Forum kibiców Apatora Toruń

HYDE PARK - Jestem Polakiem - Wątek patriotyczny

extoruniak - 2010-11-13, 21:42
Temat postu: Jestem Polakiem - Wątek patriotyczny
jak w temacie
Toruńczyk - 2010-11-13, 22:23

11 listopada przeszedł przez Warszawę marsz nacjonalistów zorganizowany z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości. Przeszło w nim ponad 2 tyś ludzi! W licznych organizacjach oraz grupach była także delegacja Inicjatywy Narodowej.
Jeśli chodzi o sam marsz to wypadł wyśmienicie, cieszy cały przekrój społeczeństwa jaki się na nim znalazł. Od kibiców poprzez nacjonalistów po ludzi prawicy i zwykłych Polaków. Trzymaliśmy w rękach biało czerwone flagi. Przeciwnicy w postaci koalicji lewacko-homoseksualnej (podobni liczebnie) mieli głównie flagi tęczowe i teksty polityczne. Dodajmy, że całkowicie niepoprawne historycznie.

Żródło http://inicjatywa14.net/

Jeśli ja coś mogę dodać od siebię to z roku na rok na manifestacji patriotycznej z okazji 11 listopada jest coraz więcej ludzi którzy mają poglądy narodowe, i wiedzą że sytuacja w dzisiejszej Polsce nie jest najlepsza. Mam nadzieję że z wiekiem czasu będzie ich jeszcze więcej.

Fotoleracja z manifestacji - http://www.nacjonalista.p...-warszawie.html
Filmik - http://www.youtube.com/watch?v=oih9rEVWyZk

m[A]lin - 2010-11-13, 22:30

http://www.drogalegionist...rtowe&Itemid=91
rkt - 2010-11-13, 22:31

Toruńczyk napisał/a:

Jeśli chodzi o sam marsz to wypadł wyśmienicie, cieszy cały przekrój społeczeństwa jaki się na nim znalazł. Od kibiców poprzez nacjonalistów po ludzi prawicy i zwykłych Polaków.

Śmieszne to sformułowanie trochę. Znalazł się cały przekrój społeczeństwa, a potem wymieniona została tylko jego część.
To taj jakby np Polacy o poglądach lewicowych czy wszelkiego typu mniejszości (których zapewne tam nie było) nie były częścią społeczeństwa.

19KSA62 - 2010-11-13, 22:42

Marsz jak najbardziej udany . Dużo ekip z całej Polski oraz zwykłych obywateli . Nie spodziewałem się tak że tylu ludzi będzie , jak i nie spodziewałem się że będzie tyle "antyfaszystów" . Oczywiście GW non stop nawoływała aby blokować marsz Narodowców co im w sumie wyszło ... Na minus skrojenie przez Anti-fa (fe ;) ) baneru z Romanem Dmowskim . Oraz porachunki kibicowskie które nie powinny mieć miejsca w tym ważnym dniu dla każdego POLAKA . I duży plus dla Legii za akcje z Anti-fą ;)

Pozdrowienia !

I baner należał do SN . Ludzie którzy są już w troszkę w starszym wieku :)

pacer - 2010-11-13, 22:44

19KSA62 napisał/a:
Marsz jak najbardziej udany . Dużo ekip z całej Polski oraz zwykłych obywateli . Nie spodziewałem się tak że tylu ludzi będzie , jak i nie spodziewałem się że będzie tyle "antyfaszystów" . Oczywiście GW non stop nawoływała aby blokować marsz Narodowców co im w sumie wyszło ... Na minus skrojenie przez Anti-fa (fe ;) ) baneru z Romanem Dmowskim . Oraz porachunki kibicowskie które nie powinny mieć miejsca w tym ważnym dniu dla każdego POLAKA . I duży plus dla Legii za akcje z Anti-fą ;)

Pozdrowienia !

Biała Polska Białą Polską, ale to 88 z podpisu lepiej zdejmij.

19KSA62 - 2010-11-13, 22:53

pacer napisał/a:
19KSA62 napisał/a:

Pozdrowienia !

Biała Polska Białą Polską, ale to 88 z podpisu lepiej zdejmij.

Hmm :) ? Tak samo jak bym swastykę miał na avatarze to też miał bym zmienić . Oczywiście pierwsze skojarzenie - Hitler ... w 36' koło POLSKIEGO BIAŁEGO ORŁA wisiała swastyka . A teraz to jest zakazane jako zło . Jak i przez Finów był stosowany dla lotnictwa od 1922 - 1944 ( jeśli się nie mylę ) . Więc popierając ideologie Hitlera , popierasz białą czystą rasę . Teraz zostanę pociśnięty przez kumatą wiarę . Ale przecież ON zabijał POLAKÓW ! I Ty się nazywasz Polakiem ?! Lecz nie których poglądy są podobne do tych Hitlera i sobie nawet tego sprawy nie zdajecie . ( STOP homoseksualistą , imigracji itd itd ) Po prostu jest to nie świadomość z różnych przyczyn .

pacer - 2010-11-13, 22:59

Wiem wiem, swasta jest azjatyckim symbolem szczęscia, wynalezionym jeszcze przed naszą erą(?) tak samo jak salut- też został zapożyczony przed adiego. I sam gest nie powinien być utożsamiany tylko z jedną ideologią.
ale juz nie paląc jana- 88 masz w podpisie bo to Twój szczęsliwy numerek?

19KSA62 - 2010-11-13, 23:10

Szczęśliwy numerek to nie jest ... Ale ja wiem i Ty wiesz co to znaczy , wystarczy :) . Jeszcze dzieciaki to podłapią i wtedy będzie że internet szerzy nazizm , faszyzm itd itd .
pacer - 2010-11-13, 23:15

19KSA62 napisał/a:
Szczęśliwy numerek to nie jest ... Ale ja wiem i Ty wiesz co to znaczy , wystarczy :) . Jeszcze dzieciaki to podłapią i wtedy będzie że internet szerzy nazizm , faszyzm itd itd .

Aha, a 28 to co to jest?

Maciek1992 - 2010-11-13, 23:18

blood and honor
Winston_Smith - 2010-11-13, 23:34

Czy to tajemniczy numer honorowych dawców krwi? :P
rkt - 2010-11-13, 23:38

19KSA62 napisał/a:
Oraz porachunki kibicowskie które nie powinny mieć miejsca w tym ważnym dniu dla każdego POLAKA .

