Forum kibiców Apatora Toruń Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Młodzież
Autor Wiadomość
ATGF
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-31, 09:46   

20.07.2013 Wawrów IMP

1. Kamil Nowacki (GUKS Speedway Wawrów) - 15 (3,3,3,3,3)
2. Marcel Studziński (GUKS Speedway Wawrów) - 14 (3,2,3,3,3)
3. Michał Gruchalski (UŚKS Speedway Częstochowa) - 12 (3,w,3,3,3)
4. Marcin Kościelski (Apator Toruń) - 11 (2,3,2,2,2)
5. Igor Kopeć-Sobczyński (Apator Toruń) - 10 (3,3,2,2,t)
6. Adrian Bułanowski (Apator Toruń) - 9 (w,3,3,2,1)
7. Patryk Sitarek (Polonia Bydgoszcz) - 8 (1,2,1,3,1)
8. Karol Żupiński (Wybrzeże Gdańsk) - 7 (2,w,u,2,3)
9. Damian Stalkowski ( Polonia Bydgoszcz) - 5 (d,w,2,1,2)
10. Mateusz Bartkowiak (GUKS Speedway Wawrów) - 5 (2,w,w,1,2)
11. Adam Rembeza (Apator Toruń) - 5 (1,1,1,0,2)

21.07.13 Wawrów PPPK

I. Speedway Wawrów - 16 pkt.
5. Kamil Nowacki - 9 (3,3,-,3)
6. Marcel Studziński - 6+1 (-,1,3,2*)
15. Mateusz Bartkowiak - 1 (1)
16. Kamil Pytlewski - 0 (d)

II. UŚKS Speedway Częstochowa - 14 pkt.
9. Michał Gruchalski - 9 (3,3,0,3)
10. Adrian Bialk - 5+2 (2*,2*,1,0)
19. brak zawodnika
20. brak zawodnika

III. Apator Toruń- 12 pkt.
3. Igor Kopeć-Sobczyński - 9+1 (3,2,3,1*)
4. Adrian Bułanowski - 1 (-,0,1,-)
13. Marcin Kościelski - 2 (0,2)
14. brak zawodnika

IV-V. Polonia Bydgoszcz - 9 pkt.
1. Patryk Sitarek - 4 (2,u,2,u)
2. Damian Stalkowski - 5+1 (1*,1,0,3)
11. brak zawodnika
12. brak zawodnika

IV-V. Wybrzeże Gdańsk - 9 pkt.
7. Karol Żupiński - 5 (2,w,2,1)
8. Paweł Tyburski - 4 (1,1,0,2)
17. brak zawodnika
18. brak zawodnika


28.07.13 Gdańsk PPPK

I. UŚKS Speedway Częstochowa - 17 pkt.
7. Adrian Bialk - 6+2 (2,2*,1*,1)
8. Michał Gruchalski - 11 (3,3,2,3)
17. brak zawodnika
18. brak zawodnika

II. Speedway Wawrów - 14 pkt.
3. Kamil Nowacki - 9 (3,-,3,3)
4. Marcel Studziński - 4+1 (-,2,-,2*)
13. Mateusz Bartkowiak - 1+1 (0,1*,0)
14. brak zawodnika

III. Apator Toruń - 12 pkt.
1. Igor Kopeć-Sobczyński - 7 (2,3,2,0)
2. Marcin Kościelski - 2+1 (1*,1,-,-)
11. Adrian Bułanowski - 3+1 (1*,2)
12. Adam Rembeza - NS

IV. Wybrzeże Gdańsk - 10 pkt.
5. Karol Żupiński - 9 (w,3,3,3)
6. Paweł Tyburski - 1 (w,0,-,1)
15. Kacper Orzeszek - 0 (0)
16. Paweł Wielemborek - NS

V. Polonia Bydgoszcz - 6 pkt.
9. Patryk Rydlewski - 0 (t,-,-,d)
10. Patryk Sitarek - 4 (2,-,2,-)
19. Damian Stalkowski - 1 (1,w)
20. Szymon Frątczak - 1 (0,1)

28.07.13 DMP

I. UŚKS Speedway Częstochowa - 27 pkt.
7. Adrian Bialk - 9 (1,1,3,u,1,3)
8. Michał Gruchalski - 18 (3,3,3,3,3,3)
9. brak zawodnika
20. brak zawodnika
21. brak zawodnika

