Forum kibiców Apatora Toruń Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
KS Apator Toruń
Autor Wiadomość
redaktor 

Wysłany: 2014-08-01, 18:19   KS Apator Toruń

Cytat:
Przemysław Termiński, właściciel FST Grupy Brokerskiej, ma wkrótce przejąć od Romana Karkosika spółkę żużlową z Torunia. W drużynie mają zostać Darcy Ward, Chris Holder i Adrian Miedziński oraz juniorzy.

Przemysław Termiński to prezes zarządu FST Grupy Brokerskiej. Wokół niego powstała grupa finansowa, która jest gotowa przejąć spółkę. Rozmowy trwają i powoli wszystkie szczegóły są uzgadniane.

Z naszych nieoficjalnych źródeł wynika, że budżet jest szacowany na poziomie 8 mln zł, co w targanej kryzysem ekstralidze powinno w zupełności wystarczyć na walkę o medale. W zespole mają zostać obaj Australijczycy, Adrian Miedziński oraz juniorzy Paweł Przedpełski i Oskar Fajfer. Mniej pewna jest przyszłość Emila Sajfutdinowa, zależy od tego, czy zgodzi się na niższe warunki finansowe kontraktu, niewykluczone, że odejść może Chris Holder. Alternatywą dla nich byłby Grigorij Laguta, który chętnie przeniósłby się z Częstochowy na Motoarenę.

Źródło: pomorska.pl

dave 

Wysłany: 2014-08-02, 22:21   

a co z "krulem Motoareny"?

zyga 

Wysłany: 2014-08-02, 23:05   

dave napisał/a:
a co z "krulem Motoareny"?

Niech spi... tam skąd przyszedł :)

moli85TRN 

Wysłany: 2014-08-10, 21:22   

Pionem nowej drużyny powinien być Emil. G. Łaguta chce u nas jeździć. Kangury nie są już tak skuteczne szczególnie Holder . Na Miedziaka tez nie można liczyc.

zawasksa 

Wysłany: 2014-08-11, 00:14   

moli85TRN napisał/a:
Pionem nowej drużyny powinien być Emil. G. Łaguta chce u nas jeździć. Kangury nie są już tak skuteczne szczególnie Holder . Na Miedziaka tez nie można liczyc.

...

Po tym co spotkało Holdera w zeszłym sezonie, cudem jest to że w ogóle jeździ nadal na motorze. Łaguta? Proszę...

KAROL ZĄBIK KAROL! :D

moli85TRN 

Wysłany: 2014-08-11, 10:38   

Zobaczymy w którą stronę pójdzie nowy właściciel klubu przy ustalaniu składu . Jeśli zabraknie kasy na Emila który punktuje w większości na dwucyfrowy wynik, a Holder zostanie będzie to coś dla mnie niezrozumiałego.

os[A] 

Wysłany: 2014-08-11, 12:37   

moli85TRN napisał/a:

Łaguta chcę bo kasa jest :) będzie kolejnym zawodnikiem typu Holta itd że "jak to on kocha Toruń i chce tu zakończyć karierę"

Pozatym :arrow: https://www.youtube.com/watch?v=PdO2aRo6UzU

maRcinKSA 
Krzyżacy.net

Wysłany: 2014-08-11, 13:55   

Emilek tez skakał i co wszyscy mu klaszcza...
Ida zmiany tylko ciekawe jakie i na ile to zmieni nasz klub podejscie do kibiców, jak to bedzie z nazwa klubu, zakontraktuje zawodnikow ktorzy chca jezdzic i cos osiagnac niech zostanie Holder Ward Miedziński Przedpełski Fajfer no i ciekawe czy kibice wszczególnosci z młyna wróca i skończa sie podziały.zima moze byc ciekawa a tym czasem wakacje:)

zawasksa 

Wysłany: 2014-08-11, 14:10   

nie oczekiwałbym zbyt dużych zmian :/

moli85TRN 

Wysłany: 2014-08-11, 18:26   

Jacek Gajewski za Kryjoma - trwają rozmowy

FiFi__91 

Wysłany: 2014-08-11, 22:43   

W Przeglądzie Sportowym( wiadomo co to za gazeta) jest napisane, że ma być Stal Toruń. Mam jednak nadzieje, że to jest właściwy moment żeby usiąść do stołu z nowym zarządem( jak już będzie wybrany) i przeprowadzić negocjacje odnośnie nazwy, herbu oraz naszego sektora na MA. Wierzę, że uda się przywrócić to do czego wszyscy jesteśmy przywiązani, a nie tylko kasa sponsora będzie się liczyć.

majster 

Wysłany: 2014-08-11, 22:49   

No to jest dla nas ważny moment, jeśli chcemy cos ugrać to trzeba opracowac nasze postulaty i przedstawić je zarzadowi. Wielka szansa przed nami na zmiany. :)

redaktor 

Wysłany: 2014-08-12, 12:29   

"Anioły" na sprzedaż. Apator zamiast Unibaksu?
http://www.pomorska.pl/ap...ZEL92/140819762

chyba zapomnieli kto ma prawa do nazwy i herbu :)

kora 

Wysłany: 2014-08-16, 10:40   

Ja nie rozumiem teraz o co się spinasz?
I co z tego, że nazwa i herb jest czyjaś?!
Nie można wyjść z pokojową inicjatywą bez robienia publicznego zamieszania?
No chyba, że przez swoje tupanie nóżką chcecie, żeby za herb wymyślili sobie jakiegoś bohomaza?

Tony 

Wysłany: 2014-08-25, 11:36   

Myślę że nie jeden klasowy zawodnik będzie chętny do jazdy u nas, a obecny sezon pokazuje że lepsza dobra kasa w kieszeni niż zajebiście duża na papierze. Mam nadzieje że Emil da się namówić :)

Odpowiedz do tematu