To pokazuje jakiś poziom.

19KSA62 - 2010-11-13, 23:59

Winston_Smith napisał/a:
Tak ... ale nie swojej :P .

Rtk , masz racje . Jednak jest to wybryk 2 osób . I tym bardziej nie wiadomo czyj wybryk . Poszła fama ze to kibice Hutnika Warszawa ... kłamstwo . Legia też nie , chyba że jakieś dzieciaki w co szczerze wątpię . Lecz to nie była Anti-fa . I to właśnie zniechęca również ludzi do przychodzenia na takie marsze . Jak jest to określane ... Sramy do własnego gniazda.

Radosław - 2010-11-14, 00:09

19KSA62 napisał/a:
Winston_Smith napisał/a:

Rtk , masz racje . Jednak jest to wybryk 2 osób . I tym bardziej nie wiadomo czyj wybryk . Poszła fama ze to kibice Hutnika Warszawa ... kłamstwo . Legia też nie , chyba że jakieś dzieciaki w co szczerze wątpię . Lecz to nie była Anti-fa . I to właśnie zniechęca również ludzi do przychodzenia na takie marsze . Jak jest to określane ... Sramy do własnego gniazda.

akurat znam osobiscie 1 pocietego i w tym co piszesz jest powiedzmy...nieprawda, wiec nie mów co jest kłamstwem a co nie jak powołujesz sie na "famy".

19KSA62 - 2010-11-14, 00:17

WSH napisał/a:
19KSA62 napisał/a:
Winston_Smith napisał/a:

akurat znam osobiscie 1 pocietego i w tym co piszesz jest powiedzmy...nieprawda, wiec nie mów co jest kłamstwem a co nie jak powołujesz sie na "famy".

Dobra , przepraszam masz rację . Lecz co prawda to prawda Hutnik to przydupas Legii lecz wątpię że to Hutnik . Legia jeszcze się nie wypowiedziała słowem na ten temat.Za szybko wnioski wyciągnąłem . Lecz tak czy siak szacunek dla chłopaków z Polonii !

Radosław - 2010-11-14, 00:29

19KSA62 napisał/a:
WSH napisał/a:
19KSA62 napisał/a:
Winston_Smith napisał/a:

Dobra , przepraszam masz rację . Lecz co prawda to prawda Hutnik to przydupas Legii lecz wątpię że to Hutnik . Legia jeszcze się nie wypowiedziała słowem na ten temat.Za szybko wnioski wyciągnąłem . Lecz tak czy siak szacunek dla chłopaków z Polonii !

oficjalnie nikt nie rozpoznał sprawców wiec tego sie trzymajmy

a co do Hutnika to nie przydupas Legii tylko młode TB z osiedla Bielany.

byłeś na marszu?

19KSA62 - 2010-11-14, 00:36

Na marszu byłem ... Można powiedzieć , skończyłem w suce jeszcze przed .
kora - 2010-11-14, 04:02

19KSA62 napisał/a:
Więc popierając ideologie Hitlera , popierasz białą czystą rasę . Teraz zostanę pociśnięty przez kumatą wiarę . Ale przecież ON zabijał POLAKÓW ! I Ty się nazywasz Polakiem ?! Lecz nie których poglądy są podobne do tych Hitlera i sobie nawet tego sprawy nie zdajecie . ( STOP homoseksualistą , imigracji itd itd ) Po prostu jest to nie świadomość z różnych przyczyn .

Nieświadomość...? zlituj się...

Rozumiem wiele... część pewnie nawet popieram, ale... nie jestem w stanie zrozumieć właśnie jednej rzeczy w tej całej ideologii, która skrajnie mi się kłóci z ideą narodową Polski.
Jak Polak może przyjmować pomysł Hitlera - nie, nie chodzi o samo zabijanie Polaków, jak to ująłeś - który zakładał eliminację Słowian?!
Nie wiem... może to trudne do zrozumienia, ale wg tego, co napisałeś to... sorry Winnetou... jesteś na przedzie kolejki do eliminacji... No chyba, że jesteś rzeczywiście z "białej czystej rasy", ale w takim razie co Ty w Polsce robisz?

Tak po prostu, może zamiast ślepo opierać się na poglądach psychopaty, wartałoby stworzyć własny? Taki bez paradoksów...

19KSA62 - 2010-11-14, 08:14

kora napisał/a:
19KSA62 napisał/a:
Więc popierając ideologie Hitlera , popierasz białą czystą rasę . Teraz zostanę pociśnięty przez kumatą wiarę . Ale przecież ON zabijał POLAKÓW ! I Ty się nazywasz Polakiem ?! Lecz nie których poglądy są podobne do tych Hitlera i sobie nawet tego sprawy nie zdajecie . ( STOP homoseksualistą , imigracji itd itd ) Po prostu jest to nie świadomość z różnych przyczyn .

Nieświadomość...? zlituj się...

Rozumiem wiele... część pewnie nawet popieram, ale... nie jestem w stanie zrozumieć właśnie jednej rzeczy w tej całej ideologii, która skrajnie mi się kłóci z ideą narodową Polski.
Jak Polak może przyjmować pomysł Hitlera - nie, nie chodzi o samo zabijanie Polaków, jak to ująłeś - który zakładał eliminację Słowian?!
Nie wiem... może to trudne do zrozumienia, ale wg tego, co napisałeś to... sorry Winnetou... jesteś na przedzie kolejki do eliminacji... No chyba, że jesteś rzeczywiście z "białej czystej rasy", ale w takim razie co Ty w Polsce robisz?

Tak po prostu, może zamiast ślepo opierać się na poglądach psychopaty, wartałoby stworzyć własny? Taki bez paradoksów...

