Forum kibiców Apatora Toruń Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Żużel na lodzie
Autor Wiadomość
info 

Wysłany: 2011-01-18, 23:26   

czy wy możecie przestać orać się jakąś zjebaną galą lodową???? jak w ogóle możecie porównywać tego typu zawody do turniejów piłkarskich?? Sami organizatorzy i żużlowcy traktują to jako ZABAWĘ i wielokrotnie to potarzają. Może jeszcze zaraz zacznijcie się przejmować co się dzieje z Miedzińskim że przegrał z jakimś juniorem i dziadkiem Drabikiem!

ADK 

Wysłany: 2011-01-18, 23:31   

Jestesmy kibicami i jezeli jest tylko mozliwosc pokazania sie na zawodach/turniejach Apatora to jak najbardziej powinnismy na takich zawodach sie pojawiac i jak najglosniej propagowac pozytywny doping i zachecach do przylaczenia sie do nas coraz to wiekszej publiki. Jezeli zaczniemy olewac turnieje itp rzeczy to ludzie beda sie od nas odwracac a na meczach ligowych zaczna patrzec na nas jak na ewenement. My jako kibice powinnismy propagowac takie rzeczy na ktorych jest mozliwosc pokazania sie a nie odwracac sie dupa do takich zawodow i fochowac, ze nie bede ogladac smiesznego slizgania sie po lodzie!

albo jestes fanatykiem wiernym barwom nie klubowi albo zwyklym kibicem,programista...
wybor jest chyba prosty.

sezon 2009 - 6 983 km ;)

info 

Wysłany: 2011-01-18, 23:43   

a gdzie miałeś tam rywalizację drużynową ? jak na Motoarenie na żadnym turnieju indywidualnym nie ma dopingu. Chyba że chcesz wrócić do lat 80' gdzie się jeździło nawet na Pomorską Ligę Młodzieżową ? :)

ADK 

Wysłany: 2011-01-19, 00:00   

jezeli chodzi o sezon 2010 i o turnieje indywidualne: pozegnanie Krzyzaniaka, MPPK, Finał IMP Juniorow (dobrze chyba pamietam), IMP w 2009 o ile dobrze sobie przypominam.

sa zawody - jest doping. tak to sie powinno odbywac, zeby byla moda na darcie mordy!

niedlugo zaczynaja sie sparingi, bedzie mozliwosc jedyna w tym sezonie przezycia derbow - i jezeli slyszy sie ze sa derby to na sama mysl powinno byc mokro w galotach ze to beda derby, a nie kazdego z osobna trzeba prosic o przyjscie na stadion...

PML niekoniecznie hehe :lol:

sezon 2009 - 6 983 km ;)

ZW 

Wysłany: 2011-01-19, 00:04   

Info - dokładnie.

Jak rozumiem wszyscy Ci którzy tak psioczą na galę od nowego sezonu będą chodzić na wszystkie młodzieżówki, turnieje towarzyskie itp. A już porównania do Remes Cup....komedia:). Ludzie tam grały normalne drużyny, był to taki sam turniej jak każdy inny tyle że rozegrany na hali. Ciekaw jestem czy np przyjechałby tam GKS Katowice gdyby 2 piłkarzy z tego klubu grało tam w drużynie o nazwie np Leśne dziadki. Tutaj to turniej w którym każdy reprezentuje siebie, w żadnym wypadku klub, Co innego gdyby to był np mecz na lodzie Apator - Falubaz - to inna bajka. Nie rozumiem w takim razie czemu nie ma frekwencji na turnieju siatkarskim gdzie też ktoś z Apatora pykał?
Bez przesady, naprawdę te turnieje na lodzie są już lekko nużące, trochę ta formuła się wyczerpała jak dla mnie ( choć o dziwo w tym roku ludzi było ponoć full). A już na pewno coś takiego nie stanowi o sile młyna. Tą będzie można zobaczyć na początku kwietnia i wtedy przyjdzie czas na oceny.

info 

Wysłany: 2011-01-19, 00:08   

tylko ja biorę pod uwagę zawody gdzie cały czas jedziemy z dopingiem a nie że siedzimy tam gdzie młyn jest i na prezentacji coś krzyczymy ;)

być może mam taką antypatię ponieważ nie jestem zwolennikiem turniejów indywidualnych, dla mnie liczy się tylko APATOR

WALUS
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-20, 08:49   

Kiedyś chodziliśmy ekipa wszędzie i nie patrzyliśmy czy to zawody indywidualne czy drużynowe, poprostu byliśmy. Miało to między innymi pokazać że jesteśmy, czuwamy. Ale kiedyś były inne czasy, było inne parcie na ta dyscyplinę sportu i na Apator. Wiadomo czasy się zmieniają, nie można patrzeć na każde zawody tak samo. Ja z biegiem lat też patrzę inaczej. Żużel mnie nadal interesuje, ale stawiam na drużynówke. Jeśli chodzi o żużel na lodzie i ta galę nie można porównywać z żadnym turniejem żużlowym letnim a napewno nie można porównywać do turniejów piłkarskich. Moim zdaniem lepszy by był mecz Apatora w hokeju na lodzie np z Polonia niż takie zawody. Atrakcyjność zawodów też robi swoje. Panowie i panie teraz się trzeba skupić na lidze a nie na jakiejś nic nieznaczącej gali. Pozdro.

