Forum kibiców Apatora Toruń Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Postawa zawodników - ocena
Autor Wiadomość
robroz 

Wysłany: 2012-06-21, 21:07   

Patrząc na ilość osób w młynie na ostatnim meczu to jednak wygląda na to, że dla wielu najważniejszy jest sukces i medal.

:raca2:

Ja.
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-21, 22:17   

miedziak sie ceni co roku, a co roku ostatnio ma roznie z forma w sezonie. startuje w tych eliminacjach, a widzi ze mu nie idzie ani tam, ani w lidze, ale zeby odposcic i zlapac forme, trzymac rowno to nie. a potem go tlumacza bez sensu ze dzien wczesniej jechal..blagam was, Holder jezdzie czasem dzien wczesniej w GP i zbiera ptk.. po prostu zal, mi sie osobiscoe wydaje, ze powinien odejsc, chyba ze sie zmieni cos w klubie i przestana nasi zawodnicy plakac, inaczej sie nie rozwinie.

kora 

Wysłany: 2012-06-22, 00:48   

Toć zrezygnował kurna z Anglii...

Dave... a po Wrocławiu to... oooo jaki to będzie wstyd...

robroz 

Wysłany: 2012-06-22, 08:49   

Kurcze ja tu czegoś nie rozumiem. Najpierw jest parcie, że mają jeździć "NASI ZAWODNICY" a teraz większość z Was chce ich powywalać.

Ja chyba jestem za głupi żeby to ogarnąć.

:ta:

Diamond 

Wysłany: 2012-06-22, 11:21   

czasem nasz zawodnik to nie zawsze NASZ zawodnik...

cz 

Wysłany: 2012-06-22, 12:27   

No w końcu jakieś sensowne dialogi na tym forum....:) szkoda tylko,że pod adresem Naszych kolarzy ale....
Podpisuję się obiema nogami pod wcześniejszymi postami kolegi Diamonda.
Panowie Nasza frustracja leży chyba gdzieś indziej.
Po pierwsze klub i jego nazwa boli Nas najbardziej,oraz ludzie zarządzający tym klubem.
W mojej ocenie rozp..... kasę wyłożoną przez sponsora głównego i kilku innych na prawo i lewo,tym samym robiąc sobie dobrze oraz zawodnikom(czytaj:doją krowę póki mleko daje).
R.K. kiedyś kranik zakręci i będziemy mieć derby z giekaemem na otarcie łez.
Po drugie,co do samych zawodników dzięki takim kontraktom zdobycz kilku punktowa gwarantuje zaspokojenie wszystkich potrzeb.
Podobno Ryanowi Pani Półtorak oferowała 10tys.zł za punkt !!!co musiał stępniewski położyć na stół aby zatrzymać kapitana-nie wiem ale taka kasa to lekka przesada.Nie powinienem tutaj zaglądać w portfele zawodników,ale prędzej czy pózniej rozpieszczony zawodnik zacznie świrować,marudzić itd.
Patrząc na jazdę i zaangażowanie,czy wyprzedzanie na dystansie Holderowi czy Wardowi zapłaciłbym nawet 20 tysi za punkt bo im się należy za "kawał dobrej roboty".
Nie żebym się czepiał Ryana,czy Miedziaka bo jak idzie to każdy głaszcze,oklaskuje itd.ale styl i chęć walki są moim zdaniem najważniejsze.
Pozdrawiam.

robroz 

Wysłany: 2012-06-24, 20:04   

No to mamy kolejny wyjazd na plus :) W bólach ale się udało :raca2: :raca2:

Adrian - Bardo dobrze
Chris - mega dobrze
Ryan - bardzo przeciętnie
Karol - dobrze oby jeszcze 2-3 pkt więcej i będzie superowo
Emil - dobrze
Kamil - może być

Teraz pokonać buraków z Leszna i play off coraz bardziej realny!

:raca: :ta: :raca:

Rubinkowo3
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-25, 09:33   

robroz napisał/a:
No to mamy kolejny wyjazd na plus :) W bólach ale się udało :raca2: :raca2:

Adrian - Bardo dobrze
Chris - mega dobrze
Ryan - bardzo przeciętnie
Karol - dobrze oby jeszcze 2-3 pkt więcej i będzie superowo
Emil - dobrze
Kamil - może być

Teraz pokonać buraków z Leszna i play off coraz bardziej realny!