Bo białą czystą rasę rozumiemy dwoma pojęciami .
Ty kojarzysz z krwią aryjską , ja z białym człowiekiem który jest PONAD innymi . Trochę się to wszystko miesza ale proszę zobaczyć co się dzieje teraz . Francja , Niemcy , Hiszpania , Wielka Brytania ...W tych państwach co 3 jest czarny ... Nie długo odejdą narodowe tradycje . Ideologia - dobra , ideologista był zły ... co nie znaczy że to popieram . Pisałem wcześniej o homoseksualistach oraz o czarnych .O to mi w tej ideologi chodzi . Nie chodzi żeby wszystkich Słowian wybić . Bo jeśli ten cały syf nam się zacznie zjeżdżać to będziemy mieli drugą Francję ... nie pod względem gospodarki , ale pod względem ludzi. Nie możemy pozwolić również żeby w Polsce takie coś się działo . Jeśli chcecie być po prostu województwem w unii europejskiej - proszę Cię bardzo . Ale POLSKA nie będzie państwem niepodległym... że tak to nazwe:) .

" Walcz z wszystkim co niszczy naszą narodową więź ! Walcz z wszystkimi co obcej fladze dziś oddają cześć ! "

adi - 2010-11-14, 11:47

19KSA62 napisał/a:
Trochę się to wszystko miesza ale proszę zobaczyć co się dzieje teraz . Francja , Niemcy , Hiszpania , Wielka Brytania ...W tych państwach co 3 jest czarny ...

Nam to na pewno nie grozi [przynajmniej w takim stopniu] bo Niemcy czy Francuzi sami sobie sprowadzali po wojnie murzynow czy arabow bo brakowalo im rak do pracy, a gospodarka musiala sie rozwijac. Z tymze oni mysleli ze Ci sie po kilkunastu latach wyprowadza, ale stalo sie inaczej.

Za to Hiszpanie i Anglicy prowadzili kolonizacje calego swiata, przez stulecia grabili i czerpali korzysci z swoich zamorskich kolonii, to w koncu czas zaplacic murzynom i chcac czy nie chcac trzeba ich przyjac do swojego kraju.

Podsumowujac:
Za duze jest u nas bezrobocie zeby sprowadzac 'gastarbeiterow' tak jak w Niemczech czy Francji, a kolonii nie mielismy, wiec nagly naplyw jakiejkolwiek ludnosci jakiejs innej nacji nam nie grozi.

Slesz - 2010-11-14, 12:31

chyba że z ukrainy, rumunii i kazachstanu.
Winston_Smith - 2010-11-14, 12:37

"białym człowiekiem który jest PONAD innymi"

Ciekawa teoria, jak rozumiem autorska, bo naukowo to chyba nikt nigdy tego nie udowodnił, chyba ze koledzy Twego idola co potem testy swych teorii robili w miejscowości pod Krakowem na naszych rodakach

19KSA62 - 2010-11-14, 13:37

adi napisał/a:
19KSA62 napisał/a:
Trochę się to wszystko miesza ale proszę zobaczyć co się dzieje teraz . Francja , Niemcy , Hiszpania , Wielka Brytania ...W tych państwach co 3 jest czarny ...

Nam to na pewno nie grozi [przynajmniej w takim stopniu] bo Niemcy czy Francuzi sami sobie sprowadzali po wojnie murzynow czy arabow bo brakowalo im rak do pracy, a gospodarka musiala sie rozwijac. Z tymze oni mysleli ze Ci sie po kilkunastu latach wyprowadza, ale stalo sie inaczej.

Za to Hiszpanie i Anglicy prowadzili kolonizacje calego swiata, przez stulecia grabili i czerpali korzysci z swoich zamorskich kolonii, to w koncu czas zaplacic murzynom i chcac czy nie chcac trzeba ich przyjac do swojego kraju.

Podsumowujac:
Za duze jest u nas bezrobocie zeby sprowadzac 'gastarbeiterow' tak jak w Niemczech czy Francji, a kolonii nie mielismy, wiec nagly naplyw jakiejkolwiek ludnosci jakiejs innej nacji nam nie grozi.

Nasi politycy tworzą program który ma sprowadzić ludność Afrykańską do Polski . I jak zwykle sie zaczyna o idolu :okulary2: . Ideologista był zły , ideologia dobra . Macie sprzeczne poglądy do moich i nie dojdziemy do porozumienia .

Hini - 2010-11-14, 13:42

19KSA62 napisał/a:

Nasi politycy tworzą program który ma sprowadzić ludność Afrykańską do Polski .

Coś więcej możesz zapodać zamiast suchego stwierdzenia, że tak jest i już ? Jakieś źródło, przesłanie czy coś w ten deseń...

19KSA62 napisał/a:
I jak zwykle sie zaczyna o idolu :okulary2: . Ideologista był zły , ideologia dobra . Macie sprzeczne poglądy do moich i nie dojdziemy do porozumienia .

skoro był zły to po co to 88 ? bardziej w innym kierunku powinno chyba to iść ?

Dezerter87 - 2010-11-14, 13:56

[/quote]

Nasi politycy tworzą program który ma sprowadzić ludność Afrykańską do Polski ..[/quote]

A ja słyszałem ze koledzy z Marsa maja przejechać do fabryki sharpa na taśmę pracować, bo maja 4 pary rąk i szybciej pracują.

kora - 2010-11-14, 14:29

19KSA62 napisał/a:
Ideologia - dobra , ideologista był zły ... co nie znaczy że to popieram . Pisałem wcześniej o homoseksualistach oraz o czarnych .O to mi w tej ideologi chodzi . Nie chodzi żeby wszystkich Słowian wybić .

Niestety... nadal nie rozumiem, jak można wzorować się na ideologii psychola? Nawet jeśli jakiś maleńki aspekt Ci się podoba i tylko do niego się ograniczasz w przekonaniach, po prostu NIE WOLNO zapominać o całej reszcie.
Jako Polak podnosisz ideę, która paradoksalnie przewiduje eliminację narodu polskiego. :573:

adi - 2010-11-14, 14:35

@19KSA62
Mi się wydaje ze Ty za bardzo nie potrafisz podać sensownych argumentów dla swoich teorii.
19KSA62 napisał/a:

Nasi politycy tworzą program który ma sprowadzić ludność Afrykańską do Polski ..

Jeżeli tylko rząd Polski planuje sprowadzić ludność Afrykańską, to o ile w ogóle takie plany istnieją to mają na celu sprowadzenie uchodźców, bądź ludzi prześladowanych politycznie w swoich krajach. I będzie to pewnie maksymalnie kilkadziesiąt osób.

