Forum kibiców Apatora Toruń Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Młodzież
Autor Wiadomość
Thorn
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-29, 17:11   Młodzież

Zakładam ten temat z myślą o naszej młodzieży. W naszej kadrze na tą chwilę znajdują się następujący juniorzy:

Damian Celmer
Adam Wiśniewski
Oskar Pieniążek
Mateusz Lampkowski
Marcin Nowakowski
Łukasz Lipiński

w zanadrzu są jeszcze bracia Pulczyńscy, którzy dobrze rokują na przyszłość i być może zdadzą licencje na wiosnę.

Nie wpisuję tutaj już Ząbika, Marcinkowskiego czy też Stachowiaka, ponieważ oni juniorami już nie będą.
Chciałbym abyście wyrażali tutaj swoją opinię o naszych juniorach a także adeptach, kto powinien dostać szanse w przyszłym roku w rozgrywkach ligowych, bo nie wykluczone, że po przyjściu Holdera drugim juniorem będzie jakiś wychowanek.

[ Dodano: 2007-10-29, 17:19 ]
więc może pierwszy wyrażę swoje zdanie. W sobotę odbył się ostatni turniej Pomorskiej Ligi Młodzieżowej w tym sezonie. Turniej odbył się w Toruniu. http://www.sportowefakty....id=227697&kom=1

Byłem na tych zawodach (i na kilku innych młodzieżowych imprezach w tym sezonie) i uważam, że największe nadzieję rokuję Oskar Pieniążek. Ma on dopiero 16 lat i gdyby nie defekt w ostatnim wyścigu stanął by na podium. Na początku trochę się przewracał ale teraz widać już poprawę i wyjątkową zadziorność. Również Damian Celmer zrobił jakiś mały postęp choć w sobotę zawiódł. Pozytywnie zaskoczył mnie również Mateusz Lampkowski. Ma on chyba 17 lat. Imponował startami i rozważną jazdą na trasie. Brakuję mu tylko trochę sylwetki. Adam Wiśniewski myślę, że nie rokuję za bardzo podobnie jak Nowakowski i Lipiński, którzy są chyba zdecydowanie najsłabsi. No i oczywiście bracia Pulczyńscy, którzy jeżdżą parą jak niegdyś bracia G.

Pozdrowienia. TYLKO APATOR :564:

kutek_ksa
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-29, 18:53   

Celmer zawiódł ? Chłopie to nie jest mistrz świata... Nie wiem czy to jest zły wynik jak na jego doświadczenie...

7. Damian Celmer (Apator Toruń) 8 (3,2,2,d,1)

2 dni wczesniej w Gorzowie był najlepszy z naszych juniorów też zajal 7 miejsce:

7. Damian Celmer (Apator Toruń) 10 (1,2,3,2,2)

a Oskar dla porownania:

12. Oskar Pieniążek (Apator Toruń) 5 (1,1,2,0,1)....

Pozdro

crisKSA
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-29, 18:58   

co do naszej kadry to z jakis czas temu w nowosciach byl artykul o naszej mlodzierzy i wywiad z Janem Zabikiem i on mowil ze jak dobrze pojdzie to za rok bedziemy mieli kolo 30 mlodych zawodnikow z czego 8 to takie nie oszlifowane diamenty w tym bracia Pulczynscy.

Co do nastepnego roku to mysle ze z Holderem powinien jezdzic z Pieniazkiem lub Celmerem.

A co do zawodow to Oskar i Lampkowski ladnie pojechali i mysle ze Nowakowski raczej nic nie osiagnie bo ciagle sie przewraca albo defekty czy wykluczenia w sobote w Toruniu ale wczesniej w jakim turnieju juniorskim chyba w Gorzowie tez ani razu nie dojechal do mety bo sie wywalil 2 razy i defekt raz.

