Forum kibiców Apatora Toruń Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Apator Toruń - Stal Gorzów
Autor Wiadomość
dzieja1977
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-28, 10:30   

marobo napisał/a:
A ja uważam, że u Karola widać postęp w jeździe. Czym innym jest sprawa, że ten postęp jest bardzo powolny i raczej lepiej byłoby gdyby Karol jeździł w 1 czy 2 lidze, ale za to w KAŻDYM meczu po 3-4 biegi. Ewidentnie widać, że sprzęt jest, ale jakby manetka gazu do końca trzymana nie jest.

Na chwilę obecną zostały w najgorszym razie 2 mecze, w najlepszym 4 i tutaj tak jak piszecie, nie ma miejsca na błędy ani sentymenty. Bracia P. od początku za Karola i powinno być dobrze. Mimo, że cały czas trzymałem i będę za Karola trzymał kciuki tak już niestety sezon prawie się skończył, a postępy są dużo mniejsze niż byśmy się spodziewali. Niestety, ale żadna z czołowych 3 drużyn nie ma na tyle słabych punktów żeby Karol mógł zaskoczyć i tutaj trzeba szukać punktów ze strony juniorki.

W najgorszym i najlepszym razie zostały 4 mecze :)

A co do Karola - to jak najbardziej w składzie ale po pierwszym nieudanym biegu powinna być już natychmiastowa reakcja ze zmianą na Pulczasów.

Starówka 

Wysłany: 2012-08-28, 10:35   

http://www.youtube.com/watch?v=TyajBBUSOOM - tutaj widac , jakie jest pierdolnięcie po tym , gdy cicho śpiewamy ;)

SĄ TACY TO NIE ŻART, DLA KTÓRYCH JESTEŚ WART MNIEEEEJ NIŻ ZEROOOO, MNIEJ NIŻ ZEROOOO, MNIEJ NIŻ ZEROOOOO, MNIEJ NIŻ ZEROOOOOOO ! OOOO, OOOO, OOOO O !

Thorn
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-28, 20:02   

marobo napisał/a:
A ja uważam, że u Karola widać postęp w jeździe. Czym innym jest sprawa, że ten postęp jest bardzo powolny i raczej lepiej byłoby gdyby Karol jeździł w 1 czy 2 lidze, ale za to w KAŻDYM meczu po 3-4 biegi. Ewidentnie widać, że sprzęt jest, ale jakby manetka gazu do końca trzymana nie jest.

Na chwilę obecną zostały w najgorszym razie 2 mecze, w najlepszym 4 i tutaj tak jak piszecie, nie ma miejsca na błędy ani sentymenty. Bracia P. od początku za Karola i powinno być dobrze. Mimo, że cały czas trzymałem i będę za Karola trzymał kciuki tak już niestety sezon prawie się skończył, a postępy są dużo mniejsze niż byśmy się spodziewali. Niestety, ale żadna z czołowych 3 drużyn nie ma na tyle słabych punktów żeby Karol mógł zaskoczyć i tutaj trzeba szukać punktów ze strony juniorki.

możesz rozwinąć? :566:

marobo
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-29, 08:40   

Hm, jakimś dziwnym trafem założyłem, że nie ma meczu o 3 m-ce ;)

Zignorujcie tamtą część wpisu.

Polak1962
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-30, 19:58   

ala1962 napisał/a:
Od samego początku mówiłam, że Karol się skończył... nie rozumiem po co jest w składzie co mecz... zera to i Czerwiński nam może przywieźć, a wykazać mu się nie dadzą... gdzie ma się chłopak uczyć jeździć jak nie na torze ? aczkolwiek na tą chwilę zgadzam się, że Kamil i Emil powinni jechać... zbyt ważne są te mecze.

Właśnie sobie analizowałem składy i wyniki z Tarnowa i naszych Aniołów . Wynika z tego ,że w ekipie Jaskółek jeżdżą wszyscy ... nie licząc może Jamróga . W naszym składzie mamy cztery armaty są to - Ward ,Sullivan ,Miedziak i Holder . Problem w tym jest ,że czasami któryś z nich słabo się pokazywał . Na dodatek Tarnowianie w tym sezonie zawsze wygrywali u siebie ,najniższe ich zwycięstwo to 46-44 ze Stalą Gorzów . Według mnie również powinni jechać bracia Pulczyńscy . Karol Ząbik nie ma formy w tym roku i musimy się z tym pogodzić !!! Mam na myśli to ,że jeśli nie znajdą sposobu załatania tej dziury w składzie to raczej mecz będzie rozstrzygnięty dla Unii T. :cry:

dave 

Wysłany: 2012-08-30, 21:25   

Polak1962 napisał/a:

W naszym składzie mamy cztery armaty są to - Ward ,Sullivan ,Miedziak i Holder.

tylko szkoda, że ta jedna armata strzela z parówek, w dodatku niewybuchów ;)

p[A]tryk
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-30, 21:28   

może to nie dotyczy tematu, ale gdzie się podziało hasło przewodnie, przedsezonowe "c**j z wynikami, ważne że wychowankami"?

ala1962 

Wysłany: 2012-08-30, 22:11   

Jeżeli wychowankowie nie mają formy, a nie chcemy spaść z e-ligi, albo mieć kolejną gwiazdę to musimy jeździć innymi. Szara rzeczywistość.

SzokAT
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-30, 22:26   

dave napisał/a:
Polak1962 napisał/a:

W naszym składzie mamy cztery armaty są to - Ward ,Sullivan ,Miedziak i Holder.

tylko szkoda, że ta jedna armata strzela z parówek, w dodatku niewybuchów ;)

Padłem :lol:
Przykra prawda. Jeśli Ryan to nie będzie ten Ryan z zeszłych sezonów, jeśli Miedziak się nie obudzi, bo o kangury to raczej nie ma się co martwić, to jesteśmy w stanie walczyć.
Przegrajmy w Tarnowie 12-10 pkt, a resztę nadrabiajmy u siebie. Jak najbardziej możliwe, tylko niech wszyscy jadą na najwyższych obrotach, a nie jak to powiedział Dave, strzelają parówkami :D
Kwestia wychowanków jest trudna i moim zdaniem powinien za Karola sobie jakiś juniorek pojeździć (młodszy z braci Przedpełskich), a Karola do niższej ligi.
Tyle z mojego zdania.

Odpowiedz do tematu