P.S Zacznij używać słownika Wielki Patrioto
homoseksualistOM, ideolOG...

zoltan112 - 2010-11-14, 14:38

19KSA62 napisał/a:
Ideologista był zły , ideologia dobra . Macie sprzeczne poglądy do moich i nie dojdziemy do porozumienia .

a w walce z tą dobrą ideologią zginęło prawie 6 milionów naszych rodaków

19KSA62 - 2010-11-14, 14:39

Hini napisał/a:
19KSA62 napisał/a:

Nasi politycy tworzą program który ma sprowadzić ludność Afrykańską do Polski .

Coś więcej możesz zapodać zamiast suchego stwierdzenia, że tak jest i już ? Jakieś źródło, przesłanie czy coś w ten deseń...

19KSA62 napisał/a:
I jak zwykle sie zaczyna o idolu :okulary2: . Ideologista był zły , ideologia dobra . Macie sprzeczne poglądy do moich i nie dojdziemy do porozumienia .

skoro był zły to po co to 88 ? bardziej w innym kierunku powinno chyba to iść ?

Więc jedziemy .
Hini - Prosze link : http://autonom.pl/index.p...kich-imigrantow

To może po prostu zostawię same 28 . To będzie to samo co 88 tylko obrane w milsze słówka i 28 nie ma w historii zabicia 6 milionów Polaków.

Dezert - tylko żeby nie było jak z czarnymi że się osiedli u nas... bo jeszcze tego brakowało .

Kora - To samo co u Hiniego :)

rkt - 2010-11-14, 14:41

Może mi ktoś napisać kto lub co to jest ideologista ? Przecież to się nawet na czerwono podkreśla przy pisaniu posta !!!!

Może jednak ideolog ? To chyba jest po polsku !?
Skoro już tak walczycie o Polskość, Polaków, Polskę....powalczcie nad książkami o czystość języka polskiego.....

Co do planu sprowadzenia ludzi z Afryki.....hmmm....do niezłych tabsów lub zioła muszą mieć dostęp wasi liderzy !
Słyszałem też o tajnych planach sprowadzenia Indian z Amazonki na tereny Żuław Wiślanych oraz Mongołów na Podkarpacie.

zoltan112 - 2010-11-14, 14:43

19KSA62 napisał/a:
To może po prostu zostawię same 28 . To będzie to samo co 88 tylko obrane w milsze słówka i 28 nie ma w historii zabicia 6 milionów Polaków.

Krew i Honor tym samym co Chwała Hitlerowi faktycznie zero roznicy

adi - 2010-11-14, 14:55

Cytat:
Jako „uchodźcy polityczni” w Europie lądują każdego roku setki tysięcy kolorowych imigrantów;

Cytat:
W 2008 roku przez Morze Śródziemne do Europy przedostało się 67 tysięcy Afrykańczyków

2 sprzeczne informacje w Twoim artykule. [67 000<100 000, ba tu jest mowa o setkach tysiecy, czyli pewnie maja na mysli wiecej niz 100k] Chyba ze uwazasz ze przez np kolo podbiegunowe w Norwegii czy Szwecji, albo moze przez Ural przedostaje sie do Europy ta wiekszosc imigrantow.
Cytat:
Na początek nasz kraj przyjmie sześciu afrykańskich imigrantów, możliwe, że będą to obywatele Somalii.

Cytat:
Podczas gdy ciągłe podwyżki podatków, fatalny stan służby zdrowia i edukacji tłumaczone są brakami w budżecie państwa, okazuje się, że są pieniądze na to, by planować napływ afrykańskich utrzymanków.

no tak bo przeciez od zawsze wiadomo ze koszt utrzymania 6 imigrantow z Somalii jest nieporownywalnie wiekszy od kosztow utrzymania np szpitala czy szkoly :okulary2:

Goszki - 2010-11-14, 14:58

67 tys LEGALNYCH imigrantow...
pacer - 2010-11-14, 15:05

w samych niemczech są 3 miliony turków. niemki rodzą 7 razy mniej dzieci niz imigrantki, co bedzie za 30 lat?

pozdro tolerancyjni

Hini - 2010-11-14, 15:07

zoltan112 napisał/a:
19KSA62 napisał/a:

Krew i Honor tym samym co Chwała Hitlerowi faktycznie zero roznicy

Blut und Ehre... motto hitlerjugend - ta sama "ideologia"... żadnej różnicy. Powinieneś chyba zmienić na 25...

rkt - 2010-11-14, 15:18

pacer napisał/a:
w samych niemczech są 3 miliony turków. niemki rodzą 7 razy mniej dzieci niz imigrantki, co bedzie za 30 lat?

pozdro tolerancyjni

Proponuję na ten temat porozmawiać z Niemcami i zapytać ich o zdanie na ten temat.
I mam na myśli tutaj Niemców z zachodu a nie Ossie u których tak na prawdę poza Berlinem turków prawie wcale nie ma.
Uwierz mi że wszyscy Niemcy których znam i z którymi na ten temat gadałem nie widzą problemu w samym fakcie obecności imigrantów w ich kraju. Imigranci są im potrzebni jako siła robocza. Problemem jest słaby poziom integracji imigrantów ze społeczeństwem kraju do którego przyjeżdżają. Ale to już zupełnie inny problem i tak naprawdę winy dużo jest tu po stronie Niemców, co zresztą sami przyznają.

Radosław - 2010-11-14, 17:05

kora napisał/a:
19KSA62 napisał/a:
Ideologia - dobra , ideologista był zły ... co nie znaczy że to popieram . Pisałem wcześniej o homoseksualistach oraz o czarnych .O to mi w tej ideologi chodzi . Nie chodzi żeby wszystkich Słowian wybić .

