Forum kibiców Apatora Toruń Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Anioły w innych ligach!!!
Autor Wiadomość
19_jaca_62
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-02, 21:06   

Poole Pirates - 61:
1. Darcy Ward (3,3,3,3) 12
2. Ricky Kling (1,1,0) 2
3. Chris Holder (3,3,2*,3) 11+1
4. Piotr Pawlicki (2*,2*,3,3,2*) 12+3
5. Krzysztof Kasprzak (3,3,3,2,3) 14+1
6. Lidvig Lindgren (3,0,1,1) 5
7. Kyle Howarth (2*,0,2,1) 5+1

Lakeside Hammers - 30:
1. Peter Karlsson (0,0!,1,2,1) 4
2. Kim Nilsson (2,1,2,2!,0) 7
3. Stuart Robson (1*,1,1*,2,-,1) 6+2
4. Kauko Nieminen (d,2,2,2,0) 6
5. Davey Watt (Zastępstwo Zawodnika)
6. Justin Sedgmen (1,0,0,0) 1
7. Robert Mear (0,2,3,0,0) 5
8. Adam Ellis (1*) 1+1
 
 
zielek 


Skąd: mokre
Wysłany: 2012-10-03, 01:56   

niby dobry występ 'naszych' ale na 15 wyścigów z drużyny przeciwnej zawodnik wygrał bieg aż jeden raz
_________________
SSSŻ"K"
 
 
r[A]dzio 


Skąd: Toruń/ Chełmińskie
Wysłany: 2012-10-04, 15:21   

Finały szwedzkiej Elitserien

Pierwszy mecz: Motala, 2. października

Piraterna Motala: 46
1. Chris Holder 11+1 (1,2,3,2*,3)
2. Linus Sundstroem - zastępstwo zawodnika
3. Grzegorz Zengota 4 (0,3,1,0,0)
4. Piotr Pawlicki 1 (d,1,0,-,u/-)
5. Greg Hancock 10 (3,3,w,3,1)
6. Anton Rosen 8+1 (2*,1,1,2,2)
7. Maciej Janowski 12+2 (3,3,1*,1,1,1*,2)

VMS Elit Vetlanda: 44
1. Leon Madsen 8+1 (3,2*,2,1,d)
2. David Ruud 5+1 (2*,3,0,u/-)
3. Jarosław Hampel 2+1 (1*,0,1,0)
4. Emil Sajfutdinow 12 (2,2,3,3,2)
5. Jason Crump 6 (2,3,0,1)
6. Henric Lindqvist 1 (1,0,-,0)
7. Thomas H. Jonasson 10+1 (d,0,2*,2,3,3)
------------------------------------------------------
Drugi mecz: Vetlanda, 3. października

VMS Elit Vetlanda: 52
1. Leon Madsen 10+2 (2,2*,1,3,2*)
2. Emil Sajfutdinow 6+1 (1*,1,3,1)
3. Jarosław Hampel 12 (3,0,3,3,3)
4. David Ruud 8+1 (2*,3,0,3)
5. Jason Crump 6+1 (0,3,2*,1)
6. Thomas H. Jonasson 6 (3,3,0,u/-,-)
7. Henric Lindqvist 4+1 (2*,-,0,0,2)

Piraterna Motala: 37
1. Greg Hancock 11+1 (3,2,2,1*,2,1)
2. Linus Sundstroem - zastępstwo zawodnika
3. Grzegorz Zengota 4+1 (1,1*,1,1,0)
4. Maciej Janowski 7+1 (0,3,0,2,2*,-,0)
5. Chris Holder 8+1 (2,1*,3,0,2)
6. Anton Rosen 2+1 (0,2*,-,d)
7. Norbert Kościuch 5+1 (0,1,1*,-,3,0)
 
 
Polak1962
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-10, 16:04   

GKM Grudziądz - 30
1. Kevin Woelbert - 5+1 (2,0,1*,2,0)
2. Andriej Karpow - 4+1 (1*,1,2,0,0)
3. Norbert Kościuch - 6+1 (0,u,3,1,1*,1)
4. Paweł Staszek - 2 (1,1,-,-)
5. Hans Andersen - 10+1 (2,1,2*,2,2,1)
6. Łukasz Cyran - 3 (2,1,t,w)
7. Łukasz Przedpełski - 0 (0,-,u)

Sparta Wrocław - 60
9. Fredrik Lindgren - 11+1 (3,2*,0,3,3)
10. Tai Woffinden - 8+2 (0,3,1,2*,2*)
11. Tomasz Jędrzejak - 14+1 (3,3,3,3,2*)
12. Jesper Monberg - 5+2 (2*,2*,1,w)
13. Sebastian Ułamek - 15 (3,3,3,3,3)
14. Patryk Dolny - 4+1 (1,2*,1)
15. Patryk Malitowski - 3 (3,0,0)

