Forum kibiców Apatora Toruń Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Radosław
2007-08-04, 02:16
Zaproponuj newsa
Autor Wiadomość
Radosław 

Wysłany: 2007-06-08, 21:07   

hmmm spróbuje http://ksapator.i365.pl/news.php

APATOROWIEC 
E.Z.C

Wysłany: 2007-06-08, 21:39   

Co do pomysłów na stronke, uzupełnić działy by można było chociażby flagi i nowy dział o którym się mówiło stare relacje z meczy, jakby jacyś starsi kibice dopisali kilka relacji do tych, które już są by trochę tego było i dział byłby ciekawy.

Radosław 

Wysłany: 2007-07-11, 16:29   

potrzebuje osoby do uzupełniania newsów na czas 15-22 lipca.

Carlos
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-07, 12:42   

A co do stronki to przydaloby sie kilka korekt. Np. w dziale o Ruchu zmienic info bo Fornalak nie jest juz trenrem, nie wiem jak jest z prezesem. No i zmienic herb Ruchu bo jest tragicznej jakosci przydaloby sie tez w dziale o zgodach i kosach. Mozna tez przejzec spiewnik i wywalic nie potrzebne piesni ktore nie sa spiewane a wsadzic te ktorych nie ma. No i moze napisac od kiedy mamy zgode z Niebieskimi i ewentualnie w jakich okolicznosciach powstala choc z tym bedzie ciezko no ale moze ktos ze starszych kibicow by sie wypowiedzial. No moze jeszcze jakies info o Ruchu, jestem chetny na napisanie czegos o stadionie, moze troche o historii no i o stronie sportowej. Co Ty na to WSH ??

PS. Herb Ruchu - http://kassiesa.com/uefac...uch-Chorzow.png
http://www.transmisja.szc...nt/herbRuch.jpg

KSAT 

Wysłany: 2007-08-25, 22:50   

proponował bym wstawić aktualny link do radia krzyżacy na stronce :)

ZoltoNiebieskoBialy
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-15, 14:26   

Proponuje najpierw napisać zapowiedz meczu z Spartą Wrocław, bo to juz jutro a na na stronce cisza o tym.... :okulary2:

Hullit

Wysłany: 2007-09-15, 14:56   

ZoltoNiebieskoBialy napisał/a:
Proponuje najpierw napisać zapowiedz meczu z Spartą Wrocław, bo to juz jutro a na na stronce cisza o tym.... :okulary2:

a ja proponuje bys nie patrzal na innych tylko sam wykazal inicjatywe i sam bys mogl napisac...

i choć byś twierdził, że tej sprawie nie podołam, nie poddam się bez walki do celu dojść zdołam. wyzwaniu stawię czoła nie czyniąc innym krzywdy, bo musi mi się udać teraz albo nigdy!

ZoltoNiebieskoBialy
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-15, 16:43   

Chyba sa na tej stronie jacys redaktorzy :?: jesli nie macie czasu na pisanie newsow trzebabylo napsiac na forum napewno by sie ktos zglosil do tego...a tak pozatym pelno newsow jest z lig zagranicznych a o meczach Apatora albo cisza albo sa pozno pisane...trzeba sie zastanowic czy ejst to sewris poswiecony bardziej KSA czy liga zagranicznym....

APATOROWIEC 
E.Z.C

Wysłany: 2007-09-15, 16:50   

Są redaktorzy, ale jedna osoba nie będzie robiła wszystkiego...
Hullit jak nie masz nikogo do zapowiedzi to wiesz, że zawsze możesz podbić to coś napisze :P

Hullit

Wysłany: 2007-09-15, 18:07   

Apatorowiec dzieki ;)

ZoltoNiebieskoBialy cos Ci napisze. Juz kiedys to napisalem ale napisze jeszcze raz Przejrzyj sobie glowna stronke i zobacz ilosc czytan po newsach z wystepow zawodnikow Apatora w lidze zagranicznej czy w innych imprezach a po jakis zadymach (czyt.Leszno). Naprawde odechewa sie pisac wiadomosci zuzlowych bo tutaj wiekszosc uzytkownikow forum zyje zadymami na meczach a nie zuzlowcami :lol:

i choć byś twierdził, że tej sprawie nie podołam, nie poddam się bez walki do celu dojść zdołam. wyzwaniu stawię czoła nie czyniąc innym krzywdy, bo musi mi się udać teraz albo nigdy!

Radosław 

Wysłany: 2007-09-15, 18:21   

zoltoniebiskobiały poczytaj sobie moje wczesniejsze posty, zeby ktos zrobil zapowiedz meczu to trzeba sie prosic.
ja moge zrobic z kogos newsmana ale niech to bedzie osoba która zna sie na prowadzeniu portalem.
póki co znam sie chyba tylko ja bo jak prosiłem kiedys jedna osobe (Hullit) to stwierdził ze on woli mi wysyłas zapowiedzi
po 2 nie w mojej inicjatywie jest pisanie zapowiedzi, wystarczajaco duzo robie na tej stronie.
kiedys prosiłem o pomoc to było multum chetnych a teraz? moge liczyc na 1 góra 2 osoby.
ale pisac mi na gg "kiedy bedzie zapowiedz?" kazdy madry

ZoltoNiebieskoBialy
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-15, 21:22   

Hullit jeśli mało czyta newsy z wystepami aniołow to proponuje aby dac sobie spokoj z opisami tych zagranicznych lig itp....i ograniczyc sie do pisania zapowiedzi i relacji z samej LIGI ! bo chyba to jest najwazniejsze

Radosław 

Wysłany: 2007-09-15, 21:26   

Mnie np bardziej interesuje kto jak jechał w innej lidze czy turnieju niz spekulacje i domysły przed meczem. no ale i to jest wazne. dlatego musi byc i to i to zeby ta strona ŻYŁA!

KSAT 

Wysłany: 2007-09-15, 21:41   

WSH napisał/a:
Mnie np bardziej interesuje kto jak jechał w innej lidze czy turnieju niz spekulacje i domysły przed meczem. no ale i to jest wazne. dlatego musi byc i to i to zeby ta strona ŻYŁA!

wlaśnie... kiedyś wogóle nie było takich opisów i strona praktycznie nie funkcjonowała ja czytam praktycznie wszystkie newsy niezależnie czy sportowe czy te kibicowskie...

crisKSA
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-18, 19:34   

Proponuje napisac na stronce nowe Fan club a te co nie są juz to wyrzucic bo chyba temat z fan club jest juz zamkniety

Odpowiedz do tematu