Niestety... nadal nie rozumiem, jak można wzorować się na ideologii psychola? Nawet jeśli jakiś maleńki aspekt Ci się podoba i tylko do niego się ograniczasz w przekonaniach, po prostu NIE WOLNO zapominać o całej reszcie.
Jako Polak podnosisz ideę, która paradoksalnie przewiduje eliminację narodu polskiego. :573:

nacjonalizm nie jest ideologia Hitlera, on był 1 osoba ktora w taki sposob wprowadziła go w zycie - A TO ROZNICA
po 2 Hitler wzorował sie poczatkowo na Marksizmie...

kora - 2010-11-14, 20:54

ale nie w tym rzecz jak nacjonalizm został zastosowany przez Hitlera i skąd się wziął... bo nurt ten powstał dłuuugo przed nim, ale w tym, w jaki sposób 19KSA62, jako jednostka czująca się przedstawicielem ruchu nacjonalistycznego w Polsce, przywołuje jego osobę.
pacer - 2010-11-14, 20:58

kora napisał/a:
ale nie w tym rzecz jak nacjonalizm został zastosowany przez Hitlera i skąd się wziął... bo nurt ten powstał dłuuugo przed nim, ale w tym, w jaki sposób 19KSA62, jako jednostka czująca się przedstawicielem ruchu nacjonalistycznego w Polsce, przywołuje jego osobę.

jezus maria, nic nie zrozumiałem :566: :D

kora - 2010-11-14, 21:08

innymi słowy wkur** mnie gadanie jaki to Hitler był fajny...
Goszki - 2010-11-14, 21:31

Noszenie koszulek z Che Guevarra mam nadzieje tez Cie wkurwia?;p
Hini - 2010-11-14, 23:57

koszulek cccp też !
krzyzak1962 - 2010-11-15, 00:30

nacjonalizm sam w sobie nie jest zly. jednak Hitler posunal sie za daleko i wprowadzil NAZIZM. a to juz nie jest zwykly nacjonalizm.

z definicji:

"Nacjonalizm (z łac. natio – naród) - postawa społeczno-polityczna uznająca naród za najwyższe dobro w sferze polityki. Nacjonalizm uznaje sprawy własnego narodu za najważniejsze. Głosi solidarność wszystkich grup społecznych danego narodu."

"Nazizm jest skrajną ideologią powstałą jako wynik rozwoju społeczeństwa masowego, opartą o pierwiastki szowinistyczne i rasistowskie."

BCA - 2010-11-15, 21:21

mam pytanie do 19KSA62 - ile ty masz lat ?
czlowieku nie masz pojecia o polskim nacjonalizmie ! wyznajac ideologie Hitlera jestes takim samym zdrajca jak kazdy komunista !
PS. jezeli przytaczas jekies artykuly to zlituj sie i postaraj by ten artykul mial jakies odwolania do zrodel ktore moglyby potwierdzic prawdziwosc jego tresci.

Radosław - 2010-11-15, 22:15

krzyzak1962 napisał/a:
nacjonalizm sam w sobie nie jest zly. jednak Hitler posunal sie za daleko i wprowadzil NAZIZM. a to juz nie jest zwykly nacjonalizm.

z definicji:

"Nacjonalizm (z łac. natio – naród) - postawa społeczno-polityczna uznająca naród za najwyższe dobro w sferze polityki. Nacjonalizm uznaje sprawy własnego narodu za najważniejsze. Głosi solidarność wszystkich grup społecznych danego narodu."

"Nazizm jest skrajną ideologią powstałą jako wynik rozwoju społeczeństwa masowego, opartą o pierwiastki szowinistyczne i rasistowskie."

a kto w dzisiejszych czasach nie jest rasista i szowinista? kto traktuje czarnych na równi z soba? kto toleruje cyganów?
posłuchajcie swoich dziadków, ojców, czy nawet samych siebie. ogladacie mecz...brame strzela murzyn, nikomu przez gardło z was nie przeszo "a ta j****y bambo"...
widzicie cygana w porshe cayenne na blachach EZG..co mówicie...fajne auto? czy komentujecie ze to cygan?!
wiekoszosc z was zna cygana z lubicza, co o nim sie mówi? ze to biznesmen i sie dorobil? czy j****y złodziej CYGAN?
ogladacie edyta górniak jak niesprawidliwie dostaje 10 w tancu z gwiazdami? co mówicie? a to niesprawiedliwe jury? czy moze na jezyk przychodzi was ze to cygański bękart?

a moze to tylko ja mam w rodzinie szowinistów i rasistów? :lol:

w kazdym z nas jest nietolerancja, rasizm, antysemityzm, smiem twierdzic ze bez wyjatków!
ja bynajmniej sie nie wypieram
jebac zydów, murzynów, romów o! POLSKA DLA POLAKÓW :)

kcprn - 2010-11-15, 22:22

jednak spójżcie prawdzie w oczy - świat staje sięglobalną wioską, kultury i społeczeństwa na całym świecie mieszają sięi nic na to nie poradzicie.. Będziecie murzynów z siatką ganiać i DHLem spowrotem odsyłać? to co się dzieje w USA czy Francji podejżewam, że przyjdzie i do nas i żadne demonstrowanie nacjonalizmu na forum nic nie pomoże..
Maciejka - 2010-11-15, 22:46

WSH napisał/a:

ogladacie edyta górniak jak niesprawidliwie dostaje 10 w tancu z gwiazdami? co mówicie? a to niesprawiedliwe jury? czy moze na jezyk przychodzi was ze to cygański bękart?
a moze to tylko ja mam w rodzinie szowinistów i rasistów? :lol:
w kazdym z nas jest nietolerancja, rasizm, antysemityzm, smiem twierdzic ze bez wyjatków!
ja bynajmniej sie nie wypieram
jebac zydów, murzynów, romów o! POLSKA DLA POLAKÓW :)

to ona jest murzynem i cyganem :P ?

Diamond - 2010-11-15, 22:49

kcprn napisał/a:
jednak spójżcie prawdzie w oczy - świat staje sięglobalną wioską, kultury i społeczeństwa na całym świecie mieszają sięi nic na to nie poradzicie.. Będziecie murzynów z siatką ganiać i DHLem spowrotem odsyłać? to co się dzieje w USA czy Francji podejżewam, że przyjdzie i do nas i żadne demonstrowanie nacjonalizmu na forum nic nie pomoże..

Sprowadźmy to do tematu, który może zrozumiecie. Ile w was jest wzburzenia, że w Apatorze nie ma wychowanków, że swoi są odsuwani - brzmi znajomo? To teraz tosobie przełóżcie na temat nacjonalistyczny.

