,,oraz" w wymienianiu najlepiej punktujących zawodników Unii
extoruniak - 2010-09-14, 19:59

KSTommas napisał/a:
W relacji ostatniego meczu można by dołożyć jedno i do Uni... i wydaje mi się że za dużo tego ,,oraz" w wymienianiu najlepiej punktujących zawodników Unii

zrobione

rafas - 2012-06-15, 22:46

W tytule newsa o statystykach Toruń jest napisany z małej litery.

edit: poprawione :oops:

Kiełba - 2013-09-25, 08:52

Cytat:
"Bez niego nie byliśmy w stanie jechać" te słowa są kpią tradycji
"kpiną" powinno być. Nie mam już dostępu do strony więc poprawcie ;)
Starówka - 2014-01-18, 09:28

poprawcie datę przy wpisie Wszyscy na Tor-Tor bo jeszcze ktoś pójdzie tego 26 :D