:raca: :ta: :raca:
Od Ząbika wymagasz 6-7 pkt w 4 startach, a według Ciebie 7 Sullivana w 6(w tym 2 pkt zrobione na Holderze jak jechali w 3 i 1 na Emilu) to przeciętny wynik :573:
Miedziak- dobrze, na takim poziomie na jakim powinien jechać w każdym meczu(chociaż dla mnie i tak jest parówą i zdania nigdy nie zmienie)
Karol- zrobił to co w chwili obecnej powinno się od niego wymagać, widać, że z meczu na mecz jest lepiej i oby tak dalej
Ryan- bardzo słabo i to nie pierwszy raz w tym sezonie brakuje jego punktów. Oby Ryan się odnalazł w kolejnych meczach.
Chris- potwierdza to, że jest prawdziwym liderem, świetny występ
Emil- jak na wyjazd to uważam, że dobry występ
Kamil- jest progres w biegach młodzieżowych, jak jedzie ostatni to próbuje walczyć nie tak jak na początku sezonu, jechał 20m za wszystkimi i walczył z torem, jeszcze niech zacznie urywać punkty poza biegami juniorskimi i będzie super

robroz 

Wysłany: 2012-06-25, 13:08   

Ja nie wymagam od Karola 6-7 pkt. Napisałem że jeżeli by tyle robił było by superowo.

Vilkas
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-29, 08:15   

robroz napisał/a:
Kurcze ja tu czegoś nie rozumiem. Najpierw jest parcie, że mają jeździć "NASI ZAWODNICY" a teraz większość z Was chce ich powywalać.

Ja chyba jestem za głupi żeby to ogarnąć.

:ta:

Jeśli taką postawę ma prezentować Ząbik w przyszłym sezonie ( O ile dostanie swoją 100 szanse... aczkolwiek walałbym nie ) to ja dziękuje. Powiedzmy sobie szczerze. Ząbik ie zrobił NIC żeby przygotować się do sezonu.
-Był gruby
-Jest gruby
-I raczej będzie

Oraz miał "za mało" czasu by się przygotować sprzętowo. Z resztą co to za różnica na jakim sprzęcie pojedzie. Tak czy siak kula się na końcu. Wolę 100 razy pod tą "12" zobaczyć któregoś z naszych młodzików. Fakt, może przywoziłby często zera ale przynajmniej by się uczył.

Chylę czoła przed tym co Ząbik zrobił w przeszłości. Ale jeśli chcemy powalczyć w przyszłym sezonie o medale, to Karol nie może się znaleźć w wyjściowym składzie. Trzeba odłożyć na bok sentymenty i zacząć naprawdę poważnie myśleć co będzie jutro.

Jeszcze jedno.
Jeśli chcecie w miejsce Ząbika jakiegoś wychowanka to polecam Tomka Chrzanowskiego albo tak jak mówiłem pod 12 dać juniora.

Dziękuje pozdrowienia z Północy!

ala1962 

Wysłany: 2012-08-29, 17:54   

To właśnie tak jak pisałam wcześniej, co z tego, że Ząbik czasem przywiezie 1, albo 2 pkt... fakt faktem jego zwolennicy zaraz powiedzą, że chodził na siłownie, starał się, trenował, ale niestety bez efektów.. lata świetności Karola minęły.

Vilkas
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-29, 19:05   

ala1962 napisał/a:
To właśnie tak jak pisałam wcześniej, co z tego, że Ząbik czasem przywiezie 1, albo 2 pkt... fakt faktem jego zwolennicy zaraz powiedzą, że chodził na siłownie, starał się, trenował, ale niestety bez efektów.. lata świetności Karola minęły.

Dokładnie tak. trzeba się pogodzić z tym pogodzić.

p[A]tryk
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-29, 20:29   

Może po prostu nie ma sprzętu, może w klubie jest takie ciśnienie, że nie potrafi się odblokować? Może... . Powinien pójść do klubu 1, 2 ligowego i tam spróbować sił, wrócić gdy będzie gotowy.
Tak jestem zwolennikiem Karola :)

ala1962 

Wysłany: 2012-08-29, 20:38   

Nie jestem zwolenniczką Karola, ale też uważam, że jeżeli chce jeździć to w 1 albo 2 lidze, a jeżeli się odbije to wrócić do Torunia, bo to co on teraz pokazuje nie zasługuje na ekstraligę.

mCR
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-30, 10:10   

W obecnej formie Karol nie ma czego szukać w elidze. Niestety taka jest prawda. Jeśli do przyszłego sezonu nic się nie zmieni to skład mógłby być taki:

1. Miedziński
2. Ward
3. Sullivan
4. E.Pulczyński
5. Holder
6. K.Pulczyński
7. Junior do objeżdzania

Ząbik - rez lub wypożyczenie jeśli w słabej formie.

Odpowiedz do tematu