Nacjonalizm jest z założenia piękną sprawą. Wszelkie inne odchyły w prawą czy lewą strone są nieporozumieniem. I tyle z mojej strony.

rkt - 2010-11-15, 22:55

WSH....nie zgodzę się z tobą. Nie każdy z nas ma takie podejście. Proszę nie generalizuj.
Rasizm czy antysemityzm według mnie są totalną porażką. Te doktryny nie trzymają się kupy i jestem w stanie każdej umiejącej logicznie myśleć osobie udowodnić, że hołdując takim zasadom jest w grubym błędzie.
Co do nacjonalizmu.... to wg mnie możliwe jest stawianie swojego narodu ponad innymi tylko wtedy jeśli się nie zna innych krajów ich kultury i historii.

I żeby było jasne....jestem dumny z mojego narodu, jego historii i dokonań. Jestem dumny z tego, że jestem Polakiem.

Diamond - 2010-11-15, 23:01

Rkt, a nie jest tak że byś postawił dobro swojej rodziny ponad dobro innych, mimo że ich znasz? To jest taki mały "nacjonalizm."
BCA - 2010-11-15, 23:29

rkt napisał/a:
WSH....nie zgodzę się z tobą. Nie każdy z nas ma takie podejście. Proszę nie generalizuj.
Rasizm czy antysemityzm według mnie są totalną porażką. Te doktryny nie trzymają się kupy i jestem w stanie każdej umiejącej logicznie myśleć osobie udowodnić, że hołdując takim zasadom jest w grubym błędzie.
Co do nacjonalizmu.... to wg mnie możliwe jest stawianie swojego narodu ponad innymi tylko wtedy jeśli się nie zna innych krajów ich kultury i historii.

I żeby było jasne....jestem dumny z mojego narodu, jego historii i dokonań. Jestem dumny z tego, że jestem Polakiem.

nacjonalizm to stawianie dobra swojego narodu (interesu narodowego) ponad dobro innych narodów, i nie ma tu nic do rzeczy poziom znajomosc innych krajow - najprostszy przykład R.Dmowski - jeśli on nie znał kultury i historii innych krajów to odsyłam do książek.

rkt - 2010-11-15, 23:37

Diamond napisał/a:
Rkt, a nie jest tak że byś postawił dobro swojej rodziny ponad dobro innych, mimo że ich znasz? To jest taki mały "nacjonalizm."

To są zupełnie inne sprawy. Nie można porównać własnej rodziny do narodu do którego się należy.

Nacjonalizm zakłada też moi drodzy nadrzędność interesu narodu nad interesem jednostki czy nawet grup społecznych.

kora - 2010-11-16, 02:20

rkt napisał/a:

Nacjonalizm zakłada też moi drodzy nadrzędność interesu narodu nad interesem jednostki czy nawet grup społecznych.

podobnie jak patriotyzm.

rkt napisał/a:

a jaki jedno ma z drugim związek?
Stawianie swojego narodu ponad innymi zdanie mi się bardziej emocjonalnym odczuciem niż rozumowym, na które chyba największy wpływ ma wychowanie i środowisko w jakim człowiek się obraca, nie wykształcenie.
Z resztą patriotyzm również swoje państwo stawia na piedestale. Tak, uznając suwerenność i niepodległość innych, ale jednak Ojczyzna i jej naród są najważniejsze.
(Szanujmy inne państwa i narody, póki nie chcą nam się z buciorami wdzierać do naszego.)
Znam kilka krajów europejskich, ale jakoś mi nie tęskno do przeprowadzania się do nich; choć zauważam ich walory kulturowe, społeczne czy ekonomiczne nigdzie się nie wybieram. Uważam, że nasz naród jest zdolny do przekształceń w dobrym kierunku i zamiast uciekać tam gdzie mogłoby mi być lepiej bez większego zaangażowania, wolę zostać tu. Oczywiście - wymaga to pewnego nakładu pracy ale nikt mi łańcuchów na ręce nie zakłada, nie zabrania podnoszenia wykształcenia czy kwalifikacji, nie widzę więc potrzeby ucieczki tam gdzie byłoby łatwiej... a nóż widelec uda mi się może przyczynić do jakichś zmian na lepsze, choćby na niewielką skalę.
Przykład Diamonda z wychowankami w Apatorze zdaje mi się tu bardzo trafiony.
Wracając jednak - skąd mi się to wzięło? Poszanowanie dla historii naszego państwa, języka, kultury czy dóbr naturalnych pewnie nie spadło na mnie jak grom z jasnego nieba. Nie zaczęłam też doceniać tego, co mnie otacza poprzez jakkolwiek rozumiane poznanie innych krajów, ale przyglądając się im, chciałabym, by narodowi, do którego czuję przynależność żyło się lepiej niż tamtejszym. Tak, dostrzegam wady, ale czy trzeba od nich uciekać "chowając głowę w piasek"?
I jeszcze jedno. Rzecz jasna każdy ma swój wybór i każdy widzi to inaczej, ale wolałaby też, aby moi rodacy nie uciekali z kraju, ponieważ gdzieś tam będzie łatwiej. Wykazując nieco własnej inicjatywy tu wcale nie musi być gorzej.

extoruniak - 2010-11-16, 18:04

a ja mam pytanie do osób które były na marszu? po co on się odbył i po co wy tam pojechaliście? co on dla was symbolizował? skąd to pytanie, otóż czytam fora internetowe na temat marszu i 99% osób się tam wpisujących pojechało "spotkać się" z "klejami i linijkami" i antifa (czy jak to się pisze)
rkt - 2010-11-16, 23:04

Kora, nie wiem czy to ja źle zrozumiałem czy mnie źle zrozumiano.
Ja rozumie stawienie naszego narodu ponad inne, jak to było napisane wcześniej, jako twierdzenie, że nasz naród jest wyjątkowy, lepszy od innych. Z wpisów kolegów nacjonalistów mi na to wynikało.

Otóż ja uważam, że naród polski nie jest ani lepszy ani gorszy niż szwedzki, litewski, niemiecki, rosyjski czy żydowski. Moim zdaniem jest taki sam i obiektywnie patrząc tak samo ważny jak inne. Nie powinniśmy mieć my jako Polacy żadnych kompleksów przed innymi narodami, ale też nie możemy się uważać za nie wiadomo jak zajebistych.

