Forum kibiców Apatora Toruń

O FORUM - Zaproponuj newsa

Radosław - 2007-01-23, 02:31
Temat postu: Zaproponuj newsa
jako ze na stronce www.ksapator.prv.pl jest mało newsów mam propozycje dla kazdego.
kazdy moze napisac jakiegos newsa (w sezonie ogórkowym oczywiscie). moga to byc transfery, o zawodnikach, dupie marynie co zwiazane z naszym klubem itd

moze ktos wtedy da rade sie wkrecic w pisanie newsów w czasie sezonu (chociaz relacje trzeba zostawic Hullitowi). macie jakies pomysły to na apatorland@wp.pl, tutaj nic nie piszcie!

np moja propozycja jest aby ktos napisał cos o vlepkach west thorn które maja wyjsc niebawem...
moze cos o speedwayu na lodzie.
no jest tego sporo zawsze cos sie znajdzie.

ps w e-mailu ktorego do mnie napiszecie powiedzcie czy chcecie byc anonimowi czy nie. ja newsa przeczytam i zweryfikuje.

i najwazniejsze...to musi byc wasza twórczosc a nie "kopiuj, wklej" ze sportowych faktów ;)

pozdro

b_b_AT - 2007-02-22, 23:10

hmmm co wy na to aby wzbogacic stronke o dzial "prasa o nas" ?
Radosław - 2007-02-22, 23:38

a masz cos?
b_b_AT - 2007-02-22, 23:45

a ile dasz? hehe cos gdzies chyba mialem ale to nie wystarczy reszta tez by musiala sie dolozyc :okulary:
Radosław - 2007-02-22, 23:52

mam pewna osobe która ma chyba wycinki z gazet, zobaczymy co sie da zrobic :D
Hullit - 2007-02-27, 13:52

Ja w sprawie newsow na stronke. Mimo ze do sezonu jeszcze duzo czasu to jednak moze juz teraz by sie zdecydowal mi pomoc w pisaniu relacji i zapowiedzi z meczow ? Byc moze tak bedzie ze w sezonie zuzlowym bede mial zbytnio czasu(sprawy osobiste) a co za tym idzie mniejszy dostep do komputera niz dotychczas. A jeszcze musze zaznaczyc ze nie zawsze mam dostep do komputera bedac w domu. I zwiazku z tym fajnie by bylo gdyby ktos mi pomogl pisac. Np w jednej kolejce ja pisze zapowiedz ktos relacje w innej na odwrot itd.
Jak ktos by chcial pisac a nie ma zbytniej pamieci co sie wydarzylo na torze to polecam wziasc jakams karteczke i zaraz po biegu pisac co sie dzialo w czasie wyscigu. Wtedy o wiele latwiej to wszystko ogarnac i lepiej sie bedzie pisalo relacje.
Jezeli nikt mi nie pomoze to spoko nic sie nie stanie tylko wtedy bym mial prosbe byscie nie pisali w stylu: kiedy bedzie relacja czy zapowiedz... :okulary2:

APATOROWIEC - 2007-02-27, 20:57

jak nie znajdziesz nikogo innego to Ci mogę pomóc hullit ;) myślę, że poradzę sobie ;)
Hullit - 2007-02-28, 09:29

No i dziekuje Apatorowiec ;) a pisac to nie jest zadna sztuka poradzisz sobie
WojtAs - 2007-02-28, 22:21

no Hullit ja również sie dołączam do tego co napisał Apatorowiec słynne powiedzenie "Na ile moge na tyle pomoge" pozdRo :)
Madnes - 2007-02-28, 22:26

Hullit ja tez moge pomoc :)
WojtAs - 2007-02-28, 22:28

no to Hullit będzie miał pomocników albo go wygryziemy i sami zostaniemy ;) hehe
P10TR - 2007-02-28, 22:32

tylko zeby to nie byl slomiany zapal
maRcinKSA - 2007-02-28, 22:37

no własnie P10TR ma racje zeby nie było ze w sezonie nie bedzie miał kto pisał.Hullit trzymaj ich za słowo:)pozdRo
afch - 2007-03-01, 14:44

