Forum kibiców Apatora Toruń Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Apator Toruń - Stal Gorzów
Autor Wiadomość
kora 

Wysłany: 2012-08-27, 09:18   

rafas napisał/a:
Czy to oznacza, że pierwszy mecz jedziemy w Tarnowie ? Ogarnia to ktoś ?

Tak, 09.09 - wyjazd do Tarnowa.

Polak1962
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-27, 12:15   

Wspomnę jeszcze o Kamilu ,bo przecież miał nie jechać w tym spotkaniu ,a jednak ... :D . Bieg juniorski i od razu na podwójne prowadzenie wyszli bracia Pulczyńscy :o . Jakoś łatwo sobie poradzili z Zmarzlikiem ,choć najbardziej się go obawiałem w tym wyścigu . Podsumowując cały mecz - genialnie wyszedł w stylu żużlowym jak i kibicowskim :okulary: .
I jak tu nie kochać tych barw ,tego dopingu ,tego klubu ... :aniolek: :ta: :raca2:

ala1962 

Wysłany: 2012-08-27, 12:35   

Mecz jak najbardziej na plus :D co do zachowania zawodników po meczu... zostawię to bez komentarza...
Tego sportu nie da się nie kochać :)

LFA 
Lubicz Fans Apator

Wysłany: 2012-08-27, 16:10   

z treningu nas wyjebano , zawodnicy po meczu tez podejsc nie moga na dluzej byle jak najszybciej przejsc. ze oni niby potrzebuja naszego dopingu ?

dla porownania :

http://zielonagora24.tv/U...show%29/gallery - podziekowania po meczu ale w miejscu gdzie kibice "cos" znacza

dave 

Wysłany: 2012-08-27, 17:08   

na wczorajszym meczu udało nam się zebrać 1342,81 zł.

za wszystkie wpłaty bardzo dziękujemy.

Ap[A]torek
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-27, 17:25   

No no ładna suma.
Ale wczorajszy doping był Zajebisty :ta:

Polak1962
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-27, 18:23   

19BAT62 napisał/a:

Akcja Warda w którymś tam biegu - mistrzostwo :D

Zapewne chodzi Ci o bieg nr.9 :P
Tak po za tym ,wie ktoś może ile osób było wczoraj na meczu ?? z ciekawości tylko pytam ... :raca:

sprinterKSA
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-27, 18:40   

Polak1962 napisał/a:
19BAT62 napisał/a:

Akcja Warda w którymś tam biegu - mistrzostwo :D

Zapewne chodzi Ci o bieg nr.9 :P
Tak po za tym ,wie ktoś może ile osób było wczoraj na meczu ?? z ciekawości tylko pytam ... :raca:

Około 8000

PTR 

Wysłany: 2012-08-27, 19:13   

http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be
Jakosc slaba, ale doping slychac :ta:
Na takich leszczy czeka wyrok ulicy"

sprinterKSA
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-27, 21:31   

http://sport.tvp.pl/zuzel...ow-mecz/8360076

Gdyby ktoś chciał zobaczyć z innrj perspektywy :raca: :raca2:

info 

Wysłany: 2012-08-27, 23:07   

Niestety po tym meczu stwierdzam, że jeśli chcemy walczyć o najwyższe cele od początku meczach PO za Karola powinni jechać Pulczyńscy...(tak jak zrobiły tyfusy u siebie w derbach). Bardzo ciężko mi to pisać bo wiem ile serca wkłada w przygotowania do zawodów, ale chyba pora odłożyć sentymenty na bok. Tu będzie liczył się każdy punkcik w walce z Tarnowem.

ala1962 

Wysłany: 2012-08-28, 02:07   

Od samego początku mówiłam, że Karol się skończył... nie rozumiem po co jest w składzie co mecz... zera to i Czerwiński nam może przywieźć, a wykazać mu się nie dadzą... gdzie ma się chłopak uczyć jeździć jak nie na torze ? aczkolwiek na tą chwilę zgadzam się, że Kamil i Emil powinni jechać... zbyt ważne są te mecze.

sprinterKSA
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-28, 02:12   

ala1962 napisał/a:
Od samego początku mówiłam, że Karol się skończył... nie rozumiem po co jest w składzie co mecz... zera to i Czerwiński nam może przywieźć, a wykazać mu się nie dadzą... gdzie ma się chłopak uczyć jeździć jak nie na torze ? aczkolwiek na tą chwilę zgadzam się, że Kamil i Emil powinni jechać... zbyt ważne są te mecze.

Choć moim zdaniem Zbychu na dzisiejszą chwile jest słabszy od Karola w Gdańsku przed pierwszym łukoem był już o długość motoru z tyłu... :P :P

nachwilke 

Wysłany: 2012-08-28, 09:34   

ala1962 napisał/a:

Dobrze ,tylko jedna sprawa czy Ty nie rozumiesz ze jesli Czerwinski lepiej by sie prezentowal na treningach badz dobrze pojechal w jakims turnieju czy innych zawodach to J.Zabik i Kowalik na pewno by mu dali szanse?Myslisz ze w takiej fazie sezonu wstawiali by do skladu Twoim zdanie SLABSZEGO? :039:

marobo
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-28, 10:03   

A ja uważam, że u Karola widać postęp w jeździe. Czym innym jest sprawa, że ten postęp jest bardzo powolny i raczej lepiej byłoby gdyby Karol jeździł w 1 czy 2 lidze, ale za to w KAŻDYM meczu po 3-4 biegi. Ewidentnie widać, że sprzęt jest, ale jakby manetka gazu do końca trzymana nie jest.

Na chwilę obecną zostały w najgorszym razie 2 mecze, w najlepszym 4 i tutaj tak jak piszecie, nie ma miejsca na błędy ani sentymenty. Bracia P. od początku za Karola i powinno być dobrze. Mimo, że cały czas trzymałem i będę za Karola trzymał kciuki tak już niestety sezon prawie się skończył, a postępy są dużo mniejsze niż byśmy się spodziewali. Niestety, ale żadna z czołowych 3 drużyn nie ma na tyle słabych punktów żeby Karol mógł zaskoczyć i tutaj trzeba szukać punktów ze strony juniorki.

Odpowiedz do tematu