Forum kibiców Apatora Toruń Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Jestem Polakiem - Wątek patriotyczny
Autor Wiadomość
rkt 

Wysłany: 2010-11-14, 14:41   

Może mi ktoś napisać kto lub co to jest ideologista ? Przecież to się nawet na czerwono podkreśla przy pisaniu posta !!!!

Może jednak ideolog ? To chyba jest po polsku !?
Skoro już tak walczycie o Polskość, Polaków, Polskę....powalczcie nad książkami o czystość języka polskiego.....

Co do planu sprowadzenia ludzi z Afryki.....hmmm....do niezłych tabsów lub zioła muszą mieć dostęp wasi liderzy !
Słyszałem też o tajnych planach sprowadzenia Indian z Amazonki na tereny Żuław Wiślanych oraz Mongołów na Podkarpacie.

zoltan112 

Wysłany: 2010-11-14, 14:43   

19KSA62 napisał/a:
To może po prostu zostawię same 28 . To będzie to samo co 88 tylko obrane w milsze słówka i 28 nie ma w historii zabicia 6 milionów Polaków.

Krew i Honor tym samym co Chwała Hitlerowi faktycznie zero roznicy

adi 

Wysłany: 2010-11-14, 14:55   

Cytat:
Jako „uchodźcy polityczni” w Europie lądują każdego roku setki tysięcy kolorowych imigrantów;

Cytat:
W 2008 roku przez Morze Śródziemne do Europy przedostało się 67 tysięcy Afrykańczyków

2 sprzeczne informacje w Twoim artykule. [67 000<100 000, ba tu jest mowa o setkach tysiecy, czyli pewnie maja na mysli wiecej niz 100k] Chyba ze uwazasz ze przez np kolo podbiegunowe w Norwegii czy Szwecji, albo moze przez Ural przedostaje sie do Europy ta wiekszosc imigrantow.
Cytat:
Na początek nasz kraj przyjmie sześciu afrykańskich imigrantów, możliwe, że będą to obywatele Somalii.

Cytat:
Podczas gdy ciągłe podwyżki podatków, fatalny stan służby zdrowia i edukacji tłumaczone są brakami w budżecie państwa, okazuje się, że są pieniądze na to, by planować napływ afrykańskich utrzymanków.

no tak bo przeciez od zawsze wiadomo ze koszt utrzymania 6 imigrantow z Somalii jest nieporownywalnie wiekszy od kosztow utrzymania np szpitala czy szkoly :okulary2:

Goszki
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-14, 14:58   

67 tys LEGALNYCH imigrantow...

pacer 

Wysłany: 2010-11-14, 15:05   

w samych niemczech są 3 miliony turków. niemki rodzą 7 razy mniej dzieci niz imigrantki, co bedzie za 30 lat?

pozdro tolerancyjni

Hini 

Wysłany: 2010-11-14, 15:07   

zoltan112 napisał/a:
19KSA62 napisał/a:
To może po prostu zostawię same 28 . To będzie to samo co 88 tylko obrane w milsze słówka i 28 nie ma w historii zabicia 6 milionów Polaków.

Krew i Honor tym samym co Chwała Hitlerowi faktycznie zero roznicy

Blut und Ehre... motto hitlerjugend - ta sama "ideologia"... żadnej różnicy. Powinieneś chyba zmienić na 25...

• — — — — • • • — — • — — — — • • — — —

rkt 

Wysłany: 2010-11-14, 15:18   

pacer napisał/a:
w samych niemczech są 3 miliony turków. niemki rodzą 7 razy mniej dzieci niz imigrantki, co bedzie za 30 lat?

pozdro tolerancyjni

Proponuję na ten temat porozmawiać z Niemcami i zapytać ich o zdanie na ten temat.
I mam na myśli tutaj Niemców z zachodu a nie Ossie u których tak na prawdę poza Berlinem turków prawie wcale nie ma.
Uwierz mi że wszyscy Niemcy których znam i z którymi na ten temat gadałem nie widzą problemu w samym fakcie obecności imigrantów w ich kraju. Imigranci są im potrzebni jako siła robocza. Problemem jest słaby poziom integracji imigrantów ze społeczeństwem kraju do którego przyjeżdżają. Ale to już zupełnie inny problem i tak naprawdę winy dużo jest tu po stronie Niemców, co zresztą sami przyznają.