Przydałby sie jakiś dłuższy news na temat "45-lecia naszego klubu" , bo przeciez w tym roku mija 45 latek , wiec jakies podsumowanie byloby na miejscu :) ale to tylko propozycja ... :D
APATOROWIEC - 2007-03-01, 14:54

maRcinKSA napisał/a:
zeby nie było ze w sezonie nie bedzie miał kto pisał
nie bój się ;) właśnie w sezonie będą większe chęci :D
Carlos - 2007-03-01, 15:06

Hullit ja też jestem chętny do pomocy :D Pozdro :569:
Hullit - 2007-03-01, 15:41

wow :galy: nie spodziewalem sie ze tylu bedzie chetnych dzieki :)

[ Dodano: 2007-03-03, 20:16 ]
Wojtas, Apatorwiec, Madnes, Carlos, musimy jakos to ogarnac kto co by pisal i w ogole. Zeby nie bylo w jednym dniu ze nikt nie napisze a na drugi dzien wszyscy napisza hehe. Zaproponujcie jakams date i zrobimy konferencyjna na gg albo spotkamy sie na czacie.

maRcinKSA - 2007-03-22, 21:13

:569: no hullit jak uzgodniłes juz ze swoja ekipa kto co kiedy pisze bo sezon juz sie zbliza wielkmi krokami??brac sie za pisanie :568: pozdRo

:ta:

APATOROWIEC - 2007-03-22, 21:17

dopiero teraz to zobaczyłem. Możemy się umówić np. jutro o 21 na czacie... albo kiedy będzie wam pasowało...pozdRo :raca:
Carlos - 2007-03-22, 21:19

Ja napewno pisze zapowiez do inauguracji z Lesznem bo już Hullitowi mówiłem :D
Hullit - 2007-03-22, 21:20

SPokojnie panowie kontroluje(my) wszystko :) na pierwszy mecz (zapowiedz,relacja) sa juz ludzie przydzieleni hehe
faxio - 2007-03-22, 21:21

Carlos napisał/a:
Ja napewno pisze zapowiez do inauguracji z Wrockiem bo już Hullitowi mówiłem :D

a nie z Lesznem ? :lol:

APATOROWIEC - 2007-03-22, 21:22

Carlos napisał/a:
Ja napewno pisze zapowiez do inauguracji z Wrockiem bo już Hullitowi mówiłem :D
Z Lesznem chyba ;] ale spoko jakoś się podzieli żeby ciągle nie pisał ten sam i żeby każdy mógł się wykazać ;) :P Mówię trzeba zrobić to co pisał Hullit zebranie na czacie i się ustali wszystko co i jak
pozdRo

maRcinKSA - 2007-03-22, 21:22

Carlos z Lesznem:) Hullit :564:
Carlos - 2007-03-22, 21:24

A jo sorry poje**ało mi sie :lol: Pozdro :569:
Hullit - 2007-04-11, 12:25

Chcialbym napisac kilka slow do osob co zaproponowali mi pomoc przed sezonem. Sezon dobrze sie jeszcze nie zaczal a widze ze zaczely sie juz problemy. Byla prezentacja Apatora. Spytalem sie dwoch osob co mi zadeklarowali pomoc czy napisza. Odpowiedzi byly dosc ciekawe... od pierwszego uslyszalem: "Nie bylo mnie a wiec nie wiem co sie dzialo" od drugiego uslyszalem: "bylem ale nie chce mi sie pisac" prawie spadlem z pufy :galy: . W koncu relacje napisal ktos kto nie deklarowal sie pomagac. Wielkie dzieki mu za to. Bylo mowione miedzy nami kto pisze zapowiedz z Lesznem i kto relacje. Poprosilem o relacje i byla na czas. Dzieki. Na czas swiat i jeden dzien po lidze nie mialem neta. Wszedlem na glowna strone i patrze... cos bylo napisane myslalem ze to relacja. Cos krotka mi sie zdawala ale c**j dobre to niz nic. Niestety pomylilem sie. To byl opis kibicowski... Nie chcecie pisac to powiedzcie. Nie ma relacji z Lesznem a juz trzeba pisac zapowiedz z Wroclawiem. Az mnie k***a ponioslo :lol:
r3 agent - 2007-04-11, 16:03

no to ja sie lepiej niebede odzywac:)nieprawdasz Hullit??;>:DpozdRo
Radosław - 2007-05-14, 23:55

czy ktos zrobi relacje z meczu z Rzeszowem?
tzn czy sie wysili bardziej bo 'kopiuj-wklej' to i ja potrafie.

