Forum kibiców Apatora Toruń Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Radosław
2007-08-04, 02:16
Zaproponuj newsa
Autor Wiadomość
bolo
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-21, 16:34   

proponuje powołać jakąś osobę od multimediów która by robiła zdjęcia i nagrywała filmy bo po meczu sa wstawiane jakieś 2 kilku sekundowe filmy i pare zdjec a uważam ze to troszkę z malo czytając forum widac ze ludzie potrzebują fotek i filmików to tak odemnie
pozdrawiam

redaktor 

Wysłany: 2009-03-24, 08:30   

Ze względu na zbliżający się sezon, a co za tym idzie duży natłok newsów, opisów, relacji itd. Redakcja Krzyżacy.net poszukuje osób chętnych do pomocy. Proszę o przemyślane propozycje, a nie”mogę czasem napisać coś”. Potrzebujemy osoby, które sledzą wyniki naszych „Aniołów” i interesują się tym co dzieje się wokół naszego klubu. Jeśli uznasz, że nadajesz się na newsmana naszego serwisu to napisz na redakcja@krzyzacy.net. Jeśli dana osoba się wykaże to dostanie z czasem pełny dostęp do strony.

Proszę nie przysyłać skopiowanych newsów słowo w słowo z innych serwisów! Bo nie na tym to polega...

maRcinKSA 
Krzyżacy.net

Wysłany: 2009-09-09, 11:22   

:569:
redaktor napisał/a:
Ze względu na zbliżający się sezon, a co za tym idzie duży natłok newsów, opisów, relacji itd. Redakcja Krzyżacy.net poszukuje osób chętnych do pomocy. Proszę o przemyślane propozycje, a nie”mogę czasem napisać coś”. Potrzebujemy osoby, które sledzą wyniki naszych „Aniołów” i interesują się tym co dzieje się wokół naszego klubu. Jeśli uznasz, że nadajesz się na newsmana naszego serwisu to napisz na redakcja@krzyzacy.net. Jeśli dana osoba się wykaże to dostanie z czasem pełny dostęp do strony.

Proszę nie przysyłać skopiowanych newsów słowo w słowo z innych serwisów! Bo nie na tym to polega...

Hullit

Wysłany: 2010-04-22, 14:02   

Czemu nie ma chociaz wzmianki o wynikach z polfinalow Zlotego Kasku i el. do IMS ? :okulary2: Mialo byc profesjonalnie, mniej wiecej ;) a jest niesttey mizernie...

i choć byś twierdził, że tej sprawie nie podołam, nie poddam się bez walki do celu dojść zdołam. wyzwaniu stawię czoła nie czyniąc innym krzywdy, bo musi mi się udać teraz albo nigdy!

Radosław 

Wysłany: 2010-04-23, 22:00   

a moze cos o lidze typera? w sobote jest gp a o typowaniu ani slowa ;)

Hullit

Wysłany: 2010-05-03, 18:26   

Czytam relacje i sie doczytalem pewnego zdania: "Gratulujemy też świetnego występu Robertowi Kościesze. Miejmy nadzieje, że był to jednorazowy incydent i więcej takich widowisk nie będziemy musieli oglądać."

gdybym nie byl inteligetny :D to bym pomyslal ze w drugim zdaniu chodzi o Koscieche ze nie zyczycie mu dobrych wystepow :) .

Nie jestem zawodowym pisarzem ale relacje sa zalosne a relacja z Polonia to brak slow... :/

i choć byś twierdził, że tej sprawie nie podołam, nie poddam się bez walki do celu dojść zdołam. wyzwaniu stawię czoła nie czyniąc innym krzywdy, bo musi mi się udać teraz albo nigdy!

krzyzak1962 

Wysłany: 2010-05-03, 23:17   

co ci sie nie podoba w tej relacji? poza tym jednym zdaniem ktore zacytowales. napisz mi, najlepiej na PW co musze poprawic w tych relacjach zeby ci sie podobaly? widze ze tylko byscie narzekali a konkretow brak. czekam na wiadomosc
Zaciskał Pięści I Ze Śmiechem Wołał: Hej!"

