Forum kibiców Apatora Toruń Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
KAWAŁY!!!
Autor Wiadomość
IgorAt 

Wysłany: 2013-04-17, 16:14   

Teraz tylko pytanie - gimbus czy idiota :lol:
Swoją drogą ciekawe, co go interesują nasze mecze. Prawdziwego żużla chciał posmakować, czy się boi wejść na swój stadion przez Zete? :D

zyga 

Wysłany: 2013-04-17, 22:12   

Dwaj kibice wracają z meczu, dzieląc się swoimi wrażeniami:
- Co sądzisz o gOLLOBIE, który jeździ u nas?
- Jest dokładnie taki, jak moja żona: działa ludziom na nerwy, a nic nie można mu zrobić!

Po meczu do gOLLOBA podchodzi młody kibic, prosi go o pięć autografów.
- Dlaczego aż pięć?
- Bo za pięć pańskich mogę otrzymać jeden autograf Brzozowskiego!

kora 

Wysłany: 2013-04-17, 22:43   

Toruński szpital, porodówka, złożyło się, że na narodziny swoich dzieci czekają w jednym czasie: Ryan Sullivan, Tomasz Gollob i Antonio Lindback. Niestety okazało się, że powstało spore zamieszanie i nikt dzieci nie oznaczył które jest które...
Po namyśle wychodzi lekarz i mówi, żeby tatusiowie weszli i wybrali swoje dziecko. Pierwszemu, z racji tego, że swój, pozwolono wybrać Ryanowi. Ten wchodzi, bierze w ramiona czarnego chłopca i mówi: synu!
Lekarz patrzy z niedowierzaniem i pyta, jak to? Co się dzieje? Jesteś pewien, że to będzie Twoje dziecko?!
Na to Ryan: a jak trafię na tyfusa?!

:)

zyga 

Wysłany: 2013-04-17, 23:12   

kora napisał/a:
Toruński szpital, porodówka, złożyło się, że na narodziny swoich dzieci czekają w jednym czasie: Ryan Sullivan, Tomasz Gollob i Antonio Lindback. Niestety okazało się, że powstało spore zamieszanie i nikt dzieci nie oznaczył które jest które...
Po namyśle wychodzi lekarz i mówi, żeby tatusiowie weszli i wybrali swoje dziecko. Pierwszemu, z racji tego, że swój, pozwolono wybrać Ryanowi. Ten wchodzi, bierze w ramiona czarnego chłopca i mówi: synu!
Lekarz patrzy z niedowierzaniem i pyta, jak to? Co się dzieje? Jesteś pewien, że to będzie Twoje dziecko?!
Na to Ryan: a jak trafię na tyfusa?!

:)

dobry kawał :)

info 

Wysłany: 2013-08-17, 00:28   

Śmieszne czy smutne?

Premier Tusk przychodzi do szkoły podstawowej i pozwala dzieciom na zadawanie pytań. Zgłasza się mały Krzysio: – Ja mam trzy pytania. Po pierwsze: jak się pan czuje po wygraniu wyborów, które pan sfałszował? Po drugie: jak długo będzie pan jeszcze kłamał, kradł, niszczył Polskę i Polaków oraz działał na szkodę dziesiątek milionów ludzi? Po trzecie: jak pan w ogóle jest w stanie spojrzeć w lustro? Premier zaczął się namyślać, gdy wtem zadzwonił dzwonek. Po przerwie dzieci wróciły do klasy, usiadły, a rękę podniósł Michałek: – Ja mam pięć pytań do pana premiera. Po pierwsze: jak się pan czuje po wygraniu wyborów, które pan sfałszował? Po drugie: jak długo będzie pan jeszcze kłamał, kradł, niszczył Polskę i Polaków oraz działał na szkodę dziesiątek milionów ludzi? Po trzecie: jak pan w ogóle jest w stanie spojrzeć w lustro? Po czwarte: dlaczego dzwonek na przerwę zadzwonił dwadzieścia minut wcześniej? I po piąte: co się stało z Krzysiem?

Odpowiedz do tematu