ZoltoNiebieskoBialy - 2007-05-15, 21:11

Tak sobie myslalem aby na stronce czasami robic jakies newsy typu "Przypominamy gwiazdy Apatora" czy cos tego typu , zeby bylo poprostu ciekawie , a nie tylko zapowiedz i opis...co o tym myslicie ?
Radosław - 2007-05-15, 21:50

jakby były osoby od pisania newsów nawet takich jak wyniki Aniołów w lidze szwedzkiej itd itd, ciekawoski i roznego rodzaju informacje to juz dawno by były ale nikomu sie nie chce pisac, a nie wszyscy potrafia ;)
b_b_AT - 2007-05-15, 22:06

moze ktos by dopisal kogos do dzialu gwiazdy?
Hullit - 2007-05-15, 22:52

Hmm... no ok piszecie ze sa tylko zapowiedzi relacje z meczow ligowych i zeby sie przydaly wyniki z innych lig i ciekawostki. Ale chcialbym napisac ze wiekszosc osob z tego forum maja w dupie takie wiadomosci i nie przesadzam :!: zaznaczam nie wszystkich to dotyczy ale wiekszosc...
Powiedzmy sobie szczerze malo kto czyta zapowiedzi jak i relacje z meczow na glownej stronie. Ba powiem wiecej malo kto zaglada na glowna strone :!:
Inna sprawa to fakt faktem ze na glownej stronie z opozniem jest relacja z meczu (chodzi mi o czesc sportowa) a np trzy godziny po meczu jest opis kibicow i kazdy sie tym podnieca a nie to co dzialo sie na torze... wiem ze to jest forum bardziej kibicowskie ale bez przesady...

ZoltoNiebieskoBialy i b_b_AT piszecie zeby jakies gwiazdy dodac. Poza Jagusiem nie widze innego zawodnika by dodac do galerii. A tak na marginesie po co mamy dodawac gwiazdy Apatora jak niektorzy maja problemy zeby znac obecny sklad ? a co tu dopiero mowic o zawodnikach co jezdzili w latach 70 i 80 ?

ZoltoNiebieskoBialy - 2007-05-15, 23:27

Oj już Hullit nie przesadzaj ze ludzie nie zagladaja na stronke :) Poprostu trzeba pomyslec nad tym jak "rozruszac" ta stronke aby zachecic kibicow do odwiedzania jej czesto.. moze jakeis konkursy, no nie wiem mozna by nad tym dumac i dumac...
b_b_AT - 2007-05-15, 23:40

spokojnie Hullit ta sa propozycje jak ktos bedzie mial ochote i wolna chwile to poprostu niech to zrobi.
PS no wlasnie moze brakuje tylko jednego zawodnika ale za to najwazniejszego! pozdro

maRcinKSA - 2007-05-20, 11:05

Hullit i społka czemu nie ma zapowiedzi na Tarnow???pozdRo
Carlos - 2007-05-20, 11:09

Ja napisalem i wyslalem Hullitowi. Nie wiem dlaczego nie została wstawiona :okulary2:
Yahoooj - 2007-05-20, 11:44

Jak nie ma jak jest. Dodałem ją dnia 19 maj 2007 12:57
Carlos - 2007-05-20, 12:24

Widocznie nie zauważyłem, bo zawsze patrzylem na te info o koszulkach i mi sie wydawalo ze nie ma jej :572: Sorry, moj bląd :566: Pozdro :569:
A62 - 2007-05-26, 09:29

Będzie zapowiedź na Tarnów?
P10TR - 2007-05-26, 10:38

www.sportowefakty.pl :lol:
maRcinKSA - 2007-05-26, 10:48

no ekipa cos sie opierdala:)sobota a na stronce cisza.pozdRo :raca: :ta: :raca:
APATOROWIEC - 2007-05-26, 10:51

Pawl0 napisał/a:
Będzie zapowiedź na Tarnów?

zapowiedź na Tarnów już jest tylko trzeba ją wkleić na stronke

Hullit - 2007-06-07, 17:43

Moi drodzy pomocnicy... mam prosbe niech ktos napisze zapowiedz na mecz z Polonia. z gory dziekuje :)
APATOROWIEC - 2007-06-07, 18:10

