Forum kibiców Apatora Toruń Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie filmy warto obejrzeć ??
Autor Wiadomość
Radosław 

Wysłany: 2012-10-01, 06:54   

zielek napisał/a:
właśnie wróciłem z Jesteś Bogiem - świetny dla każdego a jak ktoś jeszcze interesuje lubi i słucha PFK to tym bardziej kino obowiązkowe :)
JESTEM BOGIEM UŚWIADOM TO SOBIE SOBIE

teraz to każdy interesuje się, lubi i słucha PFK :okulary2:

rafas
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-01, 08:36   

WSH napisał/a:

Po to jest ten film, żeby ci co nie znali PFK mogli dowiedzieć się, że był taki skład i zobaczyć w jaki sposób zaczynał :) Niech nikt nie nastawia się na film "biograficzny", bo trochę faktów jest zmienionych. Pytanie poza tematem - czytał ktoś "scenariusz" książkowy do tego filmu ? Wyszła taka pozycja jakiś czas temu i chciałbym dowiedzieć się, czy mocno odbiega od filmu.
Ostatnio zmieniony przez rafas 2012-10-01, 11:12, w całości zmieniany 1 raz  

info 

Wysłany: 2012-10-01, 10:42   

wczoraj również byłem na Jesteś Bogiem i szczerze powiem że czytając te wszystkie relacje, opinie bardzo się nakręciłem na zajebiste kino. Film jak dla mnie dobry, pokazujący tamte czasy i klimaty, ale dupy nie urywa :P

19.APATOR.62 

Wysłany: 2012-10-01, 15:13   

O kibicach jak dla mnie faworytem "The Firm", fajna otoczka muzyczna wokół akcji no i garderoba pierwsza klasa !!

Polak1962
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-01, 15:24   

Czytając wasze komentarze do filmu ''Jesteś Bogiem'' to aż chce się iść do kina i obejrzeć :D

Tak po za kinem dziś w TV puszczają film pt: ''2012'' na Polsacie o godzinie 20:05 . Oglądałem choć myślałem ,że będzie lepszy ,ale i tak polecam :okulary:

zawasksa 

Wysłany: 2012-10-01, 16:40   

rafas - ja czytałem. praktycznie niczym nie odbiega.

zielek 

Wysłany: 2012-10-01, 22:59   

WSH napisał/a:
zielek napisał/a:
właśnie wróciłem z Jesteś Bogiem - świetny dla każdego a jak ktoś jeszcze interesuje lubi i słucha PFK to tym bardziej kino obowiązkowe :)

No niestety albo właśnie stety tak jest. Ja pamiętam jak na kasetach w walkmanie słuchałem tego i klimatów z tych czasów i to sprawiło że film jeszcze bardziej mi się podobał. Tak jak info napisał może i dupy nie urywa ale... właśnie ten klimat to jest piękne. Zależy pod jakimi kryteriami ocenia się dany film. Nie zestawi się tego tytułu z Avatarem i np z wspomnianym wcześniej przeze mnie Amores Perros :okulary:
kto z Was oglądał "Requiem dla snu"?

rafas
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-02, 08:15   

zielek napisał/a:
kto z Was oglądał "Requiem dla snu"?

Dla mnie to klasyk, jeden z ulubionych filmów. Świetna historia, do tego okraszona bardzo dobrą muzyką. Film ma już trochę lat, ale moim zdaniem jego przesłanie jeszcze długo będzie aktualne.
Jeśli podoba Ci się taki klimat, to obejrzyj sobie inne produkcje tego reżysera (Darren Aronofsky): "Źródło", "Pi" albo jeden z jego nowszych filmów "Czarny łabędź". Wszystkie są równie pokręcone :)

Polak1962
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-02, 16:31   

WSH napisał/a:
zielek napisał/a:

Mam nadzieje, że po tym filmie ludzie nie znajdą żadnego głupiego tekstu aby go mogli nawijać na ulicy . Raz już był taki przypadek z filmu ''Wojna Polsko-Ruska'' . Np. ''lej te cole'' lub ''Osama i tak cie zapie*doli'' . Oczywiście można się z tego pośmiać, ale że słychać o tym wszędzie, cały czas to przecież robi się nudne i przesadzające . Piszę to w takim sensie, że teraz jest dużo zainteresowanie ''Jesteś Bogiem'' i często się o tym mówi. Niektórzy z takich nie mądrych tekstów i wulgarnych filmów nie wnioskują nic tylko nudę nawijania tego co usłyszą . Oczywiście oprócz tych ''mądrych przesłań do ludzi'' gdzie znajdzie się czasem przekleństwo :)

PiotrGD 

Wysłany: 2012-10-02, 19:12   

Oj tam oj tam ;) wojna polsko-ruska bardzo dobry film :D ! PTAKI LATAJĄ KLUCZEM :D

Polak1962
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-20, 12:51   

Polecam film "Symetria" z 2003r.
Może ktoś już z was oglądał ?

Radosław 

Wysłany: 2012-10-20, 15:49   

Polak1962 napisał/a:
Polecam film "Symetria" z 2003r.
Może ktoś już z was oglądał ?

raczej kto nie oglądał...

info