Forum kibiców Apatora Toruń Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Falubaz Zielona Góra-Apator Toruń

Będzie brązowy medal ??
Pewnie, że tak ! :D
93%
 93%  [ 42 ]
raczej nie... :(
6%
 6%  [ 3 ]
Głosowań: 45
Wszystkich Głosów: 45

Autor Wiadomość
artem1962 

Wysłany: 2012-10-21, 18:43   Feta

Jedziemy wszycy pod MotoArena po 22 i witamy naszą drużyne :raca:

fanatyk1962 

Wysłany: 2012-10-21, 19:31   

Jedziemy !

Dziękujemy ^^!

Hini 

Wysłany: 2012-10-21, 19:40   

Miłego witania powietrza.

• — — — — • • • — — • — — — — • • — — —

Polak1962
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-21, 19:45   

Nie wiem jak dla was, ale według mnie super sezon wypadł. Pięćdziesięciolecie klubu w nie najlepszym rozpoczęciu E-ligi. Po ostatniej nerwowej kolejce rundy zasadniczej ze Stalą Gorzów i awansowanie do Play-Off. Dramatyczny półfinał z Unią Tarnów aż po mecz z Falubazem o brąz, w którym Ward nie obecny, Holder kontuzja przed nominowanymi, Emil jeden z słabszych meczy w sezonie. Dodatkowe problemy Ryana Sullivana z ręką i jego żona w szpitalu, która ma rodzić. Co Ryan musiał przeżyć w tym ostatnim biegu by uratować brązowe krążki. Ból niesamowity gdzie mówił, że czuje już na pierwszym okrążeniu, ponadto myśl, że będzie ojcem. Heh co byśmy bez niego zrobili ... :P

Tylko Apator !

ATGF
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-21, 20:07   

Po obejrzeniu dzisiejszego meczu nie mogę sobie wyobrazić Pulczyńskich jako seniorów... Ale przynajmniej nie martwię się o juniorów, bo jestem przekonany, ze Przedpełski da sobie radę jako ten stały junior.

Slesz
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-21, 20:20   

Pulczynscy z taka jazdą wylądują w GyKyMy.
kompletne nieporozumienie Mirka od kilku meczów, Emil kręci regularne zera, a Przedpełski punktuje... w obliczu kontuzji wcześniej Ryana, teraz Warda czy Holdera, takie trzymanie zawodnika ambitnego i z talentem na jeden bieg to nieporozumienie.
Cieszmy sie że mamy BRĄZ!
ale wnioski bym chciał żeby były wyciągnięte :raca:

Hini 

Wysłany: 2012-10-21, 20:35   

Ostatnie wyniki bliźniaków.

Tarnów:
6. Emil Pulczyński - (3,0,0,0,-) 3
7. Kamil Pulczyński - (0,0,0,2) 2

Toruń z Tarnowem:
14. Kamil Pulczyński (0,1*,w,0,0,0) 1+1
15. Emil Pulczyński (3,2,2,3,1) 11

Toruń z dziurą:
14. Kamil Pulczyński (1,0,0,1) 2
15. Emil Pulczyński (3,3,0,1*,0) 7+1

I dzisiaj:
6. Emil Pulczyński - 0 (0,0,0,0,0)
7. Kamil Pulczyński - 4 (2,1,1,0,w)

Pokaż mi tą regularność względem kogokolwiek innego.

Poza tym wszystko ładnie fajnie... ale ja też bym zrobił tak jak Kowalik. Puścił młodego tylko raz z musu. Ostatni sezon Lu(d)zików jako juniorów pokaże czy warto ich zostawić czy nie. Wiem, że będą mieli zajebistą konkurencję w osobie Pawła Przedpełskiego.

• — — — — • • • — — • — — — — • • — — —

nachwilke 

Wysłany: 2012-10-21, 21:23   

Nie podniecajcie sie na zapas Przedpełskim. Bardzo dobrze ze nie jezdzi wiecej biegow bo by sie spalił moim zdaniem. Niech sie w spokoju rozwija. :039:

Diamond 

Wysłany: 2012-10-21, 23:02   

lepiej sie martwcie kto parówe nauczy co to za nieznane dla niego slowo: druzyna, albo cale pojecie: jazda parą

Ja.
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-22, 00:27   

Byc moze wywołam burze tym komentarzem, ale ja mam dosyć parówy po tym sezonie. Nie bede plakal za nim :) A Ryan pokazal co to znaczy kapitan, no i mimo przeciwnosci, braz nasz! :D :ta: :raca:

Diamond 

Wysłany: 2012-10-22, 00:58   

nie trzeba się go pozbywać, wystarczy nauczyć go podstaw jazdy na żużlu, to od razu atmosfera sięw klubie podniesie. Ryan dziś klasa wielka, ale co będzie w nowym roku niewiadomo, bo nie jest pewne czy w ogóle będzie do Polski przyjeżdżał :D

Ja.
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-22, 01:01   

Nie wiem, ja go po prostu przestaje trawic, tak jak Ryan w wywiadzie powiedzial, zachowuje sie czasem po prostu dziecinnie. Czemu mialby nie przyjezdzac? Nie strasz odejsciem :D

Diamond 

Wysłany: 2012-10-22, 01:10   

Im szybciej cała ta druzyna zda sobie sprawe ze sa od siebie zalezni, tym lepiej dla nas wszystkich bedzie.

Ryan ma swoje problemy, ktore nawet juz w tygodniku zuzlowym zostaly opisane i z uwagi na nie w ogole moze sie nie pojawiac w polskiej lidze. Z drugiej strony jakby jezdzil dalej u nas i tylko w Anglii to mysle ze moze byc tylko lepiej dla niego. Bo tam bedzie zmuszony przypomniec sobie jak sie jezdzi na przyczepnych torach, a na tych akurat mu wybitnie nie szlo od pewnego czasu.

Ja.
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-22, 01:23   

Co to za problemy? Mozesz cos wiecej powiedziec bo nic nie slyszalem? Z góry dzieki :)

rafas
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-22, 07:57   

Ja. napisał/a:
Co to za problemy? Mozesz cos wiecej powiedziec bo nic nie slyszalem? Z góry dzieki :)

Ryan pewnie sam powie w takim momencie, gdy uzna to za stosowne. Na razie jest trochę domysłów plus wspomniane artykuły z prasy na ten temat. W każdym razie na pewno coś jest na rzeczy. Plotki o sprowadzeniu Hampela w zastępstwie za Ryana też nie wzięły się z nikąd. Poczekajmy jeszcze chwilę, choć mam nadzieję że do takich roszad nie dojdzie i Ryan nadal będzie u nas.

Co do wczorajszego meczu, to nie zrozumiałem decyzji Kowalika o zmianie w drugim wyścigu. Wiadomo było, że ta zmiana będzie a na inauguracji meczu lepiej wypadł Kamil i nie wiem czy on nie powinien wtedy jechać. Tymczasem Mirek puścił Kamila "bieg po biegu" dopiero w drugiej części meczu, kiedy ten już nie wyrabiał kondycyjnie. Nie wiem czy to było słuszne rozwiązanie...

Odpowiedz do tematu