19ATB62 

Wysłany: 2012-01-18, 20:58   

Cytat:
29 stycznia 2012 roku o godzinie 17.00 na lodowisku TorTor odbędą się IX Mistrzostwa Torunia w żużlu na lodzie. Znane są już ceny i sposób dystrybucji biletów na to wydarzenie.
IX Mistrzostwa Torunia w żużlu na lodzie pod patronatem Prezydenta Torunia
29 stycznia 2012, godz. 17.00, lodowisko TorTor przy ul. Bema 23/29

Ceny biletów: 10,00 zł i 15,00 zł.

Internetowa sprzedaż biletów od 11 stycznia 2012 na stronie www.torunskiebilety.pl.

W biurach MOSiR-u mieszczących się na lodowisku TorTor (ul. Bema 23/29) w dniach od 21 do 26 stycznia 2012 w godzinach 10.00 - 16.00.

W kasach MOSiR-u mieszczących się na lodowisku TorTor (ul. Bema 23/29) w dniach:
27.01.2012 - w godz. 15.00 - 19.00
28.01.2012 - w godz. 10.00 - 16.00
29.01.2012 - od godz. 12.00

Całkowity dochód z imprezy przeznaczony jest na fundację "Światło" i hospicjum "Nadzieja".

Ogólnie nie wysilili się z informacjami dla kibiców..
Wiem że w poprzednich latach kupowało się bilety jakoś sektorami tym razem też tak będzie ? Ceny biletów są jakoś podzielone na ulgowe, normalne czy zależy od miejsca na Tor-Torze ?
I jaki symbol nosi sektor za bramką ? Najważniejsze abyśmy w pierwszej kolejności tamte miejsca wykupili aby potem nie było problemów z przypadkowymi bardzo osobami w sektorze..

Liczę że ktoś podeślę informacje na temat Turnieju oraz zachęcam do przyjścia kibiców dopingujących bo kasa idzie na Szczytny Cel a nie do portfeli Mosiru więc nie ma co żałować a 10 zł to nie jest majątek.

Pozdrawiam :564:

S[A]nders 
Ultra Familiares'08

Wysłany: 2012-01-29, 13:00   

Wszyscy na zawody...wszyscy za bramkę...to pośpiewamy :569:

kami1962
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-29, 21:27   

Sporo dziewczyn za bramką, duża część z nich bez barw oraz nie znały przyśpiewek. A co mnie rozbroiło przy dopingu 'Było ich sześciu...' to dużo osób nie znała przyśpiewki... :okulary2:

r[A]dzio 

Wysłany: 2012-01-30, 19:47   

kami1962 napisał/a:
Sporo dziewczyn za bramką, duża część z nich bez barw oraz nie znały przyśpiewek. A co mnie rozbroiło przy dopingu 'Było ich sześciu...' to dużo osób nie znała przyśpiewki... :okulary2:

Jak ktoś jest na młynie i nie zna "Jestem Krzyżakiem.." (a widziałem takie osoby) - to chyba jakieś nieporozumienie... \o/

ZGL 
Uncu

Wysłany: 2012-01-30, 21:41   

Jakieś nieporozumienie to jest jak ktoś idzie na młyn i wcale nie śpiewa :galy:

r[A]dzio 

Wysłany: 2013-01-02, 14:53   

http://www.espeedway.pl/n...a,58936,12.html - Speedway Gala 27 stycznia

artem1962 

Wysłany: 2013-01-04, 17:09   speedway na lodzie

27 stycznia 2013 r. start godzina 17.00 - LODOWISKO TOR-TOR, ul. gen. Bema 23/29.

Bilety do nabycia na stronie www.torunskiebilety.com oraz:

- w biurach MOSiR pok. nr 3 - od 21 do 25 stycznia w godzinach 10.00 - 15.00

- w kasach MOSiR ul. Bema - 26 stycznia w godz. 15.00 - 19.00 oraz w dniu imprezy 27 stycznia od godz. 12.00.

Bilety w cenie 10 i 15 zł.

Dochód z imprezy tradycyjnie będzie przekazany na FUNDACJĘ "ŚWIATŁO" i HOSPICJUM "NADZIEJA".

Semen 

Wysłany: 2013-01-07, 21:49   

Szczerze powiedziawszy jak dla mnie fatalny termin.

W piątek i sobotę przed toruńską galą odbędą się w Sanoku zawody finału DMŚ w Ice Racingu.
W tym historycznym, pierwszym w Polsce finale, wezmą udział reprezentanci Polski (też po raz pierwszy). Szkoda, bo z płd-wsch Polski ciężko będzie dojechać na czas do Torunia.
Dodatkowo wszystkie media będą raczej trąbić o tym co stało się na Podkarpaciu, a toruński turniej odbędzie się po cichu.

Odpowiedz do tematu