KSAT 

Wysłany: 2007-10-29, 19:00   

crisKSA napisał/a:
mysle ze Nowakowski raczej nic nie osiagnie bo ciagle sie przewraca albo defekty czy wykluczenia w sobote w Toruniu ale wczesniej w jakim turnieju juniorskim chyba w Gorzowie tez ani razu nie dojechal do mety bo sie wywalil 2 razy i defekt raz.

ciężką i uporczywą pracą można osiągnąć wszystko... dobrze że się nie poddaje.

kutek_ksa
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-29, 19:02   

crisKSA napisał/a:
mysle ze Nowakowski (...) wczesniej w jakim turnieju juniorskim chyba w Gorzowie tez ani razu nie dojechal do mety bo sie wywalil 2 razy i defekt raz.

w Gorzowie:

9. Marcin Nowakowski (Apator Toruń) 6 (t,u,1,2,3)

19 RAFI 62 

Wysłany: 2007-10-29, 19:06   

Ludzie moim zdaniem klub powinni opuścic Tomasz Wiśniewski, Łukasz Lipiński. Dałbym jeszcze szanse pojeżdzenia Mateuszowi Lampkowskiemu (może sie rozkreci), coras lepiej prezenruje sie Damian Celmer i Oskar Pieniążek (według mnie głuwni pretendeńci na start w biegu juniorskim) , Adam Wiśniewski czeka na sprzęt od tunera jesli ślinik bedzie dobry mysle ze mógłby zrobic z 1-2 punkty na mecz (bieg juniorski podobnie jak w/w). Noi w końcu nasze nadzieje Kamil i Emil Pulczyńscy co do nich nie mam żadnych zastrzeżeni jesli sie nie zestresują mamy 5-1 w juniorskim(Holder-Pulczyński). Jeszcze jest 4młodych żużlowców mianowicie Dawid wiwatowski, Adam Wojciechowski, Łukasz Stogowski i koleś z bydgoszczy!!! Na 95% ta 4 + Pulczyńscy beda jechać na licencje narazie jeżdzą dobrze więc sa duże szanse na powodzenie!!!

KoVal
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-29, 19:58   

Myśle ze Celmer i Pieniazek to sa zawodnicy ktorzy beda dostawac szanse w lidze
co do pozostalych Lipisnki nie wjezdzajcie trak na niego bo chlopaku juz zupelnie straci zapal Lampkowski widac ze chlopak robi postepy coz bracia Wisniewscy nie sa to raczej zawodnicy ktorzy beda mogli jechac w parze z Holderem
No i czekamy na Pulczynskich

Thorn
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-29, 20:04   

kutek_ksa napisał/a:
Celmer zawiódł ? Chłopie to nie jest mistrz świata... Nie wiem czy to jest zły wynik jak na jego doświadczenie...

7. Damian Celmer (Apator Toruń) 8 (3,2,2,d,1)

2 dni wczesniej w Gorzowie był najlepszy z naszych juniorów też zajal 7 miejsce:

7. Damian Celmer (Apator Toruń) 10 (1,2,3,2,2)

a Oskar dla porownania:

12. Oskar Pieniążek (Apator Toruń) 5 (1,1,2,0,1)....

Pozdro

Chodziło mi raczej o to, że zawiódł trochę mnie w tym turnieju biorąc pod uwagę właśnie turniej w Gorzowie. I zaczął od 3 a potem słabiej. :564: A Tomasz Wiśniewski już nie jeździ.

Hullit

Wysłany: 2007-10-29, 21:26   

Nie znam nikogo osobiscie a wiec bede obiektywny...

Damian Celmer -> niech sobie daj spokoj lepiej z zuzlem. Podobno robi z siebie wielka (pseudo)gwiazde :lol:
Adam Wiśniewski -> powinien isc w slady brata i zakonczyc "kariere" :lol:
Oskar Pieniążek -> podobno najzdolniejszy z tej grupy ale jakos nie zachwyca specjalnie
Mateusz Lampkowski -> nic o nim nie moge napisac ale tez o nim malo slychac
Marcin Nowakowski -> czesto jezdzi ale i...czesto nie dojezdza do mety... :lol:
Łukasz Lipiński -> o tym to juz w ogole chyba nic nie slychac...

cala nadzieja w Pulczynskich ! :)

i choć byś twierdził, że tej sprawie nie podołam, nie poddam się bez walki do celu dojść zdołam. wyzwaniu stawię czoła nie czyniąc innym krzywdy, bo musi mi się udać teraz albo nigdy!