Hullit napisał/a:
Moi drodzy pomocnicy... mam prosbe niech ktos napisze zapowiedz na mecz z Polonia. z gory dziekuje :)
Jutro Ci dam na gg Hullit :p wkręciłem się w te zapowiedzi i relacje :D
b_b_AT - 2007-06-07, 18:16

yahoooj co z tym licznikiem postow????
Yahoooj - 2007-06-08, 12:33

Nie ma
Goszki - 2007-06-08, 12:39

Wreszcie
A62 - 2007-06-08, 13:27

Carlos się zbuntuje teraz :573:
Keatonek - 2007-06-08, 13:28

I dobrze nie ma juz zadnych nabijaczy. Chyba ze sami sobie beda prowadzili statystki lige i moze naewet GP :P
Goszki - 2007-06-08, 13:30

Haha,nabijacze beda teraz sobie recznie liczyc posty,codziennie beda kreseczki nad lozkiem robic ile dzis nabili :)
Carlos - 2007-06-08, 13:38

"Oszukali mnie banda złodziei polskich, decydentów k***a" :lol: :lol: :lol: :lol:

Dobrze że został ten procent pod nickiem chociaż :P

Goszki - 2007-06-08, 13:40

Carlos napisał/a:
"Oszukali mnie banda złodziei polskich, decydentów k***a" :lol: :lol: :lol: :lol:

Dobrze że został ten procent pod nickiem chociaż :P

Na bezrybiu i rak ryba :lol:
APATOROWIEC - 2007-06-08, 13:48

Pawl0 napisał/a:

A Ty nie :lol:

A62 - 2007-06-08, 14:08

APATOROWIEC napisał/a:
Pawl0 napisał/a:

A Ty nie :lol:

Nom juz dzisiaj płakałem dwa razy :cry: :( :cry:

Mamut - 2007-06-08, 15:54

w koncu zmiana w dobrym kierunku :okulary: tego paseczka z procentami tez mozna sie pozbyc...
WERONIKA - 2007-06-08, 16:32

Mamut napisał/a:
w koncu zmiana w dobrym kierunku :okulary: tego paseczka z procentami tez mozna sie pozbyc...

wiesz MAMUT....TEZ TAK SąDZE :D :D:D

b_b_AT - 2007-06-08, 16:51

weRonikA napisał/a:
Mamut napisał/a:

no jakbym mial tylko 10% tez bym tak uwazal :lol: ale popieram chociaz mi to akurat nic nie robi :okulary:

WERONIKA - 2007-06-08, 16:55

b_b_AT napisał/a:
weRonikA napisał/a:
Mamut napisał/a:

no jakbym mial tylko 10% tez bym tak uwazal :lol: ale popieram chociaz mi to akurat nic nie robi :okulary:

znowu filozofujesz..... :okulary:

Radosław - 2007-06-08, 19:42

troche próbuje ogarnac stronke, wiec jak macie jakies pomysły to dawac. narazie troche pozmieniałem i mam plan na prowadzenie strony.
APATOROWIEC - 2007-06-08, 19:58

A mi stronka dzisiaj w ogóle nie chcę się wczytać... a próbowałem już z 10 razy dzisiaj :/
Radosław - 2007-06-08, 20:07

hmmm spróbuje http://ksapator.i365.pl/news.php
APATOROWIEC - 2007-06-08, 20:39

Co do pomysłów na stronke, uzupełnić działy by można było chociażby flagi i nowy dział o którym się mówiło stare relacje z meczy, jakby jacyś starsi kibice dopisali kilka relacji do tych, które już są by trochę tego było i dział byłby ciekawy.
Radosław - 2007-07-11, 15:29

potrzebuje osoby do uzupełniania newsów na czas 15-22 lipca.
Carlos - 2007-08-07, 11:42

A co do stronki to przydaloby sie kilka korekt. Np. w dziale o Ruchu zmienic info bo Fornalak nie jest juz trenrem, nie wiem jak jest z prezesem. No i zmienic herb Ruchu bo jest tragicznej jakosci przydaloby sie tez w dziale o zgodach i kosach. Mozna tez przejzec spiewnik i wywalic nie potrzebne piesni ktore nie sa spiewane a wsadzic te ktorych nie ma. No i moze napisac od kiedy mamy zgode z Niebieskimi i ewentualnie w jakich okolicznosciach powstala choc z tym bedzie ciezko no ale moze ktos ze starszych kibicow by sie wypowiedzial. No moze jeszcze jakies info o Ruchu, jestem chetny na napisanie czegos o stadionie, moze troche o historii no i o stronie sportowej. Co Ty na to WSH ??