Diamond - 2010-11-17, 15:42

rkt napisał/a:
Otóż ja uważam, że naród polski nie jest ani lepszy ani gorszy niż szwedzki, litewski, niemiecki, rosyjski czy żydowski. Moim zdaniem jest taki sam i obiektywnie patrząc tak samo ważny jak inne. Nie powinniśmy mieć my jako Polacy żadnych kompleksów przed innymi narodami, ale też nie możemy się uważać za nie wiadomo jak zajebistych.

Dalej idąc tropem porównań klubowych: w czym nasz klub jest lepszy od Polonii, Falubazu, Unii itd że tak go wielbisz? Nie oczekuje oczywiście odpowiedzi.

Teraz już wiesz co czują nacjonaliści.

Hullit - 2010-11-17, 17:22

Nacjonalista, faszysta, komunista rasista, optymista, pesymista,

Wszyscy Polacy to jedna rodzina :P

a ja tam dzisiaj obstawilem na Wybrzeze Kosci Sloniowej z Polska w toto mixie hehe

p.s. traktujcie post z przymruzeniem oka ;)

rkt - 2010-11-17, 19:48

Diamond,
nie wszystko da się z wszystkim porównać co ty próbujesz uskuteczniać.

Naprawdę czujesz taką więź z krajem jak z rodziną czy klubem ?

Jeśli tak to ten cały nacjonalizm działa na zasadzie ślepego i bezgranicznego uwielbienia dla narodu, bo takie jest raczej uwielbienie dla rodziny czy klubu. Nikt nie widzi wad swoich najbliższych, a nawet jak je widzi to mówi, że ich nie widzi ;)
Głupie to, ale w sumie to ma miejsce.
Dla mnie w przypadku rodziny tak jest, gorzej już z klubem (w naszym tego słowa rozumieniu) a z narodem to już nie ma u mnie na to szans.

pacer - 2010-11-17, 21:42

del
Diamond - 2010-11-17, 22:10

rkt napisał/a:
Jeśli tak to ten cały nacjonalizm działa na zasadzie ślepego i bezgranicznego uwielbienia dla narodu, bo takie jest raczej uwielbienie dla rodziny czy klubu. Nikt nie widzi wad swoich najbliższych, a nawet jak je widzi to mówi, że ich nie widzi ;)

Więc RKT są to po prostu rzeczy których nie rozumiesz. Inny przykład: byłbyś zapewne ostatnią osobą która by chwyciła za broń w obronie ojczyzny i to pewnie tylko dlatego, że zdałbyś sobie sprawę że Twoja najbliższa rodzina może być zagrożona.

A co do mojego przykładu, jest jak najbardziej na miejscu, tyle że Ty nie rozumiesz co dla patrioty/nacjonalisty może być pięknego w "brudnej" Polsce, ale rozumiesz co pięknego może być w klubie, mimo że jak widać idealny nie jest i wkurza Cię w nim 100 różnych rzeczy, ale mimo wszystko złego słowa na "forum" ogólnopolskim nie dasz o nim powiedzieć.

Radosław - 2010-11-17, 22:33

Diamond napisał/a:
rkt napisał/a:

Więc RKT są to po prostu rzeczy których nie rozumiesz. Inny przykład: byłbyś zapewne ostatnią osobą która by chwyciła za broń w obronie ojczyzny i to pewnie tylko dlatego, że zdałbyś sobie sprawę że Twoja najbliższa rodzina może być zagrożona.

A co do mojego przykładu, jest jak najbardziej na miejscu, tyle że Ty nie rozumiesz co dla patrioty/nacjonalisty może być pięknego w "brudnej" Polsce, ale rozumiesz co pięknego może być w klubie, mimo że jak widać idealny nie jest i wkurza Cię w nim 100 różnych rzeczy, ale mimo wszystko złego słowa na "forum" ogólnopolskim nie dasz o nim powiedzieć.

bo rkt startuje w wyborach dlatego tak dyplomatycznie odpowiada :okulary:

rkt - 2010-11-18, 00:32

Diamond,
właśnie dla tego bym PIERWSZY walczył z wrogiem. Ze względu na moją rodzinę. Moje dziecko.... Ale pewnie bym to zrobił tylko wtedy gdybym nie mógł zapobiec niebezpieczeństwu w inny sposób. Pewnie dla niektórych niestety, ale też przez emigrację w tej bardzo złej sytuacji.
Jeśli ktoś kto jest odpowiedzialny za swoich bliskich/potomstwo myśli inaczej...moim zdaniem bredzi....

WSH, odpowiadam tak "dyplomatycznie" bo wiem że gadam z kumplami po szalu...i dla mnie nie jest istotne to czy ktoś jest polskim nacjonalistą czy islamskim ekstremistą...do momentu gdy jest kibicem Apatora. Nie chcę po prostu nikogo urazić na forum. Face to face dyskusja wyglądałaby inaczej.

pacer - 2010-11-18, 00:35

rkt napisał/a:
Face to face dyskusja wyglądałaby inaczej.

kurde, teraz to az strach po lesie chodzić

rkt - 2010-11-18, 18:07

To nie była żadna groźba ;)
kora - 2010-11-19, 00:58

rkt napisał/a:
Diamond,
właśnie dla tego bym PIERWSZY walczył z wrogiem. Ze względu na moją rodzinę. Moje dziecko.... Ale pewnie bym to zrobił tylko wtedy gdybym nie mógł zapobiec niebezpieczeństwu w inny sposób. Pewnie dla niektórych niestety, ale też przez emigrację w tej bardzo złej sytuacji.

Czy ja nie rozumiem, co miałeś na myśli, czy dopatrywana przeze mnie sprzeczność wypowiedzi jest zasadna?

rkt - 2010-11-19, 17:37

opcja nr 1.
Pierw kombinujesz jak uniknąć walki a jak nie ma na to szans to do boju !

lostorzel - 2010-11-20, 20:10

żeby nie było że chcę kogoś urazić http://www.youtube.com/wa...feature=related
Toruńczyk - 2010-11-20, 21:56

lostorzel napisał/a:
żeby nie było że chcę kogoś urazić http://www.youtube.com/wa...feature=related

ale dla czego miałbyś kogoś urazić ? facet ma całkowitą racje, a gestu "salutu rzymskiego" używali Polscy patrioci, narodowcy przed II wojną światową, proszę go nie mylić z niemieckim pozdrowieniem "sieg heil"

pacer - 2010-11-21, 12:19

<sciana>
jaki salut, koles po prostu byl napier..ny jak szpadel i sam nie wiedział co robi.

