Forum kibiców Apatora Toruń Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
GP w Toruniu
Autor Wiadomość
Polak1962
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-07, 09:29   

Nie jestem tu w obronie N.Pedersena, ale mam pytanie czy w powtórce biegu półfinałowym Holder nie powinien zostać wykluczony ? Sprawiedliwie patrząc to Chris został założony przez Pedersena . Holder się wcisnął w krawężnik i na dodatek był ewidentny kontakt pomiędzy ich motocyklami .
Oglądałem to w TV i wiele razy puszczali powtórkę z pierwszego łuku . Właśnie jeden z komentatorów powiedział coś w tym stylu "Gdyby Holder wyczyniłby takie coś np. w Vojens czy w Cardiff to bez wątpienia sędzia by go wykluczył, ale że większość kibiców no i sędzia byli za tym, żeby mieć nowego mistrza świata ..." http://www.youtube.com/watch?v=7ET4wW-eQOs
Według mnie Holder zasłużenie zdobył te mistrzostwo świata, pokazywał klasę przez cały sezon. Gratuluję jeszcze Lindbaeckowi, Tomaszowi oraz Hancockowi za podium na ostatnie GP w tym sezonie, jak patrzę na nasze typy to najbliżej był "WSH" tylko, że inna kolejność i bez naszego ulubieńca :P

Chris Chris Chris Holder :raca2: :aniolek: :ta: :raca:

rafas
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-07, 10:05   

Polak1962 napisał/a:
Właśnie jeden z komentatorów powiedział coś w tym stylu "Gdyby Holder wyczyniłby takie coś np. w Vojens czy w Cardiff to bez wątpienia sędzia by go wykluczył, ale że większość kibiców no i sędzia byli za tym, żeby mieć nowego mistrza świata ..."

Jednak w tej telewizji głupio gadają, bo idąc tym tokiem rozumowania to Pedersen też byłby nowym mistrzem, bo przecież 4 lata nie było go na podium :D Co do tej sytuacji, to też uważam, że trochę dziwna decyzja. Moim zdaniem 9 na 10 sędziów wykluczyłoby Holdera. No ale nie ma co gdybać. inna sprawa, że nawet przy wykluczenia Chrisa Nicki nie zdobyłby tego majstra, bo wczoraj jechał dość przeciętnie.

Btw - też Wam się wydaje, że to początek dominacji Holdera na światowych torach czy może za bardzo się podjarałem jego zwycięstwem ? :D

mCR
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-07, 10:49   

Sytuacji na 1 łuku nie będę komentował. Sędzia popatrzył szerzej niż większość domagających się wykluczenia.

Przy parkingu Chris pokazał krzyżacką krew! Propsy za to, że nie dał się Pedałsenowi! :)

info 

Wysłany: 2012-10-07, 12:09   

Sędzia zachował zimną krew i chciał żeby o mistrzostwie zadecydowała bezpośrednia walka oby pretendentów. Ile to razy Pedersen wpychał ludzi w płot czy bez pardony podcinał? To była sytuacja z 1 łuku i jak najbardziej dobra decyzja sędziego. Co miał zrobić Holder jak w sekundzie Pedersen zajął jego pole jazdy i jechał idealnie przy krawężniku? Już zaraz po wyjściu ze startu Holder przy wejściu w 1 łuk jechał przednim kołem po trawie.

pidi
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-07, 15:16   

zgadzam sie z przedmówcą. nicki juz 10 m za startem był przy krawężniku i wg mnie to on spowodował to, że holder nie opanował motocykla.... jak dla mnie decyzja sedziego jak najbardziej słuszna. Widac było w TV, ze brat Holdera wcale nie popchnął Nickiego. Chciał ewidentnie odsunąc go żeby ten skończył już swoje wywody. To Nicki popchnął go pierwszy. I potem juz lawina poszła.
Jeszcze słowo o komentatorach. Wiem, ze może nie w temacie ale czy ktoś zwrócił uwage na słowa tego pajaca z C+, który w studiu był razem z cieślakiem i blanikiem? Co za pierdoły on wygadywal... Między innymi właśnie o tej sytuacji. Wcześniej o tym, ze dach nie zdał egzaminu. Przeciez jakby nie zdał to zawody jechalibyśmy dzisiaj... z całym szacunkiem ale to nie był normalny deszcz. lało jak z wiadra. i tak naprawde gdyby stadion przykryty był całkowicie to przy takich warunkach atmosferycznych,mielibysmy szanse zacząc zawody o czasie, z suchym torem. Nie wspomnę juz o jego słowach podczas GP po odwolanym połfinale w toruniu. Że niby " Torun chciał się wślizgnąc do finalu"... szkoda gadać ;/ miałam wrażenie, ze Blanik był najbardziej ogarnięta osobą wsród nich.
Poza tym jak dla mnie zawody super. Łezka w oku się zakręciła jak jason robił ostatnie kółeczko... Tytuł Mistrza Świata trafił w najbardziej odpowiednie ręce w tym sezonie. Czuje spełnienie ;p