PS. Herb Ruchu - http://kassiesa.com/uefac...uch-Chorzow.png
http://www.transmisja.szc...nt/herbRuch.jpg

KSAT - 2007-08-25, 21:50

proponował bym wstawić aktualny link do radia krzyżacy na stronce :)
ZoltoNiebieskoBialy - 2007-09-15, 13:26

Proponuje najpierw napisać zapowiedz meczu z Spartą Wrocław, bo to juz jutro a na na stronce cisza o tym.... :okulary2:
Hullit - 2007-09-15, 13:56

ZoltoNiebieskoBialy napisał/a:
Proponuje najpierw napisać zapowiedz meczu z Spartą Wrocław, bo to juz jutro a na na stronce cisza o tym.... :okulary2:

a ja proponuje bys nie patrzal na innych tylko sam wykazal inicjatywe i sam bys mogl napisac...

ZoltoNiebieskoBialy - 2007-09-15, 15:43

Chyba sa na tej stronie jacys redaktorzy :?: jesli nie macie czasu na pisanie newsow trzebabylo napsiac na forum napewno by sie ktos zglosil do tego...a tak pozatym pelno newsow jest z lig zagranicznych a o meczach Apatora albo cisza albo sa pozno pisane...trzeba sie zastanowic czy ejst to sewris poswiecony bardziej KSA czy liga zagranicznym....
APATOROWIEC - 2007-09-15, 15:50

Są redaktorzy, ale jedna osoba nie będzie robiła wszystkiego...
Hullit jak nie masz nikogo do zapowiedzi to wiesz, że zawsze możesz podbić to coś napisze :P

Hullit - 2007-09-15, 17:07

Apatorowiec dzieki ;)

ZoltoNiebieskoBialy cos Ci napisze. Juz kiedys to napisalem ale napisze jeszcze raz Przejrzyj sobie glowna stronke i zobacz ilosc czytan po newsach z wystepow zawodnikow Apatora w lidze zagranicznej czy w innych imprezach a po jakis zadymach (czyt.Leszno). Naprawde odechewa sie pisac wiadomosci zuzlowych bo tutaj wiekszosc uzytkownikow forum zyje zadymami na meczach a nie zuzlowcami :lol:

Radosław - 2007-09-15, 17:21

zoltoniebiskobiały poczytaj sobie moje wczesniejsze posty, zeby ktos zrobil zapowiedz meczu to trzeba sie prosic.
ja moge zrobic z kogos newsmana ale niech to bedzie osoba która zna sie na prowadzeniu portalem.
póki co znam sie chyba tylko ja bo jak prosiłem kiedys jedna osobe (Hullit) to stwierdził ze on woli mi wysyłas zapowiedzi
po 2 nie w mojej inicjatywie jest pisanie zapowiedzi, wystarczajaco duzo robie na tej stronie.
kiedys prosiłem o pomoc to było multum chetnych a teraz? moge liczyc na 1 góra 2 osoby.
ale pisac mi na gg "kiedy bedzie zapowiedz?" kazdy madry

ZoltoNiebieskoBialy - 2007-09-15, 20:22

Hullit jeśli mało czyta newsy z wystepami aniołow to proponuje aby dac sobie spokoj z opisami tych zagranicznych lig itp....i ograniczyc sie do pisania zapowiedzi i relacji z samej LIGI ! bo chyba to jest najwazniejsze
Radosław - 2007-09-15, 20:26

Mnie np bardziej interesuje kto jak jechał w innej lidze czy turnieju niz spekulacje i domysły przed meczem. no ale i to jest wazne. dlatego musi byc i to i to zeby ta strona ŻYŁA!
KSAT - 2007-09-15, 20:41

WSH napisał/a:
Mnie np bardziej interesuje kto jak jechał w innej lidze czy turnieju niz spekulacje i domysły przed meczem. no ale i to jest wazne. dlatego musi byc i to i to zeby ta strona ŻYŁA!