II. Speedway Wawrów - 25 pkt.
4. Kamil Nowacki - 11+1 (2,d,3,1*,3,2)
5. Marcel Studziński - 9+1 (1*,2,0,2,1,3)
6. Mateusz Bartkowiak - 5+1 (2,1*,0,2)
18. Kamil Pytlewski - NS
19. brak zawodnika

III. Polonia Bydgoszcz - 24 pkt.
10. Damian Stalkowski - 15 (2,3,3,3,2,2)
11. Patryk Rydlewski - 5+2 (d,0,2*,w,2,1*)
12. Patryk Sitarek - 4 (1,3,0,d)
22. Szymon Frątczak - NS
23. brak zawodnika

IV. Apator Toruń - 23 pkt.
13. Igor Kopeć-Sobczyński - 8 (2,2,-,2,2,-)
14. Marcin Kościelski - 3+2 (1,0,1*,w,1*,0)
15. Adrian Bułanowski - 9 (1,2,3,3)
24. Adam Rembeza - 3 (2,1)
25. Adam Wankiewicz - NS

V. Wybrzeże Gdańsk - 15 pkt.
1. Karol Żupiński - 9 (3,3,t,w,3,u)
2. Paweł Tyburski - 6 (0,2,1,1,2,w)
3. Kacper Orzeszek - 0 (d,-,d,-)
16. Paweł Wielemborek - 0 (w,w)
17. brak zawodnika
 
 
Kub[A] 



Skąd: Toruń
Wysłany: 2013-08-01, 21:13   

Eliminacje MIMP

Łódź

1. Bartosz Zmarzlik - 14 (3,2,3,3,3)
2. Krystian Pieszczek - 13 (3,3,3,2,2)
3. Oskar Fajfer - 12 (2,3,3,3,1)
4. Szymon Woźniak - 11 (2,2,2,3,2)
5. Kamil Pulczyński - 10+3 (w,2,3,2,3)
-----------------------------------------
6. Marcel Szymko - 10+2 (1,3,2,1,3)
-----------------------------------------
7. Patryk Dolny - 9 (3,0,2,3,1)
8. Marcin Bubel - 8 (3,3,w,2,d)
9. Łukasz Cyran - 8 (1,1,1,2,3)
10. Alex Zgardziński - 7 (1,1,2,1,2)
11. Daniel Kaczmarek - 5 (2,0,1,0,2)
12. Łukasz Kaczmarek - 5 (2,1,1,0,1)
13. Marcin Wawrzyniak - 4 (0,2,1,1,0)
14. Mateusz Rujner - 1 (w,1,w,-,-)
15. Michał Piosicki - 0 (w,-,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. Bubel, Ł. Kaczmarek, Pulczyński (u/w), Piosicki (u/w)
2. Zmarzlik, Fajfer, Cyran, Rujner (u/w)
3. Dolny, D. Kaczmarek, Zgardziński, Wawrzyniak
4. Pieszczek, Woźniak, Szymko
5. Fajfer, Woźniak, Zgardziński
6. Pieszczek, Zmarzlik, Ł. Kaczmarek, D. Kaczmarek
7. Bubel, Wawrzyniak, Rujner
8. Szymko, Pulczyński, Cyran, Dolny
9. Zmarzlik, Szymko, Wawrzyniak
10. Fajfer, Dolny, Ł. Kaczmarek
11. Pieszczek, Zgardziński, Cyran, Bubel (u/w)
12. Pulczyński, Woźniak, D. Kaczmarek, Rujner (u/w)
13. Dolny, Pieszczek
14. Woźniak, Cyran, Wawrzyniak, Ł. Kaczmarek
15. Fajfer, Bubel, Szymko, D. Kaczmarek
16. Zmarzlik, Pulczyński, Zgardziński
17. Cyran, D. Kaczmarek
18. Szymko, Zgardziński, Ł. Kaczmarek
19. Zmarzlik, Woźniak, Dolny, Bubel (d)
20. Pulczyński, Pieszczek, Fajfer, Wawrzyniak