martin
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-07, 15:21   

pidi napisał/a:

Jeszcze słowo o komentatorach. Wiem, ze może nie w temacie ale czy ktoś zwrócił uwage na słowa tego pajaca z C+, który w studiu był razem z cieślakiem i blanikiem? Co za pierdoły on wygadywal... p

Grzegorz Milko z C+ nie pierwszy raz się zbłaźnił , w ubiegłym roku na antenie nazwał kibiców L.Gdańsk idiotami (jest w necie) . Faceta nie da się słuchać, nie wiem po co C+ go trzyma... Jest zajebiście stronniczy i ewidentnie ma jakiś problem z Toruniem.

19_jaca_62
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-07, 16:55   

Oglądając wiele turniejów GP gdzie w studiu jest pan Milko mam wrażenie że ten człowiek nie zna się na żużlu i ma wszystko napisane przed zawodami żeby wiedzieć o co pytać i co mówić. Tak jakby mu to już ustawiali. Nie chcę teraz źle napisać, ale bodajże w Gorican był on w studiu z R.Dowhanem i wszystko po nim powtarzał, jego pytania były tylko związane z pracą polityczną Dowhana i stadionem narodowym, "żużel" w jego słowach pojawił się ze 2 razy. Nie wiem jak było teraz ponieważ widziałem GP na żywo na stadionie, ale skoro w studiu jest najlepszy rolnik świata Cieślak no tak jak ktoś kto nie ma pojęcia o żużlu (mimo iż pracuje w tym studiu mnóstwo czasu) ma być obiektywny.

nachwilke 

Wysłany: 2012-10-07, 17:03   

Jesli mowa o komentatorach to w c+ nie ma zadnego dobrego komentatora..nie wiem jak oni sie tam nazywaja poza Milko ale Ci dwaj pozostali co komentuja biegi sa po prostu tragiczni, zero pojecia a najbardziej denerwujace jest spolszczanie nazwisk obcokrajowcow typu Holtański, Holderski..żenada.

ADK 

Wysłany: 2012-10-07, 22:59   

watek komentatorów... to co wyprawia Skórnicki przed mikrofonem - ZENADA ! wstyd na caly kraj. Ten czlowiek nie moze niczego komentowac, on nie potrafi, po prostu !

sezon 2009 - 6 983 km ;)

Hini 

Wysłany: 2012-10-08, 04:03   

Apropos deszczu i "sprawdzalności" dachu...

Pokażcie mi tor na którym po takim deszczu odbyły się zawody w tak krótkim czasie :> A to tylko kulminacyjny moment a padało praktycznie od 18 do 19...

• — — — — • • • — — • — — — — • • — — —

Prezes
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-08, 10:23   

[Jednak w tej telewizji głupio gadają, bo idąc tym tokiem rozumowania to Pedersen też byłby nowym mistrzem, bo przecież 4 lata nie było go na podium :D Co do tej sytuacji, to też uważam, że trochę dziwna decyzja. Moim zdaniem 9 na 10 sędziów wykluczyłoby Holdera. No ale nie ma co gdybać. inna sprawa, że nawet przy wykluczenia Chrisa Nicki nie zdobyłby tego majstra, bo wczoraj jechał dość przeciętnie.
Gdyby sytuacja miała miejsce 3 m od krawężnika to 9 na 10 sędziów nakazało by powtórkę w 4 osoby!!!!

buli76
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-08, 23:39   

http://www.youtube.com/wa...d&v=XDDhP4quwEI

Odpowiedz do tematu