KrzyżAk 
TYLKO APATOR

Wysłany: 2007-10-29, 22:04   

Z gory wszystkich przekresliles...Oni sa jeszcze bardzo mlodzi.

Carlos
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-29, 22:18   

Ty to Hullit znasz sie na mlodziezy jak gowno na poezji :okulary:

Hullit napisał/a:
Damian Celmer -> niech sobie daj spokoj lepiej z zuzlem. Podobno robi z siebie wielka (pseudo)gwiazde :lol:

Moze troche i kaleczy zuzel, z ta gwiazda tez sie zgodze, no ale ostatnio robi duze postepy co widac po wynikach w mlodziezowkach. Ogolnie rozwinal sie w rozwoju i jakos sie wyroznia na tle pozostalych, chociaz szalu nie robi to fakt.

Hullit napisał/a:
Adam Wiśniewski -> powinien isc w slady brata i zakonczyc "kariere" :lol:

Gdy nadeszla era Pieniazkow i Lamkowskich, Adam opoznil sie w rozwoju w sumie nie wiem dlaczego, ale nie jest takim antytalentem jak jego brat.

Hullit napisał/a:
Oskar Pieniążek -> podobno najzdolniejszy z tej grupy ale jakos nie zachwyca specjalnie
Heh jakbys go zobaczyl w akcji to bys zmienil ta koncowke na "zachwyca, zachwyca....." :okulary:

Hullit napisał/a:
Mateusz Lampkowski -> nic o nim nie moge napisac ale tez o nim malo slychac
Mialem okazje go poznac, wyadje mi sie ze chlopak raczej jezdzi dla przyjemnosci, i byc moze skonczy jak jego wujek czyli w 1 lidze :P Przypomne ze Mateusz to syn siostry Puzona) :okulary:

Hullit napisał/a:
Marcin Nowakowski -> czesto jezdzi ale i...czesto nie dojezdza do mety... :lol:

Z tym sie akurat zgodze :lol:

Hullit napisał/a:
Łukasz Lipiński -> o tym to juz w ogole chyba nic nie slychac...

Heh on to wogole smiech na sali :lol:

KrzyżAk 
TYLKO APATOR

Wysłany: 2007-10-29, 22:21   

I tak Celmer bedzie w podstawie...

19Klonowica62
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-30, 08:38   

No to jak tak powiem.
Celmer i Pieniążek maja największe szanse na msc w skladzie
Lampkowski bedzie musiał się postarać na treningach
Nowakowski często do mety nie dojeźdza poprostu ma pecha choć na jednym treningu 3 razy wygrał z Celmerem i Stachowiakiem ale trening to zupelne co innego niż PLM
Lipiński Chłopak olewa treningi

kutek_ksa
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-30, 09:21   

Hulit... Takiego Zobera i Miedziaka już nie będziemy mieli na razie i nie ma się co czarować...
Ale chłopaki naprawdę robią postępy... Damian i Oskar widać że jeżdza coraz lepiej... a Nowakowski, fakt że mu ostatnio nie wychodzi, ale jak z nim się rozmawia to zawsze widać że on tym żyje, że zależy mu i nie olewa tego... Pozdro

ADK 

Wysłany: 2007-10-30, 14:24   

Krew mnie k***a zalewa jak czytam te wasze 'mądre' wpisy. Piszecie o naszej mlodziezy jakbyscie chodzili na kazdy ich trening i kazde zawody. Znam osobiscie kilku z naszych swiezakow i wierzcie albo nie oni sa bardzo zaangazowani w swoje treningi i w to co robia. Bardzo czesto jestem na stadionie i mam okazje obserwowac ich poczynania. Ludzie spoza Torunia piszac takie rzeczy, ze ktos tam sobie olewa treningi a jak juz trenuje to nawet nie dojezdza do mety jest dla mnie bardzo smieszne. Chlopacy wkladaja w to co robia cale swoje serce i mozna smialo powiedziec, ze takiej szkolki jak mamy w Toruniu inne kluby moga namsmialo pozazdroscic.

A tak przy okazji to Nasi mlodziezowcy lubia sobie jak kazdy ostro poimprezowac :lol:

pozdrawiam :564:

sezon 2009 - 6 983 km ;)

Odpowiedz do tematu