Bieg dodatkowy o 5. miejsce:
21. Pulczyński, Szymko

Opole

1. Patryk Dudek - 15 (3,3,3,3,3)
2. Adrian Cyfer - 13 (3,3,2,2,3)
3. Paweł Przedpełski - 12 (1,3,2,3,3)
4. Adam Strzelec - 11 (2,2,3,3,1)
5. Łukasz Sówka - 11 (1,2,3,3,2)
6. Łukasz Przedpełski - 10 (2,2,1,2,3) + 1. miejsce w biegu dodatkowym
----------------------------------------
7. Patryk Malitowski - 10 (0,3,3,2,2) + 2. miejsce w biegu dodatkowym
8. Marcin Nowak - 8 (3,1,2,1,1)
9. Bartosz Bietracki - 7 (0,2,1,2,2)
10. Patryk Beśko - 6 (3,1,1,1,0)
11. Adrian Gała - 6 (2,1,w,1,2)
12. Dominik Kossakowski - 4 (1,0,2,0,1)
13. Przemysław Portas - 2 (2,0,w,0,0)
14. Michał Kordas - 2 (1,1,0,w0)
15. Sebastian Niedźwiedź - 1 (w,d,0,0,1)
16. Dawid Dąbek - 1 (0,t,1,w,w)
17. Damian Dróżdż - 1 (0,1,0)

Bieg po biegu:
1. Nowak, Portas, Kordas, Niedźwiedź (w)
2. Dudek, Strzelec, Sówka, Malitowski
3. Beśko, Gała, Kossakowski, Dąbek
4. Cyfer, Ł. Przedpełski, P. Przedpełski, Bietracki
5. P. Przedpełski, Strzelec, Nowak, Dróżdż, Dąbek (t)
6. Cyfer, Sówka, Beśko, Niedźwiedź (d4)
7. Dudek, Ł. Przedpełski, Gała, Portas
8. Malitowski, Bietracki, Kordas, Kossakowski
9. Sówka, Nowak, Bietracki, Gała (w)
10. Strzelec, Kossakowski, Ł. Przedpełski, Niedźwiedź
11. Malitowski, Cyfer, Dąbek, Portas (w/u)
12. Dudek, P. Przedpełski, Beśko, Kordas
13. Dudek, Cyfer, Nowak, Kossakowski
14. P. Przedpełski, Malitowski, Gała, Niedźwiedź
15. Strzelec, Bietracki, Beśko, Portas
16. Sówka, Ł. Przedpełski, Dróżdż, Kordas (w/u), Dąbek (w/2 min.)
17. Ł. Przedpełski, Malitowski, Nowak, Beśko
18. Dudek, Bietracki, Niedźwiedź, Dróżdż, Dąbek (w/2 min.)
19. P. Przedpełski, Sówka, Kossakowski, Portas
20. Cyfer, Gała, Strzelec, Kordas

Bieg dodatkowy o miejsce rezerwowego w finale:
21. Ł. Przedpełski, Malitowski
Ostatnio zmieniony przez Kub[A] 2013-08-01, 23:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Diamond 


Skąd: Torun
Wysłany: 2013-08-01, 21:38   

Wytrzymali psychicznie! Kamil po W na wstępie, a Łukasz po dodatkowym. No proszę, bardzo ładnie.
 
 
r[A]dzio 


Skąd: Toruń/ Chełmińskie
Wysłany: 2013-08-03, 20:57   

Klasyfikacja Finału Srebrnego Kasku:
1. Piotr Pawlicki (3,3,3,3,3) 15
2. Patryk Dudek (3,3,2,3,3) 14
3. Bartosz Zmarzlik (2,2,3,2,3) 12
4. Patryk Dolny (2,3,2,2,2) 11
5. Kacper Gomólski (2,2,3,2,2) 11
6. Adrian Cyfer (3,2,3,1,1) 10
7. Szymon Woźniak (3,1,1,3,1) 9
8. Alex Zgardziński (1,3,2,W/U,-) 6
9. Adam Strzelec (D,2,U,3,D) 5
10. Marcel Szymko (1,0,1,2,1) 5
11. Hubert Łęgowik (1,W/U,1,1,2) 5
12. Oskar Fajfer (1,1,2,W,-) 4
13. Mikołaj Curyło (2,W/U,T,-,-) 2
14. Kamil Pulczyński (0,W/U,1,0,-) 1
15. Artur Czaja (0,1,D,W/2m,-) 1
16. Mateusz Łukaszewski (0,0,D,-,-) 0
17. Sebastian Niedźwiedź (0,W/U,W/2m) 0

