Forum kibiców Apatora Toruń Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Postawa zawodników - ocena
Autor Wiadomość
SzokAT
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-20, 22:31   

Najgłupsze myślenie jakie kiedykolwiek widziałem.
Jest parówą, bo ma gorszą formę? Może dlatego, że poszedł na mecz elany? Co z tego? Dla nas jest to karygodne, bo jesteśmy kibicami Apatora - on jest naszą maskotką, to jest jego praca, kiedy w końcu to zrozumiecie? Nie obchodzi go najwyraźniej spór na linii 2 toruńskich klubów. Mu nie płacą za to, żeby się do nas uśmiechał czy świecił mercem po mieście - mu płacą za punkty, ciężko jest to pojąć?

sprinterKSA
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-20, 22:43   

Myśle, ze nie warto dalej drążyć teamtu o tym panu, bo wśród nas dojdzie jeszcze do podziału :x

dave 

Wysłany: 2012-06-20, 22:45   

to rozumiem, że ty też śmigasz na Bema, bo nie interesuje cię konflikt A-E?
to że jest to jego praca tzn, że może mieć wywalone w kibiców? sportowiec to jest taki specyficzny rodzaj pracy gdzie jednak poza jakimś szefem na ręce patrzą mu również inni dzięki którym zarabia.
maskotka? haha, pozostawię to bez komentarza :)
poza tym nie ma odrobiny honoru ;) ale to już nie będę rozpisywał, kto wie o co chodzi to wie :)

SzokAT
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-20, 23:16   

dave napisał/a:
to rozumiem, że ty też śmigasz na Bema, bo nie interesuje cię konflikt A-E?
to że jest to jego praca tzn, że może mieć wywalone w kibiców? sportowiec to jest taki specyficzny rodzaj pracy gdzie jednak poza jakimś szefem na ręce patrzą mu również inni dzięki którym zarabia.
maskotka? haha, pozostawię to bez komentarza :)
poza tym nie ma odrobiny honoru ;) ale to już nie będę rozpisywał, kto wie o co chodzi to wie :)

No jasne, na bema śmigam, a jak mnie pytają za kim jestem, to barwy w gacie chowam :-D
Sportowiec nie ma mieć wywalone na kibiców, ale wszystko wskazuje na to, że relacja na linii sportowiec - kibic jest coraz bardziej nikła. Robią to, co muszą i idą do domu nie identyfikując się z ludźmi, którzy jadą za nimi całą Polskę. Tak, wiem, swoje za uszami A.M. ma i wcale go nie bronię, ale gwizdy swoich na swojego to przesada.
PS. Dla wszystkich którzy zaraz się zepną, że jeszcze drążę temat - chciałem tylko odpisać, jak na to patrze
Pozdrawiam :raca:

Chicago
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-21, 04:59   

Bronicie Miedziuna, żeby nie gwizdać i takie tam... CIekawe czy jak co niedziele baba Wam zupe przesoli to ją po główce pogłaszczecie, czy może jakaś reprymenda... Miedziun daje d..y to i są gwizdy... Co nie zmienia przecież faktu, że Ci co gwiżdżą mu nie kibicują... Może te gwizdy dadzą mu do myślenia i zrobi coś z sobą...

Semen 

Wysłany: 2012-06-21, 06:12   

Jo Miedziun jest zły bo to , bo tamto.
Sami zajebiści kibice to piszą, co to ich na każdym wyjeździe spotkać można.
Najpierw sami siebie oceniajcie.

I te bajki o Karolu, że z każdego punktu trzeba się cieszyć. Do Adika pretensje, a Karol to cacy.
Przypominam, że prócz kontuzji na jego obecną sytuację miało wpływ także jego zachowanie, ale o tym fachowcy jakoś nie pamiętają.

Kibicuję wszystkim naszym chłopakom, choć niektórych otwarcie krytykuję. Swój to swój i tyle w temacie.

