Forum kibiców Apatora Toruń Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Jestem Polakiem - Wątek patriotyczny
Autor Wiadomość
19KSA62
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-14, 00:17   

WSH napisał/a:
19KSA62 napisał/a:
Winston_Smith napisał/a:
Czy to tajemniczy numer honorowych dawców krwi? :P
Tak ... ale nie swojej :P .

Rtk , masz racje . Jednak jest to wybryk 2 osób . I tym bardziej nie wiadomo czyj wybryk . Poszła fama ze to kibice Hutnika Warszawa ... kłamstwo . Legia też nie , chyba że jakieś dzieciaki w co szczerze wątpię . Lecz to nie była Anti-fa . I to właśnie zniechęca również ludzi do przychodzenia na takie marsze . Jak jest to określane ... Sramy do własnego gniazda.

akurat znam osobiscie 1 pocietego i w tym co piszesz jest powiedzmy...nieprawda, wiec nie mów co jest kłamstwem a co nie jak powołujesz sie na "famy".

Dobra , przepraszam masz rację . Lecz co prawda to prawda Hutnik to przydupas Legii lecz wątpię że to Hutnik . Legia jeszcze się nie wypowiedziała słowem na ten temat.Za szybko wnioski wyciągnąłem . Lecz tak czy siak szacunek dla chłopaków z Polonii !

Radosław 

Wysłany: 2010-11-14, 00:29   

19KSA62 napisał/a:
WSH napisał/a:
19KSA62 napisał/a:
Winston_Smith napisał/a:
Czy to tajemniczy numer honorowych dawców krwi? :P
Tak ... ale nie swojej :P .

Rtk , masz racje . Jednak jest to wybryk 2 osób . I tym bardziej nie wiadomo czyj wybryk . Poszła fama ze to kibice Hutnika Warszawa ... kłamstwo . Legia też nie , chyba że jakieś dzieciaki w co szczerze wątpię . Lecz to nie była Anti-fa . I to właśnie zniechęca również ludzi do przychodzenia na takie marsze . Jak jest to określane ... Sramy do własnego gniazda.

akurat znam osobiscie 1 pocietego i w tym co piszesz jest powiedzmy...nieprawda, wiec nie mów co jest kłamstwem a co nie jak powołujesz sie na "famy".

Dobra , przepraszam masz rację . Lecz co prawda to prawda Hutnik to przydupas Legii lecz wątpię że to Hutnik . Legia jeszcze się nie wypowiedziała słowem na ten temat.Za szybko wnioski wyciągnąłem . Lecz tak czy siak szacunek dla chłopaków z Polonii !

oficjalnie nikt nie rozpoznał sprawców wiec tego sie trzymajmy

a co do Hutnika to nie przydupas Legii tylko młode TB z osiedla Bielany.

byłeś na marszu?

19KSA62
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-14, 00:36   

Na marszu byłem ... Można powiedzieć , skończyłem w suce jeszcze przed .

kora 

Wysłany: 2010-11-14, 04:02   

19KSA62 napisał/a:
Więc popierając ideologie Hitlera , popierasz białą czystą rasę . Teraz zostanę pociśnięty przez kumatą wiarę . Ale przecież ON zabijał POLAKÓW ! I Ty się nazywasz Polakiem ?! Lecz nie których poglądy są podobne do tych Hitlera i sobie nawet tego sprawy nie zdajecie . ( STOP homoseksualistą , imigracji itd itd ) Po prostu jest to nie świadomość z różnych przyczyn .

Nieświadomość...? zlituj się...

Rozumiem wiele... część pewnie nawet popieram, ale... nie jestem w stanie zrozumieć właśnie jednej rzeczy w tej całej ideologii, która skrajnie mi się kłóci z ideą narodową Polski.
Jak Polak może przyjmować pomysł Hitlera - nie, nie chodzi o samo zabijanie Polaków, jak to ująłeś - który zakładał eliminację Słowian?!
Nie wiem... może to trudne do zrozumienia, ale wg tego, co napisałeś to... sorry Winnetou... jesteś na przedzie kolejki do eliminacji... No chyba, że jesteś rzeczywiście z "białej czystej rasy", ale w takim razie co Ty w Polsce robisz?

Tak po prostu, może zamiast ślepo opierać się na poglądach psychopaty, wartałoby stworzyć własny? Taki bez paradoksów...

19KSA62
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-14, 08:14   

kora napisał/a:
19KSA62 napisał/a:
Więc popierając ideologie Hitlera , popierasz białą czystą rasę . Teraz zostanę pociśnięty przez kumatą wiarę . Ale przecież ON zabijał POLAKÓW ! I Ty się nazywasz Polakiem ?! Lecz nie których poglądy są podobne do tych Hitlera i sobie nawet tego sprawy nie zdajecie . ( STOP homoseksualistą , imigracji itd itd ) Po prostu jest to nie świadomość z różnych przyczyn .