Polak1962 - 2012-09-18, 16:59

Dla przypomnienia !! (73.rocznica wybuchu II wojny światowej)
1 września 1939 r. wojska niemieckie przekroczyły granice Polski, rozpoczynając II wojnę światową. Osamotnione Wojsko Polskie nie mogło skutecznie przeciwstawić się agresji Niemiec i sowieckiej inwazji rozpoczętej 17 września. W konsekwencji Hitler i Stalin dokonali IV rozbioru Polski.

Patriotyczny obowiązek ,pamiętać o tym wydarzeniu

Cześć i Chwała Bohaterom !

SzokAT - 2012-09-18, 21:43

Polak1962 napisał/a:
Dla przypomnienia !! (73.rocznica wybuchu II wojny światowej)
1 września 1939 r. wojska niemieckie przekroczyły granice Polski, rozpoczynając II wojnę światową. Osamotnione Wojsko Polskie nie mogło skutecznie przeciwstawić się agresji Niemiec i sowieckiej inwazji rozpoczętej 17 września. W konsekwencji Hitler i Stalin dokonali IV rozbioru Polski.

Patriotyczny obowiązek ,pamiętać o tym wydarzeniu

Cześć i Chwała Bohaterom !

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!
POLSKA WALCZĄCA - PAMIĘTAMY!

info_WP - 2012-09-22, 19:15

Witajcie PATRIOCI! W planach jest taka polóweczka:

Będą chętni - będzie koszulka. Pisać pw albo komentarze czy tacy się znajdą. Cena polówki to ok. 40 zł. Koszulka będzie haftowana.

Przypominam również o zapisach na czapki zimowe!

Polak1962 - 2013-05-09, 17:53

68 lat temu Niemcy podpisały bezwarunkową kapitulację, która kończyła trwającą od 1 września 1939 r. wojnę w Europie. Istnieją dwie oficjalne daty tego historycznego wydarzenia - 8 maja w państwach zachodnich i 9 maja w Rosji (a wcześniej w ZSRR i państwach bloku sowieckiego).

tak przy okazji: http://www.youtube.com/watch?v=8to1nJpkxw4 - co wy na to ?

IgorAt - 2013-05-09, 22:27

"11 maja zapraszamy na III Toruński Marsz Rotmistrza Pileckiego! W zeszłym roku maszerowało razem z nami kilkaset toruńczyków. W tym roku liczymy na więcej gdyż i więcej będzie się działo! Po Marszu odbędzie się wyjątkowy koncert Tadka Firmy Solo, który zaprezentuje materiał z płyty „Niewygodna Prawda” określanej mianem „patriotycznego rapu”. Jest to głos młodego pokolenia, które nie tylko pamięta o polskich bohaterach, ale również o ich pamięć walczy.

Program:

12:00 – Msza Święta w Kościele Garnizonowym pw. Św. Katarzyny
13:00 – Marsz: Plac Świętej Katarzyny – Pomnik Ofiar Stalinizmu
15:00 – Koncert Tadek Firma Solo – Amfiteatr Parku Etnograficznego – wstęp wolny wydarzenie na fb

Patronat honorowy nad Marszem objął Wojciech Polak, a organizatorem jest Szewska Pasja."

Jestem Polakiem - więc mam obowiązki polskie (...)!

Maciek1992 - 2013-05-12, 13:45

Czemu my jako Apator nie mogliśmy iść też oficjalnie ze zbiórka? Mam nadzieję, że za rok będzie już ogarnięte wszystko :)
pisak - 2013-05-12, 16:22

Może dlatego, że nikt by nie poszedł?
ZGL - 2013-05-12, 16:32

Maciek: Byłeś jak była rocznica śmierci Jana Pawła II? Raczej nie, bo gdybyś był nie zadał byś tego pytania...
Starówka - 2013-05-12, 17:17

ZGL napisał/a:
Maciek: Byłeś jak była rocznica śmierci Jana Pawła II? Raczej nie, bo gdybyś wiedział nie zadał byś tego pytania...

Idealnie to podsumowałeś ;)

ZGL - 2013-05-12, 19:42

Jeszcze jedno... Co to za pisanie "mam nadzieje ze za rok bedzie ogarniete wszystko"?
Samo ma sie ogarnac?
Jestes kibicem czy obserwatorem/komentatorem zycia?
PS posta mam nadzieje dodales z komorki jak stalismy pod brama :D

IgorAt - 2013-09-25, 16:02

http://niezalezna.pl/4641...-szykuje-wojsko
poebało zupełnie? :566:

dankan - 2014-03-11, 18:40

WYBORY DO EUROPARLAMENTU.

Słuchajcie jak wiadomo Ruch Narodowy wcześniej postanowił i będzie startować w wyborach do Europarlamentu. Pierwszym krokiem, aby to uczynić jest jednak zebranie sporej ilości podpisów. Niestety czas na zebranie tych podpisów jest zbyt krótki i I kolejka nowego sezonu żużlowego się nie zalicza więc wychodzę do was z inicjatywą abyście wydrukowali listy, pozbierali podpisy od znajomych rodziny, kogokolwiek kto ma powyżej 18 lat. Sam podpis do niczego nie zobowiązuję, nie zmuszą on do głosowania na wybraną partię. Listy zbierałbym za około 2-3 tygodnię o czym podałbym dokladną informację. Mam nadzieję że pokażecie, że tak liczny wypad na MN2013 to nie przypadek. Czołem Wielkiej Polsce !

http://narodowcy2014.pl/ <- link do list z podpisami.

Barney - 2014-03-15, 16:13

Przez przypadek oglądałem pewien super jak to zwą talk-show na polszmacie i według lewaków cóż to znaczy i jest #1 w byciu patriotą w czasie pokoju: ...płacenie podatków. No pewnie, bo na te ku..y przy korycie trzeba dawać i to najlepiej jak najwięcej. Numerem dwa powinno być branie kredytów, aby wzbogacać judopejskie banki. Heheee tv potrafi rozbawić człowieka...

http://www.youtube.com/watch?v=sSR1X4-xhfM