Hini 

Wysłany: 2010-05-04, 00:16   

Cytat:
Derby. Słysząc to słowo każdy kibic uśmiecha się mimo woli. Wiadomo, że derby rządzą się własnymi prawami i wszystko może się zdarzyć. 79. Derby Pomorza
trzykrotne powtórzenie słowa "derby".

Cytat:
79. Derby Pomorza to były dla kibiców z Torunia i Bydgoszczy wielkim świętem.
to po polsku jest ?

Cytat:
Kibice Apatora jadąc na mecz nie spodziewali się takiego wyniku, a już na pewno nie spodziewali się takiej postawy naszych Aniołów.

kolejne powtórzenie, zdanie gramatycznie jest do dupy

Cytat:
Trudno napisać choćby jedno zdanie, które usprawiedliwiłoby tak słaby występ toruńskiego Apatora. Bieg pierwszy. Para Sajfutdinow - Woźniak podejmuje Warda i Pulczyńskiego. I dramat się właśnie zaczął. 1-5 dla Polonistów. Bieg drugi- Słaby start Jagusia, który zaspał na starcie. Był w prawdzie trzeci, ale to był pierwszy i ostatni punkt zdobyty przez Jagodę w tym meczu.
Jest to zaskoczenie, bo Wiesiu zawsze dobrze radził sobie na torze przy ul. Sportowej w Bydgoszczy. Na pochwałę zasłużył jego kolega z pary Hans Andersen, który zdobył 9 punktów. Nawet przy słabym starcie gnał za rywalami i często skutecznie odbierał im punkty.
interpunkcja, złe stosowanie wielkich liter, błędy ortograficzne

Cytat:
Torunianie, aż do biegu dwunastego przegrywają wszystkie biegi, poza biegiem 11, w którym padł remis. W gonitwie nr 12 obudził się Sullivan, który pewnie zdobył 3 punkty. Jego kompan z drużyny Darcy Ward dojechał jako 3. Było to pierwsze zwycięstwo biegowe w tym meczu. Niestety było już za późno, ponieważ Poloniści prowadzili już różnicą 24 punktów.
żonglowanie czasem przeszłym i teraźniejszym, znowu powtórzenia

Cytat:
W wyścigu piętnastym na pierwszym łuku pierwszego okrążenia Ryan Sullivan upada na tor i zostaje wykluczony w powtórki. Decyzja sędziego jest niezrozumiała, gdyż w biegu nr 5 w podobny sposób upadł były zawodnik Apatora - Robert Kościecha.

Podsumowując: 79. Derby Pomorza były jedną wielką porażką, a Polonia zasłużenie wygrała ten mecz. Postawa toruńskich zawodników była bardzo słaba, żeby nie powiedzieć beznadziejna. Jedynymi zawodnikami, którzy próbowali podjąć walkę z bydgoszczanami byli Ryan Sullivan, Hans Andersen i Emil Pulczyński. Gratulujemy też świetnego występu Robertowi Kościesze. Miejmy nadzieje, że był to jednorazowy incydent i więcej takich widowisk nie będziemy musieli oglądać.
pogrubione zdanie po prostu wymiata... :P

Jedyna rzetelna część jest pod ostatnim akapitem, oprócz frekwencji.

Żeby nie być gołosłownym - popołudniu postaram się coś skrobnąć dla przykładu.

• — — — — • • • — — • — — — — • • — — —

maRcinKSA 
Krzyżacy.net

Wysłany: 2010-05-04, 09:33   

może Hini ty zaczniesz pisać relacje???

