Forum kibiców Apatora Toruń Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Jestem Polakiem - Wątek patriotyczny
Autor Wiadomość
extoruniak 

Wysłany: 2010-11-13, 21:42   Jestem Polakiem - Wątek patriotyczny

jak w temacie

Toruńczyk
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-13, 22:23   

11 listopada przeszedł przez Warszawę marsz nacjonalistów zorganizowany z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości. Przeszło w nim ponad 2 tyś ludzi! W licznych organizacjach oraz grupach była także delegacja Inicjatywy Narodowej.
Jeśli chodzi o sam marsz to wypadł wyśmienicie, cieszy cały przekrój społeczeństwa jaki się na nim znalazł. Od kibiców poprzez nacjonalistów po ludzi prawicy i zwykłych Polaków. Trzymaliśmy w rękach biało czerwone flagi. Przeciwnicy w postaci koalicji lewacko-homoseksualnej (podobni liczebnie) mieli głównie flagi tęczowe i teksty polityczne. Dodajmy, że całkowicie niepoprawne historycznie.

Żródło http://inicjatywa14.net/

Jeśli ja coś mogę dodać od siebię to z roku na rok na manifestacji patriotycznej z okazji 11 listopada jest coraz więcej ludzi którzy mają poglądy narodowe, i wiedzą że sytuacja w dzisiejszej Polsce nie jest najlepsza. Mam nadzieję że z wiekiem czasu będzie ich jeszcze więcej.

Fotoleracja z manifestacji - http://www.nacjonalista.p...-warszawie.html
Filmik - http://www.youtube.com/watch?v=oih9rEVWyZk

m[A]lin 

Wysłany: 2010-11-13, 22:30   

http://www.drogalegionist...rtowe&Itemid=91
Ostatnio zmieniony przez m[A]lin 2010-11-13, 22:32, w całości zmieniany 1 raz  

rkt 

Wysłany: 2010-11-13, 22:31   

Toruńczyk napisał/a:

Jeśli chodzi o sam marsz to wypadł wyśmienicie, cieszy cały przekrój społeczeństwa jaki się na nim znalazł. Od kibiców poprzez nacjonalistów po ludzi prawicy i zwykłych Polaków.

Śmieszne to sformułowanie trochę. Znalazł się cały przekrój społeczeństwa, a potem wymieniona została tylko jego część.
To taj jakby np Polacy o poglądach lewicowych czy wszelkiego typu mniejszości (których zapewne tam nie było) nie były częścią społeczeństwa.

19KSA62
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-13, 22:42   

Marsz jak najbardziej udany . Dużo ekip z całej Polski oraz zwykłych obywateli . Nie spodziewałem się tak że tylu ludzi będzie , jak i nie spodziewałem się że będzie tyle "antyfaszystów" . Oczywiście GW non stop nawoływała aby blokować marsz Narodowców co im w sumie wyszło ... Na minus skrojenie przez Anti-fa (fe ;) ) baneru z Romanem Dmowskim . Oraz porachunki kibicowskie które nie powinny mieć miejsca w tym ważnym dniu dla każdego POLAKA . I duży plus dla Legii za akcje z Anti-fą ;)

Pozdrowienia !

I baner należał do SN . Ludzie którzy są już w troszkę w starszym wieku :)
Ostatnio zmieniony przez 19KSA62 2010-11-13, 22:47, w całości zmieniany 1 raz  

pacer 

Wysłany: 2010-11-13, 22:44   

19KSA62 napisał/a:
Marsz jak najbardziej udany . Dużo ekip z całej Polski oraz zwykłych obywateli . Nie spodziewałem się tak że tylu ludzi będzie , jak i nie spodziewałem się że będzie tyle "antyfaszystów" . Oczywiście GW non stop nawoływała aby blokować marsz Narodowców co im w sumie wyszło ... Na minus skrojenie przez Anti-fa (fe ;) ) baneru z Romanem Dmowskim . Oraz porachunki kibicowskie które nie powinny mieć miejsca w tym ważnym dniu dla każdego POLAKA . I duży plus dla Legii za akcje z Anti-fą ;)

Pozdrowienia !

