Forum kibiców Apatora Toruń Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Skład Apatora na sezon 2013.
Autor Wiadomość
ATGF
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-28, 12:11   Skład Apatora na sezon 2013.

Tak jak w temacie. Wasze prognozy, przewidywania, oczekiwania oraz informacje z portali sportowych. Sezon się skończył więc wątek dość aktualny. Zapraszam do dyskusji. :564:
Ostatnio zmieniony przez ATGF 2012-10-28, 13:50, w całości zmieniany 1 raz  

Polak1962
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-28, 12:31   

Według mnie wiele się nie zmieni ;)
Moje przewidywania są takie, że zostaną :
- Chris Holder
- Darcy Ward, choć o niego będą sprawy do wyjaśnienia
- Adrian Miedziński
- bracia Pulczyńscy jako ciągła juniorka

Co do reszty czyli Ryana Sullivana to nie wiem, bo słyszałem że po sezonie 2012 ma odejść - ale czy to prawda :566: . Po za tym w Toruniu jest duża szansa, że Jarosław Hampel przyjdzie. Osobiście wolałbym Emila Sajfutdinowa oraz pozostawienie Sullivana w składzie. :ta:
Ostatnio zmieniony przez Polak1962 2012-10-28, 12:33, w całości zmieniany 1 raz  

zawasksa 

Wysłany: 2012-10-28, 12:32   

sklad niech zostanie taki jaki jest, ewentualnie jakiegos Mroczke czy Swiderskiego z niskim KSMem

info 

Wysłany: 2012-10-28, 12:54   

Sajfudinow nie ma szans by został naszym zawodnikiem przez to co odwalił przed sezonem 2011. Przynajmniej do czasu aż klub będzie w rękach pana Karkosika :)

Egon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-28, 14:13   

zawasksa napisał/a:
sklad niech zostanie taki jaki jest, ewentualnie jakiegos Mroczke czy Swiderskiego z niskim KSMem

KSM czasem nie znika od nowego sezonu?

Polak1962
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-28, 14:20   

"W 2013 roku KSM drużyn będzie musiał zmieścić się w przedziale od 31-39 punktów na drużynę."

Najwyraźniej widać, że nie zniknie...

Ja.
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-28, 15:04   

Na moje powinni zostac:
Holder
Sullivan (choc nie wiadomo jak z nim bedzie)
Ward
Bliźniaki
no i Przedpełski

A co do Miedziaka, to nauczyc go jezdzic rownie, parą i wgl nauczyc go jakos jezdzic, bo ostatnio to nawet sama jazda mu nie wychodzila, bo jak nie to niech sobie klubu szuka, dosyc mam ogladania go, potrafi przywiec 2x3 a potem 3x0 wiec cos jest nie tak. Jesli ksm zostanie na 41 to jest duzo alternatyw na jego miejsce.

Odnosnie 5 seniora widzialbym tam Świderskiego lub Mroczka, ale nie wiadomo tez ilu polaków bedzie musialo byc w skladzie, bo jesli 3, to mozna pomyslec np o Daviddsonie :)

Diamond 

Wysłany: 2012-10-28, 16:12   

Praktycznie wszyscy mają ważne kontrakty. Świderski? Mroczka? Davidsson? Zamienił stryjek siekierke na kijek.

Stawiać na młodzież!

Prezes
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-28, 16:57   

To jakaś paranoja!!! Miedziak Wam nie pasuje? Takie teksty to były na tego co marchewkę obrabjał , no to odszedł i co?Ząbik,może Lampkowski albo Mroczka itd....Pierdolenie totalne.Kto jeżdzi w Apatorze parą? Holder,Salvan oni też zapierdalają po punkty i nie patrzą na nikogo!!! swojego chcesz się pozbyć i co dalej.Ja wolę żeby był przeciętniakiem niż jakiegoś Protasia.Raz był i nie zdązył się pożegnać tylko poszedł za kasą.A inni to myślisz że dla plastronu będą jeżdzić.To jak mam wybór to zrobię wszystko żeby Toruniaka zatrzymać.Jak mamy swoich odstawić a kupić obcych to niech jeździ U...x bo historycznej nazwy szkoda dla zbieraniny :573:

Ja.
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-28, 17:04   

Takie jest moje zdanie, i według mnie, ten chlopak sie wcale nie stara. Jesli nie Mroczka, Świderski, to kto? Emil? Kamil? czy moze jeszcze niedoświadczony Paweł? albo Karol? Dostał szansę której nie wykorzystal. Takie jest moje zdanie, ze jesli chcemy walczyc o mistrza to potrzeba zmian, obym sie mylił, bo zapewne zmian i tak nie bedzie. A odnosnie Świderskiego, to nie sadze zeby chlopak po 1 kontuji zapomnial jak sie jeździ :) I przede wszystkim, nie powiedzialem NIE dla miedziaka, tylko i wylacznie chodzi mi o to, ze jesli on sie nie pozbiera, to nie bedzie plusów ani dla zespołu ani dla niego samego. Według mnie, jesli ten chlopak chce sie liczyc, powinien zmienic otoczenie. Takie jest moje zdanie. :P

Radosław 

Wysłany: 2012-10-28, 17:29   

przeciez juz zostalo zapowiedziane ze sklad sie nie zmieni, jedynie kosmetyczne zmiany. czyli Miedzinski, Sullivan, Ward, Holder i Bliźniacy zostaja. kwestia kto w miejsce Ząbik/Lampkowski/Czerwinski.
branie Świderskiego czy Mroczki to jak branie kota w worku. jeden po kontuzji, drugi caly sezon ławka. to juz pewniejszy Puszakowski. i swój :)

Polak1962
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-28, 18:04   

WSH napisał/a:
przeciez juz zostalo zapowiedziane ze sklad sie nie zmieni, jedynie kosmetyczne zmiany. czyli Miedzinski, Sullivan, Ward, Holder i Bliźniacy zostaja.

WSH - wiesz jak to dobrze usłyszeć, że czyiś ulubieniec zostaje kolejny sezon :D . Chętnie bym Ci za to postawił piwko :D . Po za tym w miejsce Karola Ząbika to raczej z tych wszystkich, których wymieniliście to Świderski wydaje się najsolidniejszym mimo kontuzji. Co do Miedziaka to nie ma co podnosić nad nim agresji. Przez większość sezonu można powiedzieć "robił swoje".
:ta:

Ja.
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-28, 18:29   

Jesli juz pewne ze zostanie cala czworka, to tylko czekac na oficjalne ksm'y i szukac kogos na 5 seniora bo z trojki, czerwinski/lampkowski/zabik, raczej zaden sie nei sprawdzi, tym bardziej ze czerwinski jezdzi na jednym silniku :)

woytas 

Wysłany: 2012-10-28, 19:15   

Ja bym zaryzykował i jako 5 seniora postawił na juniora :P
W sezonie 2005 jechaliśmy składem Jaguś, Crump, Smith, Puszakowski i 3 juniorów i co ? I właśnie ta juniorka dużo dorzucała do wyniku.

A uważam, że swoje Emil i Paweł by robili, gorzej z Kamilem :P

Ja.
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-28, 19:23   

Lubie Pawła, ale nie podniecajmy sie nim tak jak to robilismy z Emilem jak Crump'a przywozil itp. Ten chlopak poki co objechal 2 biegi w lidze. A co do Emila na seniorce..to nie wiem, mam czesto wrazenie ze on tylko juniorow przywozi za plecami, moze sie myle. :)

Odpowiedz do tematu