Bieg po biegu:
1. Woźniak, Curyło, Fajfer, Czaja
2. Cyfer, Zmarzlik, Łęgowik, Łukaszewski
3. Pawlicki, Gomólski, Szymko, Pulczyński
4. Dudek, Dolny, Zgardziński, Strzelec (D)
5. Zgardziński, Cyfer, Woźniak, Szymko
6. Dolny, Gomólski, Fajfer, Łukaszewski
7. Pawlicki, Strzelec, Czaja, Łęgowik (W/U)
8. Dudek, Zmarzlik, Curyło (W/U), Pulczyński (W/U)
9. Pawlicki, Dudek, Woźniak, Łukaszewski (D)
10. Cyfer, Fajfer, Pulczyński, Strzelec (U2)
11. Zmarzlik, Dolny, Szymko, Czaja (D3)
12. Gomólski, Zgardziński, Łęgowik, Niedźwiedź (D4), Curyło (T)
13. Woźniak, Dolny, Łęgowik, Pulczyński
14. Pawlicki, Zmarzlik, Zgardziński (W/U), Fajfer (W)
15. Dudek, Gomólski, Cyfer, Niedźwiedź (W/U), Czaja (W/2m)
16. Strzelec, Szymko, Niedźwiedź (W/2m)
17. Zmarzlik, Gomólski, Woźniak, Strzelec (D)
18. Dudek, Łęgowik, Szymko
19. Nie odbył się, z powodu wycofania się z zawodów wszystkich jego uczestników
20. Pawlicki, Dolny, Cyfer
 
 
Dezerter87
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-03, 21:16   

Rywali miał naprawdę wymagających . . .
 
 
Thorn
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-17, 12:15   

Dlatego w następnym sezonie szansę może dostać Oskar Ajtner-Gollob. On bardzo szybko robi postępy i w przyszłym sezonie będzie partnerem Pawła Przedpełskiego. Ale tylko jak udowodni swoja przydatność na torze. W kolejnym sezonie wskoczą już nasi młodzi zdolni ze szkółki. - Mirek Kowalik :566:
 
 
SzerryF
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-21, 13:15   

Paweł z Łukaszem powinni jeździć cały czas non stop. Pulczyńscy niech sobie pójdą do 1 ligi, albo do 2 ... Mam wrażenie, że jeżdżą jak taki Tomasz Chrzanowski... Ekstraliga za wysoki poziom, 1/2 liga za niski...
 
 
Trójkolorowy
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-21, 16:36   

http://www.sportowefakty....km-ie-grudziadz
Tak więc ciąg dalszy Pulczasów w składzie, chociaż już lepiej ich zera niż drugi tyfus w składzie.
 
 
szyman62
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-03, 18:56   

Finał Indywidualnych Mistrzostw Ligi Juniorów.

Wyniki:
1. Paweł Przedpełski - 14 (2,3,3,3,3)
2. Szymon Woźniak - 12 (3,3,1,3,2) + 1. miejsce w biegu dodatkowym
3. Artur Czaja - 12 (1,2,3,3,3) + defekt w biegu dodatkowym
4. Kamil Pulczyński - 12 (2,3,1,3,3) + upadek w biegu dodatkowym
5. Emil Pulczyński - 11 (3,1,3,2,2)

6. Adrian Cyfer - 11 (2,2,3,2,2)
7. Patryk Dolny - 8 (1,2,2,0,3)
8. Adam Strzelec - 7 (3,3,0,0,1)
9. Łukasz Przedpełski - 7 (0,2,2,1,2)
10. Kamil Adamczewski - 7 (1,1,2,2,1)
11. Łukasz Cyran - 7 (2,2,1,1,1)
12. Patryk Malitowski - 4 (0,0,2,2,0)
13. Oskar Fajfer - 3 (3,w,w,w,w)
14. Ernest Koza - 3 (t,0,1,1,1)
15. Daniel Kaczmarek - 2 (1,1,0,0,0)
16. Rafał Malczewski - 0 (w,w,w,w,w)