Nieświadomość...? zlituj się...

Rozumiem wiele... część pewnie nawet popieram, ale... nie jestem w stanie zrozumieć właśnie jednej rzeczy w tej całej ideologii, która skrajnie mi się kłóci z ideą narodową Polski.
Jak Polak może przyjmować pomysł Hitlera - nie, nie chodzi o samo zabijanie Polaków, jak to ująłeś - który zakładał eliminację Słowian?!
Nie wiem... może to trudne do zrozumienia, ale wg tego, co napisałeś to... sorry Winnetou... jesteś na przedzie kolejki do eliminacji... No chyba, że jesteś rzeczywiście z "białej czystej rasy", ale w takim razie co Ty w Polsce robisz?

Tak po prostu, może zamiast ślepo opierać się na poglądach psychopaty, wartałoby stworzyć własny? Taki bez paradoksów...

Bo białą czystą rasę rozumiemy dwoma pojęciami .
Ty kojarzysz z krwią aryjską , ja z białym człowiekiem który jest PONAD innymi . Trochę się to wszystko miesza ale proszę zobaczyć co się dzieje teraz . Francja , Niemcy , Hiszpania , Wielka Brytania ...W tych państwach co 3 jest czarny ... Nie długo odejdą narodowe tradycje . Ideologia - dobra , ideologista był zły ... co nie znaczy że to popieram . Pisałem wcześniej o homoseksualistach oraz o czarnych .O to mi w tej ideologi chodzi . Nie chodzi żeby wszystkich Słowian wybić . Bo jeśli ten cały syf nam się zacznie zjeżdżać to będziemy mieli drugą Francję ... nie pod względem gospodarki , ale pod względem ludzi. Nie możemy pozwolić również żeby w Polsce takie coś się działo . Jeśli chcecie być po prostu województwem w unii europejskiej - proszę Cię bardzo . Ale POLSKA nie będzie państwem niepodległym... że tak to nazwe:) .

" Walcz z wszystkim co niszczy naszą narodową więź ! Walcz z wszystkimi co obcej fladze dziś oddają cześć ! "

adi 

Wysłany: 2010-11-14, 11:47   

19KSA62 napisał/a:
Trochę się to wszystko miesza ale proszę zobaczyć co się dzieje teraz . Francja , Niemcy , Hiszpania , Wielka Brytania ...W tych państwach co 3 jest czarny ...

Nam to na pewno nie grozi [przynajmniej w takim stopniu] bo Niemcy czy Francuzi sami sobie sprowadzali po wojnie murzynow czy arabow bo brakowalo im rak do pracy, a gospodarka musiala sie rozwijac. Z tymze oni mysleli ze Ci sie po kilkunastu latach wyprowadza, ale stalo sie inaczej.

Za to Hiszpanie i Anglicy prowadzili kolonizacje calego swiata, przez stulecia grabili i czerpali korzysci z swoich zamorskich kolonii, to w koncu czas zaplacic murzynom i chcac czy nie chcac trzeba ich przyjac do swojego kraju.

Podsumowujac:
Za duze jest u nas bezrobocie zeby sprowadzac 'gastarbeiterow' tak jak w Niemczech czy Francji, a kolonii nie mielismy, wiec nagly naplyw jakiejkolwiek ludnosci jakiejs innej nacji nam nie grozi.

Slesz
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-14, 12:31   

chyba że z ukrainy, rumunii i kazachstanu.

Winston_Smith
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-14, 12:37   

"białym człowiekiem który jest PONAD innymi"

Ciekawa teoria, jak rozumiem autorska, bo naukowo to chyba nikt nigdy tego nie udowodnił, chyba ze koledzy Twego idola co potem testy swych teorii robili w miejscowości pod Krakowem na naszych rodakach

19KSA62
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-14, 13:37   

adi napisał/a:
19KSA62 napisał/a:
Trochę się to wszystko miesza ale proszę zobaczyć co się dzieje teraz . Francja , Niemcy , Hiszpania , Wielka Brytania ...W tych państwach co 3 jest czarny ...

Nam to na pewno nie grozi [przynajmniej w takim stopniu] bo Niemcy czy Francuzi sami sobie sprowadzali po wojnie murzynow czy arabow bo brakowalo im rak do pracy, a gospodarka musiala sie rozwijac. Z tymze oni mysleli ze Ci sie po kilkunastu latach wyprowadza, ale stalo sie inaczej.

