Forum kibiców Apatora Toruń Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Radosław
2007-08-04, 01:16
Zaproponuj newsa
Autor Wiadomość
b_b_AT
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-15, 22:06   

moze ktos by dopisal kogos do dzialu gwiazdy?

Hullit

Wysłany: 2007-05-15, 22:52   

Hmm... no ok piszecie ze sa tylko zapowiedzi relacje z meczow ligowych i zeby sie przydaly wyniki z innych lig i ciekawostki. Ale chcialbym napisac ze wiekszosc osob z tego forum maja w dupie takie wiadomosci i nie przesadzam :!: zaznaczam nie wszystkich to dotyczy ale wiekszosc...
Powiedzmy sobie szczerze malo kto czyta zapowiedzi jak i relacje z meczow na glownej stronie. Ba powiem wiecej malo kto zaglada na glowna strone :!:
Inna sprawa to fakt faktem ze na glownej stronie z opozniem jest relacja z meczu (chodzi mi o czesc sportowa) a np trzy godziny po meczu jest opis kibicow i kazdy sie tym podnieca a nie to co dzialo sie na torze... wiem ze to jest forum bardziej kibicowskie ale bez przesady...

ZoltoNiebieskoBialy i b_b_AT piszecie zeby jakies gwiazdy dodac. Poza Jagusiem nie widze innego zawodnika by dodac do galerii. A tak na marginesie po co mamy dodawac gwiazdy Apatora jak niektorzy maja problemy zeby znac obecny sklad ? a co tu dopiero mowic o zawodnikach co jezdzili w latach 70 i 80 ?

i choć byś twierdził, że tej sprawie nie podołam, nie poddam się bez walki do celu dojść zdołam. wyzwaniu stawię czoła nie czyniąc innym krzywdy, bo musi mi się udać teraz albo nigdy!

ZoltoNiebieskoBialy
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-15, 23:27   

Oj już Hullit nie przesadzaj ze ludzie nie zagladaja na stronke :) Poprostu trzeba pomyslec nad tym jak "rozruszac" ta stronke aby zachecic kibicow do odwiedzania jej czesto.. moze jakeis konkursy, no nie wiem mozna by nad tym dumac i dumac...

b_b_AT
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-15, 23:40   

spokojnie Hullit ta sa propozycje jak ktos bedzie mial ochote i wolna chwile to poprostu niech to zrobi.
PS no wlasnie moze brakuje tylko jednego zawodnika ale za to najwazniejszego! pozdro

maRcinKSA 
Krzyżacy.net

Wysłany: 2007-05-20, 11:05   

Hullit i społka czemu nie ma zapowiedzi na Tarnow???pozdRo

Carlos
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-20, 11:09   

Ja napisalem i wyslalem Hullitowi. Nie wiem dlaczego nie została wstawiona :okulary2:

Yahoooj
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-20, 11:44   

Jak nie ma jak jest. Dodałem ją dnia 19 maj 2007 12:57

Carlos
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-20, 12:24   

Widocznie nie zauważyłem, bo zawsze patrzylem na te info o koszulkach i mi sie wydawalo ze nie ma jej :572: Sorry, moj bląd :566: Pozdro :569:

A62 

Wysłany: 2007-05-26, 09:29   

Będzie zapowiedź na Tarnów?

P10TR 
Tylko Apator

Wysłany: 2007-05-26, 10:38   

www.sportowefakty.pl :lol:

maRcinKSA 
Krzyżacy.net

Wysłany: 2007-05-26, 10:48   

no ekipa cos sie opierdala:)sobota a na stronce cisza.pozdRo :raca: :ta: :raca:

APATOROWIEC 
E.Z.C

Wysłany: 2007-05-26, 10:51   

Pawl0 napisał/a:
Będzie zapowiedź na Tarnów?

zapowiedź na Tarnów już jest tylko trzeba ją wkleić na stronke

Hullit

Wysłany: 2007-06-07, 17:43   

Moi drodzy pomocnicy... mam prosbe niech ktos napisze zapowiedz na mecz z Polonia. z gory dziekuje :)

i choć byś twierdził, że tej sprawie nie podołam, nie poddam się bez walki do celu dojść zdołam. wyzwaniu stawię czoła nie czyniąc innym krzywdy, bo musi mi się udać teraz albo nigdy!

APATOROWIEC 
E.Z.C

Wysłany: 2007-06-07, 18:10   

Hullit napisał/a:
Moi drodzy pomocnicy... mam prosbe niech ktos napisze zapowiedz na mecz z Polonia. z gory dziekuje :)
Jutro Ci dam na gg Hullit :p wkręciłem się w te zapowiedzi i relacje :D

b_b_AT
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-07, 18:16   

yahoooj co z tym licznikiem postow????

Odpowiedz do tematu