wlaśnie... kiedyś wogóle nie było takich opisów i strona praktycznie nie funkcjonowała ja czytam praktycznie wszystkie newsy niezależnie czy sportowe czy te kibicowskie...

crisKSA - 2007-09-18, 18:34

Proponuje napisac na stronce nowe Fan club a te co nie są juz to wyrzucic bo chyba temat z fan club jest juz zamkniety
bolo - 2007-09-21, 15:34

proponuje powołać jakąś osobę od multimediów która by robiła zdjęcia i nagrywała filmy bo po meczu sa wstawiane jakieś 2 kilku sekundowe filmy i pare zdjec a uważam ze to troszkę z malo czytając forum widac ze ludzie potrzebują fotek i filmików to tak odemnie
pozdrawiam

redaktor - 2009-03-24, 08:30

Ze względu na zbliżający się sezon, a co za tym idzie duży natłok newsów, opisów, relacji itd. Redakcja Krzyżacy.net poszukuje osób chętnych do pomocy. Proszę o przemyślane propozycje, a nie”mogę czasem napisać coś”. Potrzebujemy osoby, które sledzą wyniki naszych „Aniołów” i interesują się tym co dzieje się wokół naszego klubu. Jeśli uznasz, że nadajesz się na newsmana naszego serwisu to napisz na redakcja@krzyzacy.net. Jeśli dana osoba się wykaże to dostanie z czasem pełny dostęp do strony.

Proszę nie przysyłać skopiowanych newsów słowo w słowo z innych serwisów! Bo nie na tym to polega...

maRcinKSA - 2009-09-09, 10:22

:569:
redaktor napisał/a:
Ze względu na zbliżający się sezon, a co za tym idzie duży natłok newsów, opisów, relacji itd. Redakcja Krzyżacy.net poszukuje osób chętnych do pomocy. Proszę o przemyślane propozycje, a nie”mogę czasem napisać coś”. Potrzebujemy osoby, które sledzą wyniki naszych „Aniołów” i interesują się tym co dzieje się wokół naszego klubu. Jeśli uznasz, że nadajesz się na newsmana naszego serwisu to napisz na redakcja@krzyzacy.net. Jeśli dana osoba się wykaże to dostanie z czasem pełny dostęp do strony.

Proszę nie przysyłać skopiowanych newsów słowo w słowo z innych serwisów! Bo nie na tym to polega...

Hullit - 2010-04-22, 13:02

Czemu nie ma chociaz wzmianki o wynikach z polfinalow Zlotego Kasku i el. do IMS ? :okulary2: Mialo byc profesjonalnie, mniej wiecej ;) a jest niesttey mizernie...
Radosław - 2010-04-23, 21:00

a moze cos o lidze typera? w sobote jest gp a o typowaniu ani slowa ;)
Hullit - 2010-05-03, 17:26

Czytam relacje i sie doczytalem pewnego zdania: "Gratulujemy też świetnego występu Robertowi Kościesze. Miejmy nadzieje, że był to jednorazowy incydent i więcej takich widowisk nie będziemy musieli oglądać."

gdybym nie byl inteligetny :D to bym pomyslal ze w drugim zdaniu chodzi o Koscieche ze nie zyczycie mu dobrych wystepow :) .

Nie jestem zawodowym pisarzem ale relacje sa zalosne a relacja z Polonia to brak slow... :/

krzyzak1962 - 2010-05-03, 22:17

co ci sie nie podoba w tej relacji? poza tym jednym zdaniem ktore zacytowales. napisz mi, najlepiej na PW co musze poprawic w tych relacjach zeby ci sie podobaly? widze ze tylko byscie narzekali a konkretow brak. czekam na wiadomosc
Hini - 2010-05-03, 23:16

Cytat:
Derby. Słysząc to słowo każdy kibic uśmiecha się mimo woli. Wiadomo, że derby rządzą się własnymi prawami i wszystko może się zdarzyć. 79. Derby Pomorza
trzykrotne powtórzenie słowa "derby".

Cytat:
79. Derby Pomorza to były dla kibiców z Torunia i Bydgoszczy wielkim świętem.
to po polsku jest ?