Hini 

Wysłany: 2010-05-04, 11:31   

nie ma problemu :D

• — — — — • • • — — • — — — — • • — — —

krzyzak1962 

Wysłany: 2010-05-04, 14:52   

przyznaje sie bez bicia ze relacja nie jest jakas zajebista. wiem ze sa w niej bledy. i powtarzam ze dopiero zaczynam. kiedy pytalem jak to pisac to uslyszalem ze ma byc krotko, zwiezle i na temat. i takie sa te relacje. proponuje zeby ktos np. Hini wyslal mi jakas typowa, dobrze napisana relacje, a ja postaram sie korzystać z tych wskazowek. i takie pisanie ze jest beznadziejnie zle i w ogole do dupy nie motywuje do poprawy. narzekac to kazdy moze a zeby pomoc to nikt. jak bylo ogloszenie o naborze do redakcji to nikt chetny o pisania nie byl a teraz nagle wszyscy psy wieszaja na tych ktorzy staraja sie jakos urozmaicic ten serwis. przegladalem archiwum to nie bylo zadnych przykladowych rlacji wiec robilem co moglem. ponawiam prosbe o wskazowki. Hiniemu dziekuje za konkretna krytyke. pomoze mi ona przy nastepnej relacji. Hini napisz mi na pw albo na mail jakies inne wskazowki.

pozdRo

kora 

Wysłany: 2010-05-05, 02:39   

wzoru chcesz? może wujka Google zapytaj? to na prawdę nie jest trudne...

heineken 
rencista :)

Wysłany: 2010-05-05, 10:55   

krzyzak1962 napisał/a:
przyznaje sie bez bicia ze relacja nie jest jakas zajebista. wiem ze sa w niej bledy. i powtarzam ze dopiero zaczynam. kiedy pytalem jak to pisac to uslyszalem ze ma byc krotko, zwiezle i na temat. i takie sa te relacje. proponuje zeby ktos np. Hini wyslal mi jakas typowa, dobrze napisana relacje, a ja postaram sie korzystać z tych wskazowek. i takie pisanie ze jest beznadziejnie zle i w ogole do dupy nie motywuje do poprawy. narzekac to kazdy moze a zeby pomoc to nikt. jak bylo ogloszenie o naborze do redakcji to nikt chetny o pisania nie byl a teraz nagle wszyscy psy wieszaja na tych ktorzy staraja sie jakos urozmaicic ten serwis. przegladalem archiwum to nie bylo zadnych przykladowych rlacji wiec robilem co moglem. ponawiam prosbe o wskazowki. Hiniemu dziekuje za konkretna krytyke. pomoze mi ona przy nastepnej relacji. Hini napisz mi na pw albo na mail jakies inne wskazowki.

pozdRo

poczytaj sobie jakies relacje na innych portalach, gazetach... Zobacz jak to robia inni. Wydaje mi sie ze najlepsze relacje sa pisane od siebie i pisane w emocjach a nie jak szablony i typowe sztywne oklepane regułki. Kazdy mecz jest inny i emocje z toru dobrze jest przelac na relacje aby ktos kto nie byl na meczu mogl choc odrobine poczuć to co sie tam działo.

krzyzak1962 

Wysłany: 2010-05-05, 11:19   

dziekuje za krytyke. niestety nie skorzystam z waszych uwag bo relacje i zapowiedzi sa zawieszone i juz nikt ich pisac nie bedzie.

EldoRado 
wypierdalam gonga

Wysłany: 2010-05-05, 11:36   

No to dali sie chlopakowi rozwinac....
PS.
Nie kazdy ma talent do pisania takich news'ow. Tylko przy ciaglej krytyce osobiscie tez by mi sie odechcialo pisac. Zamiast wskazac co jest ok, a co jest zle, wygladalo to jakby tylko mu chcielibyscie dowalic... ot tak bo jeszcze sie poczuje, ze cos robi dobrze.
Tylko sie chlopak zniechecil i sie jemu nie dziwie.
Kto nastepny ?

Odpowiedz do tematu