Forum kibiców Apatora Toruń Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Radosław
2007-08-04, 02:16
Zaproponuj newsa
Autor Wiadomość
Radosław 

Wysłany: 2007-01-23, 02:31   Zaproponuj newsa

jako ze na stronce www.ksapator.prv.pl jest mało newsów mam propozycje dla kazdego.
kazdy moze napisac jakiegos newsa (w sezonie ogórkowym oczywiscie). moga to byc transfery, o zawodnikach, dupie marynie co zwiazane z naszym klubem itd

moze ktos wtedy da rade sie wkrecic w pisanie newsów w czasie sezonu (chociaz relacje trzeba zostawic Hullitowi). macie jakies pomysły to na apatorland@wp.pl, tutaj nic nie piszcie!

np moja propozycja jest aby ktos napisał cos o vlepkach west thorn które maja wyjsc niebawem...
moze cos o speedwayu na lodzie.
no jest tego sporo zawsze cos sie znajdzie.

ps w e-mailu ktorego do mnie napiszecie powiedzcie czy chcecie byc anonimowi czy nie. ja newsa przeczytam i zweryfikuje.

i najwazniejsze...to musi byc wasza twórczosc a nie "kopiuj, wklej" ze sportowych faktów ;)

pozdro

b_b_AT
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-22, 23:10   

hmmm co wy na to aby wzbogacic stronke o dzial "prasa o nas" ?

Radosław 

Wysłany: 2007-02-22, 23:38   

a masz cos?

b_b_AT
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-22, 23:45   

a ile dasz? hehe cos gdzies chyba mialem ale to nie wystarczy reszta tez by musiala sie dolozyc :okulary:

Radosław 

Wysłany: 2007-02-22, 23:52   

mam pewna osobe która ma chyba wycinki z gazet, zobaczymy co sie da zrobic :D

Hullit

Wysłany: 2007-02-27, 13:52   

Ja w sprawie newsow na stronke. Mimo ze do sezonu jeszcze duzo czasu to jednak moze juz teraz by sie zdecydowal mi pomoc w pisaniu relacji i zapowiedzi z meczow ? Byc moze tak bedzie ze w sezonie zuzlowym bede mial zbytnio czasu(sprawy osobiste) a co za tym idzie mniejszy dostep do komputera niz dotychczas. A jeszcze musze zaznaczyc ze nie zawsze mam dostep do komputera bedac w domu. I zwiazku z tym fajnie by bylo gdyby ktos mi pomogl pisac. Np w jednej kolejce ja pisze zapowiedz ktos relacje w innej na odwrot itd.
Jak ktos by chcial pisac a nie ma zbytniej pamieci co sie wydarzylo na torze to polecam wziasc jakams karteczke i zaraz po biegu pisac co sie dzialo w czasie wyscigu. Wtedy o wiele latwiej to wszystko ogarnac i lepiej sie bedzie pisalo relacje.
Jezeli nikt mi nie pomoze to spoko nic sie nie stanie tylko wtedy bym mial prosbe byscie nie pisali w stylu: kiedy bedzie relacja czy zapowiedz... :okulary2:

APATOROWIEC 
E.Z.C

Wysłany: 2007-02-27, 20:57   

jak nie znajdziesz nikogo innego to Ci mogę pomóc hullit ;) myślę, że poradzę sobie ;)

Hullit

Wysłany: 2007-02-28, 09:29   

No i dziekuje Apatorowiec ;) a pisac to nie jest zadna sztuka poradzisz sobie

WojtAs
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-28, 22:21   

no Hullit ja również sie dołączam do tego co napisał Apatorowiec słynne powiedzenie "Na ile moge na tyle pomoge" pozdRo :)

Madnes
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-28, 22:26   

Hullit ja tez moge pomoc :)

WojtAs
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-28, 22:28   

no to Hullit będzie miał pomocników albo go wygryziemy i sami zostaniemy ;) hehe

P10TR 
Tylko Apator

Wysłany: 2007-02-28, 22:32   

tylko zeby to nie byl slomiany zapal

maRcinKSA 
Krzyżacy.net

Wysłany: 2007-02-28, 22:37   

no własnie P10TR ma racje zeby nie było ze w sezonie nie bedzie miał kto pisał.Hullit trzymaj ich za słowo:)pozdRo

afch
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-01, 14:44   

Przydałby sie jakiś dłuższy news na temat "45-lecia naszego klubu" , bo przeciez w tym roku mija 45 latek , wiec jakies podsumowanie byloby na miejscu :) ale to tylko propozycja ... :D

APATOROWIEC 
E.Z.C

Wysłany: 2007-03-01, 14:54   

maRcinKSA napisał/a:
zeby nie było ze w sezonie nie bedzie miał kto pisał
nie bój się ;) właśnie w sezonie będą większe chęci :D

Odpowiedz do tematu