Cytat:
Kibice Apatora jadąc na mecz nie spodziewali się takiego wyniku, a już na pewno nie spodziewali się takiej postawy naszych Aniołów.

kolejne powtórzenie, zdanie gramatycznie jest do dupy

Cytat:
Trudno napisać choćby jedno zdanie, które usprawiedliwiłoby tak słaby występ toruńskiego Apatora. Bieg pierwszy. Para Sajfutdinow - Woźniak podejmuje Warda i Pulczyńskiego. I dramat się właśnie zaczął. 1-5 dla Polonistów. Bieg drugi- Słaby start Jagusia, który zaspał na starcie. Był w prawdzie trzeci, ale to był pierwszy i ostatni punkt zdobyty przez Jagodę w tym meczu.
Jest to zaskoczenie, bo Wiesiu zawsze dobrze radził sobie na torze przy ul. Sportowej w Bydgoszczy. Na pochwałę zasłużył jego kolega z pary Hans Andersen, który zdobył 9 punktów. Nawet przy słabym starcie gnał za rywalami i często skutecznie odbierał im punkty.
interpunkcja, złe stosowanie wielkich liter, błędy ortograficzne

Cytat:
Torunianie, aż do biegu dwunastego przegrywają wszystkie biegi, poza biegiem 11, w którym padł remis. W gonitwie nr 12 obudził się Sullivan, który pewnie zdobył 3 punkty. Jego kompan z drużyny Darcy Ward dojechał jako 3. Było to pierwsze zwycięstwo biegowe w tym meczu. Niestety było już za późno, ponieważ Poloniści prowadzili już różnicą 24 punktów.
żonglowanie czasem przeszłym i teraźniejszym, znowu powtórzenia

Cytat:
W wyścigu piętnastym na pierwszym łuku pierwszego okrążenia Ryan Sullivan upada na tor i zostaje wykluczony w powtórki. Decyzja sędziego jest niezrozumiała, gdyż w biegu nr 5 w podobny sposób upadł były zawodnik Apatora - Robert Kościecha.

Podsumowując: 79. Derby Pomorza były jedną wielką porażką, a Polonia zasłużenie wygrała ten mecz. Postawa toruńskich zawodników była bardzo słaba, żeby nie powiedzieć beznadziejna. Jedynymi zawodnikami, którzy próbowali podjąć walkę z bydgoszczanami byli Ryan Sullivan, Hans Andersen i Emil Pulczyński. Gratulujemy też świetnego występu Robertowi Kościesze. Miejmy nadzieje, że był to jednorazowy incydent i więcej takich widowisk nie będziemy musieli oglądać.
pogrubione zdanie po prostu wymiata... :P

Jedyna rzetelna część jest pod ostatnim akapitem, oprócz frekwencji.

Żeby nie być gołosłownym - popołudniu postaram się coś skrobnąć dla przykładu.

maRcinKSA - 2010-05-04, 08:33

może Hini ty zaczniesz pisać relacje???
Hini - 2010-05-04, 10:31

nie ma problemu :D
krzyzak1962 - 2010-05-04, 13:52

przyznaje sie bez bicia ze relacja nie jest jakas zajebista. wiem ze sa w niej bledy. i powtarzam ze dopiero zaczynam. kiedy pytalem jak to pisac to uslyszalem ze ma byc krotko, zwiezle i na temat. i takie sa te relacje. proponuje zeby ktos np. Hini wyslal mi jakas typowa, dobrze napisana relacje, a ja postaram sie korzystać z tych wskazowek. i takie pisanie ze jest beznadziejnie zle i w ogole do dupy nie motywuje do poprawy. narzekac to kazdy moze a zeby pomoc to nikt. jak bylo ogloszenie o naborze do redakcji to nikt chetny o pisania nie byl a teraz nagle wszyscy psy wieszaja na tych ktorzy staraja sie jakos urozmaicic ten serwis. przegladalem archiwum to nie bylo zadnych przykladowych rlacji wiec robilem co moglem. ponawiam prosbe o wskazowki. Hiniemu dziekuje za konkretna krytyke. pomoze mi ona przy nastepnej relacji. Hini napisz mi na pw albo na mail jakies inne wskazowki.