Za to Hiszpanie i Anglicy prowadzili kolonizacje calego swiata, przez stulecia grabili i czerpali korzysci z swoich zamorskich kolonii, to w koncu czas zaplacic murzynom i chcac czy nie chcac trzeba ich przyjac do swojego kraju.

Podsumowujac:
Za duze jest u nas bezrobocie zeby sprowadzac 'gastarbeiterow' tak jak w Niemczech czy Francji, a kolonii nie mielismy, wiec nagly naplyw jakiejkolwiek ludnosci jakiejs innej nacji nam nie grozi.

Nasi politycy tworzą program który ma sprowadzić ludność Afrykańską do Polski . I jak zwykle sie zaczyna o idolu :okulary2: . Ideologista był zły , ideologia dobra . Macie sprzeczne poglądy do moich i nie dojdziemy do porozumienia .

Hini 

Wysłany: 2010-11-14, 13:42   

19KSA62 napisał/a:

Nasi politycy tworzą program który ma sprowadzić ludność Afrykańską do Polski .

Coś więcej możesz zapodać zamiast suchego stwierdzenia, że tak jest i już ? Jakieś źródło, przesłanie czy coś w ten deseń...

19KSA62 napisał/a:
I jak zwykle sie zaczyna o idolu :okulary2: . Ideologista był zły , ideologia dobra . Macie sprzeczne poglądy do moich i nie dojdziemy do porozumienia .

skoro był zły to po co to 88 ? bardziej w innym kierunku powinno chyba to iść ?

• — — — — • • • — — • — — — — • • — — —

Dezerter87
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-14, 13:56   

[/quote]

Nasi politycy tworzą program który ma sprowadzić ludność Afrykańską do Polski ..[/quote]

A ja słyszałem ze koledzy z Marsa maja przejechać do fabryki sharpa na taśmę pracować, bo maja 4 pary rąk i szybciej pracują.

kora 

Wysłany: 2010-11-14, 14:29   

19KSA62 napisał/a:
Ideologia - dobra , ideologista był zły ... co nie znaczy że to popieram . Pisałem wcześniej o homoseksualistach oraz o czarnych .O to mi w tej ideologi chodzi . Nie chodzi żeby wszystkich Słowian wybić .

Niestety... nadal nie rozumiem, jak można wzorować się na ideologii psychola? Nawet jeśli jakiś maleńki aspekt Ci się podoba i tylko do niego się ograniczasz w przekonaniach, po prostu NIE WOLNO zapominać o całej reszcie.
Jako Polak podnosisz ideę, która paradoksalnie przewiduje eliminację narodu polskiego. :573:

adi 

Wysłany: 2010-11-14, 14:35   

@19KSA62
Mi się wydaje ze Ty za bardzo nie potrafisz podać sensownych argumentów dla swoich teorii.
19KSA62 napisał/a:

Nasi politycy tworzą program który ma sprowadzić ludność Afrykańską do Polski ..

Jeżeli tylko rząd Polski planuje sprowadzić ludność Afrykańską, to o ile w ogóle takie plany istnieją to mają na celu sprowadzenie uchodźców, bądź ludzi prześladowanych politycznie w swoich krajach. I będzie to pewnie maksymalnie kilkadziesiąt osób.

P.S Zacznij używać słownika Wielki Patrioto
homoseksualistOM, ideolOG...

zoltan112 

Wysłany: 2010-11-14, 14:38   

19KSA62 napisał/a:
Ideologista był zły , ideologia dobra . Macie sprzeczne poglądy do moich i nie dojdziemy do porozumienia .

a w walce z tą dobrą ideologią zginęło prawie 6 milionów naszych rodaków

19KSA62
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-14, 14:39   

Hini napisał/a:
19KSA62 napisał/a:

Nasi politycy tworzą program który ma sprowadzić ludność Afrykańską do Polski .

Coś więcej możesz zapodać zamiast suchego stwierdzenia, że tak jest i już ? Jakieś źródło, przesłanie czy coś w ten deseń...

19KSA62 napisał/a:
I jak zwykle sie zaczyna o idolu :okulary2: . Ideologista był zły , ideologia dobra . Macie sprzeczne poglądy do moich i nie dojdziemy do porozumienia .

skoro był zły to po co to 88 ? bardziej w innym kierunku powinno chyba to iść ?

Więc jedziemy .
Hini - Prosze link : http://autonom.pl/index.p...kich-imigrantow

To może po prostu zostawię same 28 . To będzie to samo co 88 tylko obrane w milsze słówka i 28 nie ma w historii zabicia 6 milionów Polaków.

Dezert - tylko żeby nie było jak z czarnymi że się osiedli u nas... bo jeszcze tego brakowało .

Kora - To samo co u Hiniego :)

Odpowiedz do tematu