Diamond 

Wysłany: 2012-06-21, 08:50   

WSH napisał/a:
miałem złamane dwie kości śródręcza w lewej ręce. gówno nie kontuzja, nawet na siłownie chodziłem :)

hahahhaa bo nie wiedziałeś nawet o tym :)

Kto wie co się w klubie dzieje od wewnątrz, a nie tylko ma informacje z prasy ten wie dlaczego pewne osoby najdelikatniej mówiąc nie przepadają za Adrianem M. A dlaczego lubią Karola Z. Nie tylko patrząc na postawę "sportową," czyli bycie zawodowcem, plus jak to ktoś określił "pajacowanie i machanie łapkami," ale i na to jak się zachowują poza torem jako zwykli szarzy ludzie.

W kwestii Miedziaka - na torze widać, kto jest parówą, a kto nie! Kto zajedzie swojemu zawodnikowi, byle zdobyć jeden punkt(bo punkt jest liczony w tysiącach złotych i nawet 3-4 punkty dają pewnym zawodnikom spokój). I o to są przynajmniej z mojej strony największe pretensje - I TU NIE MA JAK TŁUMACZYĆ Miedziaka. Kto widział jego tegoroczne jazdy po Lampkowskim czy Ząbiku ten wie, że nie ma tego jak podważyć!
I może dlatego trochę gwizdów mu się należy, bo inaczej będzie myślał, że wszystko mu wolno. Bo to już nie są te czasy, gdzie weterani by mu wymierzyli sprawiedliwość i wpierdol spuścili pod prysznicem za taką jazdę!!

Ehh gdzie są te czasy jak się patrzyło na męczącego się Kuczwala... Wtedy było wiadomoe co jest przyczyną słabych występów zawodników od razu. Teraz słyszymy jak to zawodowcy pięknie tłumaczą, że na ostatni bieg dopiero wzięli dziesiąty motocykl i ten działał jak trzeba, a wcześniej to była gra detali - NIE TAKICH TŁUMACZEŃ OCZEKUJE OD ZAWODOWCA! W ogóle nie oczekuje tłumaczeń. Jeśli ktoś ma idealne warunki ma zapierdalać! Rozumiem, nie zawsze można pojechać dobre zawody, czasem wysiłek poniesiony na torze nie przekłada się na punkty, ale po niektórych w tym roku widać, że jadą byle dojechać jak już się jedzie z tyłu.

Kurde, nawet nie trzeba się cofać do lat 80-tych czy 90-tych, gdzie zawodnicy przynajmniej wydawali się związani z klubem i kibicami. Miras jeszcze u schyłku kariery u nas był idealnym przykładem nie tylko zawodowca, ale i człowieka związanego z klubem i kibicami, a prywatnie spoko człowiekiem(dla ewentualnych maruderów - czemu odszedł wiadomo i nikt mu tego za złe nie miał).

kora 

Wysłany: 2012-06-21, 09:52   

Diamond napisał/a:

W kwestii Miedziaka - na torze widać, kto jest parówą, a kto nie! Kto zajedzie swojemu zawodnikowi, byle zdobyć jeden punkt(bo punkt jest liczony w tysiącach złotych i nawet 3-4 punkty dają pewnym zawodnikom spokój). I o to są przynajmniej z mojej strony największe pretensje - I TU NIE MA JAK TŁUMACZYĆ Miedziaka. Kto widział jego tegoroczne jazdy po Lampkowskim czy Ząbiku ten wie, że nie ma tego jak podważyć!
I może dlatego trochę gwizdów mu się należy, bo inaczej będzie myślał, że wszystko mu wolno. Bo to już nie są te czasy, gdzie weterani by mu wymierzyli sprawiedliwość i wpierdol spuścili pod prysznicem za taką jazdę!!

Już nie przesadzaj z tym zajeżdżaniem...
A poza tym... na pewno biedny Ząbik czy biedny Lampkowski objedzie każdego, tylko przez złego Miedziaka przywożą zera...

Co do tych niesamowitych wieści wewnętrznych w klubie... już byś sobie darował, bo suma sumarum to ani chluby ani chwały nie przynosi Twojemu ulubionemu Karolowi.

woytas 

Wysłany: 2012-06-21, 09:56   

Diamond napisał/a:
Miras jeszcze u schyłku kariery u nas był idealnym przykładem nie tylko zawodowca, ale i człowieka związanego z klubem i kibicami, a prywatnie spoko człowiekiem(dla ewentualnych maruderów - czemu odszedł wiadomo i nikt mu tego za złe nie miał).