Bieg po biegu:
1. Fajfer, P. Przedpełski, Adamczewski, Koza (t)
2. E. Pulczyński, Cyfer, Dolny, Malitowski
3. Woźniak, K. Pulczyński, Czaja, Ł. Przedpełski
4. Strzelec, Cyran, Kaczmaek, Malczewski (w/u)
5. K. Pulczyński, Cyfer, Cyran, Koza
6. Strzelec, Ł. Przedpełski, Adamczewski, Malitowski
7. P. Przedpełski, Czaja, E. Pulczyński, Malczewski (w/2 min.)
8. Woźniak, Dolny, Kaczmarek, Fajfer (w/u)
9. Czaja, Malitowski, Koza, Kaczmarek
10. Cyfer, Adamczewski, Woźniak, Malczewski (w/2 min.)
11. P. Przedpełski, Dolny, K. Pulczyński, Strzelec
12. E. Pulczyński, Ł. Przedpełski, Cyran, Fajfer (w/2 min.)
13. Woźniak, E. Pulczyński, Koza, Strzelec
14. Czaja, Adamczewski, Cyran, Dolny
15. P. Przedpełski, Cyfer, Ł. Przedpełski, Kaczmarek
16. K. Pulczyński, Malitowski, Fajfer (w/2 min.), Malczewski (2/2 min.)
17. Dolny, Ł. Przedpełski, Koza, Malczewski (w/2 min.)
18. K. Pulczyński, E. Pulczyński, Adamczewski, Kaczmarek
19. P. Przedpełski, Woźniak, Cyran, Malitowski
20. Czaja, Cyfer, Strzelec, Fajfer (w/2 min.)

Bieg dodatkowy o miejsca 2-4:
21. Woźniak, Czaja (d1), K. Pulczyński (w/u)
 
 
Semen 


Skąd: :dąkS
Wysłany: 2013-10-07, 18:29   

Nie widzę żeby ktoś tu napisał o srebrze naszych młodzieżowców w MMPPK, więc pozwolę sobie wkleić mój tekst z SB:

III-63,60-Pieszczek,Szymko,Przedpełski,Kamil
Katastrofalne starty torunian. Paweł próbował dynamicznym wejściem w drugi łuk zniwelować straty.
Niestety ledwo wybronił się przed upadkiem.
VI-63,78-Czaja,Przedpełski,Kamil,Łęgowik
Atomowy start Czai, bezbłędnego jak się potem okazało w całych zawodach.
X-68,66-Przedpełski,Emil(za Kamila), Zgardziński(w),Adamczewski(n/s)
W pierwszym podejściu Anioły wyszły na 5-1 z osamotnionym Alexem. Emil Pulczyński niczym adept szkółki walczył z torem i swoją słabością. Na wejściu w pierwszy łuk czwartego okrążenia zawodnik z Torunia wszedł wąsko w krawężnik szybszy Zgardziński wjechał w niego z impetem. Wykluczony żużlowiec Falubazu. Darmowe 5-0.
XII-64,00-Wożniak,Kamil,Przedpełski,Curyło(u4)
Kolejny fatalny start Pawła. Woźniak niezagrożony mknął od startu do mety po trzy punkty. Bietracki jadący za beznadziejnego tego dnia Curyło przewrócił się jadąc daleko za rywalami.
XV-64,97-Przedpełski,Kamil,Koza(za wycofanego z zawodów Gomólskiego), Borowicz.
Nasi najlepiej z pierwszego łuku. Bojowy wczoraj Ernest nękał Kamila niemal do samego końca.
Szczęśliwe, w obliczu absencji bardzo mocnego tego dnia Kacpra, 5-1.
XX-64,75-Przedpełski,Kamil,Malitowski,Dolny
Przed tym biegiem punktacja wyglądała następująco:
Czewa 20
Gdańsk 19
Wrocek 18
Toruń 17
Był to bieg o medal. Nasi, którzy dotąd beznadziejnie startowali i niewiele lepiej prezentowali się na dystansie tym razem pozytywnie zaskoczyli. Wygrali zdecydowanie start i mimo kłopotów Kamila na pierwszych dwóch okrążeniach pewnie dowieźli 5 oczek dających nam medal. Dzieki zwycięstwu CKM-u nad GKS-em w stosunku 4-2 torunianie ostatecznie wywalczyli tytuł wicemistrzowski.

Zawody trwały około trzech godzin, ale mimo zimna dostarczyły sporo emocji. Gdański tor jak zwykle sprawiał młodym żużlowcom sporo problemów.
_________________
Przeżylim generała Kiszczaka, przeżyjem i bydgoszczaka !!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Theme AbayBlue By Meon