pozdRo

kora - 2010-05-05, 01:39

wzoru chcesz? może wujka Google zapytaj? to na prawdę nie jest trudne...
heineken - 2010-05-05, 09:55

krzyzak1962 napisał/a:
przyznaje sie bez bicia ze relacja nie jest jakas zajebista. wiem ze sa w niej bledy. i powtarzam ze dopiero zaczynam. kiedy pytalem jak to pisac to uslyszalem ze ma byc krotko, zwiezle i na temat. i takie sa te relacje. proponuje zeby ktos np. Hini wyslal mi jakas typowa, dobrze napisana relacje, a ja postaram sie korzystać z tych wskazowek. i takie pisanie ze jest beznadziejnie zle i w ogole do dupy nie motywuje do poprawy. narzekac to kazdy moze a zeby pomoc to nikt. jak bylo ogloszenie o naborze do redakcji to nikt chetny o pisania nie byl a teraz nagle wszyscy psy wieszaja na tych ktorzy staraja sie jakos urozmaicic ten serwis. przegladalem archiwum to nie bylo zadnych przykladowych rlacji wiec robilem co moglem. ponawiam prosbe o wskazowki. Hiniemu dziekuje za konkretna krytyke. pomoze mi ona przy nastepnej relacji. Hini napisz mi na pw albo na mail jakies inne wskazowki.

pozdRo

poczytaj sobie jakies relacje na innych portalach, gazetach... Zobacz jak to robia inni. Wydaje mi sie ze najlepsze relacje sa pisane od siebie i pisane w emocjach a nie jak szablony i typowe sztywne oklepane regułki. Kazdy mecz jest inny i emocje z toru dobrze jest przelac na relacje aby ktos kto nie byl na meczu mogl choc odrobine poczuć to co sie tam działo.

krzyzak1962 - 2010-05-05, 10:19

dziekuje za krytyke. niestety nie skorzystam z waszych uwag bo relacje i zapowiedzi sa zawieszone i juz nikt ich pisac nie bedzie.
EldoRado - 2010-05-05, 10:36

No to dali sie chlopakowi rozwinac....
PS.
Nie kazdy ma talent do pisania takich news'ow. Tylko przy ciaglej krytyce osobiscie tez by mi sie odechcialo pisac. Zamiast wskazac co jest ok, a co jest zle, wygladalo to jakby tylko mu chcielibyscie dowalic... ot tak bo jeszcze sie poczuje, ze cos robi dobrze.
Tylko sie chlopak zniechecil i sie jemu nie dziwie.
Kto nastepny ?

zawasksa - 2010-05-05, 12:40

mysle ze raczej miala to byc konstruktywna krytyka. ;]
info - 2010-05-05, 14:01

Powiedzmy sobie szczerze. Same chęci nie wystarczą. Jak ktoś był słaby z polaka i po prostu nie umie pisac wypracowan i innych prac to tak to będzie wyglądało.
surmak - 2010-05-05, 15:16

Trochę za dużo krytyki tu spadło na redagowanie strony, dajmy więcej wolnej ręki ekipie, muszą mieć trochę luzu. Jednocześnie jak już chce się pisać relacje to niech po tych (wg mnie średnio napisanych) zacząć się troszkę bardziej starać i pisać lepsze relacje (kibicowskich trochę jednak brakuje) oraz nie patrzeć na inne relacje (!) tylko pisać mądrze, od siebie i żeby to miało sens
drunk - 2010-05-05, 18:59

Brakuje zdjec koszulki Zawal i Gniewkowo
krzyzak1962 - 2010-05-10, 08:32

dziwi mnie jedna rzecz. extoruniak napisal relacje sportowa do ktorej ja jestem wyznaczony. Ponadto redaktor stwierdzil ze nie bedzie zadnych relacji ani zapowiedzi. wiec co robi tu ta relacja? zglosilem sie do pisania relacji i chce kontynuowac powierzona mi funkcje. moze mi ktos kumaty wyjasnic o co tu chodzi?
rkt - 2010-05-10, 08:48

a może by takie tematy na PRV poruszać.....
EldoRado - 2010-05-10, 09:39

ogolnie relacja udana z malymi bledami np. "Po dwóch upadkach, sędzia aż trzykrotnie był zmuszony powtarzać inauguracyjną gonitwę." wydaje mi sie, ze powtarzal to 2 razy, a jak cos to bylo trzecie podejscie. Oprocz tego pare drobnych bledow, ale mysle ze ok.
LFA - 2012-04-07, 16:06

Proponuje aby przed wyjazdami wchodzac na strone pojawial sie od razu plakat na dany mecz dopiero pozniej przejscie na strone