Nikt mu za złe nie miał to prawda, a w dodatku jak wyjechał u nas przed meczem na próbę toru w barwach Polonii to pamiętam, że kibice powitali go na stojąco brawami.

Diamond 

Wysłany: 2012-06-21, 10:01   

kora napisał/a:
Już nie przesadzaj z tym zajeżdżaniem...
A poza tym... na pewno biedny Ząbik czy biedny Lampkowski objedzie każdego, tylko przez złego Miedziaka przywożą zera...

Co do tych niesamowitych wieści wewnętrznych w klubie... już byś sobie darował, bo suma sumarum to ani chluby ani chwały nie przynosi Twojemu ulubionemu Karolowi.

Tu nie chodzi o to czy by objechali czy nie i czy przez Miedzińskiego przywożą zera, CHODZI O FAKT, Z KTÓRYM KŁÓCIĆ SIĘ NIE MOŻNA, Adrian by własnej matce zajechał drogę byle zdążyć na promocje w Polo Markecie! Jest pieprzoną złotówą i tyle!
Może zmądrzeje kiedyś, ale na razie jest zwykłym dupkiem.

I jeszcze jedno Kora, daj sobie na wstrzymanie z tym zaślepieniem, bo to już śmieszne jest. Nie pisz mi tu głodnych kawałków komu co chluby nie przynosi i przejrzyj na oczy w końcu.

kora 

Wysłany: 2012-06-21, 10:15   

Ja nie mówię, że Miedziak święty jest, ale to samo Diamond mogę powiedzieć Tobie i paru innym ślepo zapatrzonym w Karola.

Miedziaka lubiłam zawsze i się przecież tego nie wypieram...
Ale gdy Karol bronił Mistrza Świata, przecież nie pojechałam do Ostrowa po to, żeby źle mu życzyć?!

Mój zarzut? Nie podoba mi się tworzenie jakichś skrajnych frontów.

Diamond 

Wysłany: 2012-06-21, 10:24   

Nie ma przynajmniej u mnie skrajnych frontów!

Od początku było wiadomo jaką rolę ma pełnić w klubie Adrian, a jaką Karol. Karol jest dopełniem składu, bo ma ksm 2.5 Gdyby nie to to pewnie by składu nie powąchał. Więc chyba logiczne jest, że nie można im postawić w chwili obecnej zbliżonych celów. I tak samo nie można ich w ten sam sposób rozliczać! W klubie próbowano zrobić wszystko byle zająć się najsłabszymi ogniwami, a tymczasem pobłażano "liderom."

I dzięki temu gość, który ma aspiracje do jazdy w reprezentacji Polski jeździ jak pajac po swoich zawodnikach, a na dodatek prywatnie jest skończonym dupkiem.

Jeszcze jakiś skrajny front widzisz? Zdejmij klapki z oczu i nie wmawiaj tego innym!

robroz 

Wysłany: 2012-06-21, 18:18   

Ja pier....... jak czytam tu niektórych to rzygać się chce. Do oceny innych pierwsi, szkoda że nie spojrzą na siebie. W niedzielę było widać jakimi jesteście kibicami ( ŚMIECH NA SALI !!!!)

Były wyniki było wszystko cacy, nie ma wyników wszyscy są bee. :/ :/ :/

APATOR_W1 

Wysłany: 2012-06-21, 18:46   

forma żużlowców jest adekwatna do formy kibiców

dave 

Wysłany: 2012-06-21, 20:19   

no nie do końca. my się bardziej błaźnimy. bo o ile zawodników można zrozumieć, bo jeżdżą dla pieniędzy i są zwykłymi parobkami (oczywiście nie mówię o wszystkich) to my kibice jesteśmy tam dlatego, że klub kochamy i nie liczą się dla nas sukcesy czy medale!

Odpowiedz do tematu