Biała Polska Białą Polską, ale to 88 z podpisu lepiej zdejmij.

19KSA62
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-13, 22:53   

pacer napisał/a:
19KSA62 napisał/a:

Pozdrowienia !

Biała Polska Białą Polską, ale to 88 z podpisu lepiej zdejmij.

Hmm :) ? Tak samo jak bym swastykę miał na avatarze to też miał bym zmienić . Oczywiście pierwsze skojarzenie - Hitler ... w 36' koło POLSKIEGO BIAŁEGO ORŁA wisiała swastyka . A teraz to jest zakazane jako zło . Jak i przez Finów był stosowany dla lotnictwa od 1922 - 1944 ( jeśli się nie mylę ) . Więc popierając ideologie Hitlera , popierasz białą czystą rasę . Teraz zostanę pociśnięty przez kumatą wiarę . Ale przecież ON zabijał POLAKÓW ! I Ty się nazywasz Polakiem ?! Lecz nie których poglądy są podobne do tych Hitlera i sobie nawet tego sprawy nie zdajecie . ( STOP homoseksualistą , imigracji itd itd ) Po prostu jest to nie świadomość z różnych przyczyn .

pacer 

Wysłany: 2010-11-13, 22:59   

Wiem wiem, swasta jest azjatyckim symbolem szczęscia, wynalezionym jeszcze przed naszą erą(?) tak samo jak salut- też został zapożyczony przed adiego. I sam gest nie powinien być utożsamiany tylko z jedną ideologią.
ale juz nie paląc jana- 88 masz w podpisie bo to Twój szczęsliwy numerek?

19KSA62
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-13, 23:10   

Szczęśliwy numerek to nie jest ... Ale ja wiem i Ty wiesz co to znaczy , wystarczy :) . Jeszcze dzieciaki to podłapią i wtedy będzie że internet szerzy nazizm , faszyzm itd itd .

pacer 

Wysłany: 2010-11-13, 23:15   

19KSA62 napisał/a:
Szczęśliwy numerek to nie jest ... Ale ja wiem i Ty wiesz co to znaczy , wystarczy :) . Jeszcze dzieciaki to podłapią i wtedy będzie że internet szerzy nazizm , faszyzm itd itd .

Aha, a 28 to co to jest?

Maciek1992
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-13, 23:18   

blood and honor

Winston_Smith
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-13, 23:34   

Czy to tajemniczy numer honorowych dawców krwi? :P

rkt 

Wysłany: 2010-11-13, 23:38   

19KSA62 napisał/a:
Oraz porachunki kibicowskie które nie powinny mieć miejsca w tym ważnym dniu dla każdego POLAKA .

To pokazuje jakiś poziom.

19KSA62
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-13, 23:59   

Winston_Smith napisał/a:
Tak ... ale nie swojej :P .

Rtk , masz racje . Jednak jest to wybryk 2 osób . I tym bardziej nie wiadomo czyj wybryk . Poszła fama ze to kibice Hutnika Warszawa ... kłamstwo . Legia też nie , chyba że jakieś dzieciaki w co szczerze wątpię . Lecz to nie była Anti-fa . I to właśnie zniechęca również ludzi do przychodzenia na takie marsze . Jak jest to określane ... Sramy do własnego gniazda.

Radosław 

Wysłany: 2010-11-14, 00:09   

19KSA62 napisał/a:
Winston_Smith napisał/a:
Tak ... ale nie swojej :P .

Rtk , masz racje . Jednak jest to wybryk 2 osób . I tym bardziej nie wiadomo czyj wybryk . Poszła fama ze to kibice Hutnika Warszawa ... kłamstwo . Legia też nie , chyba że jakieś dzieciaki w co szczerze wątpię . Lecz to nie była Anti-fa . I to właśnie zniechęca również ludzi do przychodzenia na takie marsze . Jak jest to określane ... Sramy do własnego gniazda.

akurat znam osobiscie 1 pocietego i w tym co piszesz jest powiedzmy...nieprawda, wiec nie mów co jest kłamstwem a co nie jak powołujesz sie na "famy".

Odpowiedz do tematu