Radosław 

Wysłany: 2010-11-14, 17:05   

kora napisał/a:
19KSA62 napisał/a:
Ideologia - dobra , ideologista był zły ... co nie znaczy że to popieram . Pisałem wcześniej o homoseksualistach oraz o czarnych .O to mi w tej ideologi chodzi . Nie chodzi żeby wszystkich Słowian wybić .

Niestety... nadal nie rozumiem, jak można wzorować się na ideologii psychola? Nawet jeśli jakiś maleńki aspekt Ci się podoba i tylko do niego się ograniczasz w przekonaniach, po prostu NIE WOLNO zapominać o całej reszcie.
Jako Polak podnosisz ideę, która paradoksalnie przewiduje eliminację narodu polskiego. :573:

nacjonalizm nie jest ideologia Hitlera, on był 1 osoba ktora w taki sposob wprowadziła go w zycie - A TO ROZNICA
po 2 Hitler wzorował sie poczatkowo na Marksizmie...

kora 

Wysłany: 2010-11-14, 20:54   

ale nie w tym rzecz jak nacjonalizm został zastosowany przez Hitlera i skąd się wziął... bo nurt ten powstał dłuuugo przed nim, ale w tym, w jaki sposób 19KSA62, jako jednostka czująca się przedstawicielem ruchu nacjonalistycznego w Polsce, przywołuje jego osobę.

pacer 

Wysłany: 2010-11-14, 20:58   

kora napisał/a:
ale nie w tym rzecz jak nacjonalizm został zastosowany przez Hitlera i skąd się wziął... bo nurt ten powstał dłuuugo przed nim, ale w tym, w jaki sposób 19KSA62, jako jednostka czująca się przedstawicielem ruchu nacjonalistycznego w Polsce, przywołuje jego osobę.

jezus maria, nic nie zrozumiałem :566: :D

kora 

Wysłany: 2010-11-14, 21:08   

innymi słowy wkur** mnie gadanie jaki to Hitler był fajny...

Goszki
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-14, 21:31   

Noszenie koszulek z Che Guevarra mam nadzieje tez Cie wkurwia?;p

Hini 

Wysłany: 2010-11-14, 23:57   

koszulek cccp też !

• — — — — • • • — — • — — — — • • — — —

krzyzak1962 

Wysłany: 2010-11-15, 00:30   

nacjonalizm sam w sobie nie jest zly. jednak Hitler posunal sie za daleko i wprowadzil NAZIZM. a to juz nie jest zwykly nacjonalizm.

z definicji:

"Nacjonalizm (z łac. natio – naród) - postawa społeczno-polityczna uznająca naród za najwyższe dobro w sferze polityki. Nacjonalizm uznaje sprawy własnego narodu za najważniejsze. Głosi solidarność wszystkich grup społecznych danego narodu."

"Nazizm jest skrajną ideologią powstałą jako wynik rozwoju społeczeństwa masowego, opartą o pierwiastki szowinistyczne i rasistowskie."
Zaciskał Pięści I Ze Śmiechem Wołał: Hej!"

BCA 
Nicolas Gomez Davila

Wysłany: 2010-11-15, 21:21   

mam pytanie do 19KSA62 - ile ty masz lat ?
czlowieku nie masz pojecia o polskim nacjonalizmie ! wyznajac ideologie Hitlera jestes takim samym zdrajca jak kazdy komunista !
PS. jezeli przytaczas jekies artykuly to zlituj sie i postaraj by ten artykul mial jakies odwolania do zrodel ktore moglyby potwierdzic prawdziwosc jego tresci.

Odpowiedz do tematu