Bieg po biegu:
1. (63,20) Malitowski, Cyran, Dolny, Przedpełski 4:2
2. (61,80) Lindgren, Woelbert, Karpow, Woffinden 3:3 (7:5)
3. (61,90) Jędrzejak, Monberg, Staszek, Kościuch 5:1 (12:6)
4. (61,50) Ułamek, Andersen, Cyran, Malitowski 3:3 (15:9)
5. (61,20) Jędrzejak, Monberg, Karpow, Woelbert 5:1 (20:10)
6. (61,70) Ułamek, Dolny, Staszek, Kościuch (u) 5:1 (25:11)
7. (61,40) Woffinden, Lindgren, Andersen, Cyran (t) 5:1 (30:12)
8. (62,00) Ułamek, Karpow, Woelbert, Malitowski 3:3 (33:15)
9. (61,40) Kościuch, Andersen, Woffinden, Lindgren 1:5 (34:20)
10. (61,40) Jędrzejak, Andersen, Monberg, Przedpełski (u) 4:2 (38:22)
11. (61,40) Ułamek, Woffinden, Kościuch, Karpow 5:1 (43:23)
12. (61,80) Jędrzejak, Woelbert, Dolny, Cyran (w) 4:2 (47:25)
13. (61,40) Lindgren, Andersen, Kościuch, Monberg (w) 3:3 (50:28)
14. (62,20) Lindgren, Woffinden, Kościuch, Karpow 5:1 (55:29)
15. (61,60) Ułamek, Jędrzejak, Andersen, Woelbert 5:1 (60:30)
 
 
m[A]rcin98
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-25, 08:33   

1. Apator Toruń - 31 pkt.
1. Łukasz Przedpełski 12 (1,2,3,2,2,2)
2. Paweł Przedpełski 15 (3,2,3,1,3,3)
3. Bartosz Pietrykowski 4 (3,1,d,t)

2. Stal Gorzów - 28 pkt.
10. Adrian Cyfer 16 (3,3,3,2,3,2)
11. Łukasz Kaczmarek 12 (2,2,2,0,3,3)
12. brak zawodnika

3. Wybrzeże Gdańsk - 26 pkt.
4. Krystian Pieszczek 14 (2,w,3,3,3,3)
5. Dominik Kossakowski 7 (0,0,2,1,2,1)
6. Patryk Beśko 5 (1,1,2,2)

4. Polonia Bydgoszcz - 18 pkt.
7. Bartosz Bietracki 10 (1,3,1,3,2,t)
8. Łukasz Wieliński 3 (d,2,d,1,w,ns)
9. Mateusz Piernikowski (gościnnie) 5 (0,2,2,1)

5. Start Gniezno - 14 pkt.
13. Adrian Gała 3 (0,2,1,w,w,ns)
14. Wojciech Lisiecki 5 (1,1,d,3,w,ns)
15. Marcin Wawrzyniak 6 (3,1,1,1)

Wyścig po wyścigu:
1. P. Przedpełski, Pieszczek, Ł. Przedpełski, Kossakowski
2. Cyfer, Kaczmarek, Bietracki, Wieliński (d2)
3. Pietrykowski, Ł. Przedpełski, Lisiecki, Gała
4. Bietracki, Wieliński, Beśko, Pieszczek (w/su)
5. Cyfer, Gała, Lisiecki
6. Ł. Przedpełski, P. Przedpełski, Bietracki, Piernikowski
7. Cyfer, Kaczmarek, Beśko, Kossakowski
8. Wawrzyniak, Piernikowski, Gała, Wieliński (d4)
9. P. Przedpełski, Kaczmarek, Pietrykowski
10. Pieszczek, Kossakowski, Wawrzyniak, Lisiecki (d4)
11. Bietracki, Ł. Przedpełski, Wieliński, Pietrykowski (d1)
12. Pieszczek, Cyfer, Kossakowski
13. Lisiecki, Bietracki, Gała (w/zdubl.), Wieliński (u/w)
14. Cyfer, Ł. Przedpełski, P. Przedpełski, Kaczmarek
15. Pieszczek, Beśko, Lisiecki (u/w), Gała (u/w)
16. Kaczmarek. Piernikowski, Bietracki (t)
17. P. Przedpełski, Ł. Przedpełski, Warzyniak (Gała ns)
18. Pieszczek, Kossakowski, Piernikowski (Wieliński ns)
19. Kaczmarek, Cyfer, Wawrzyniak (Lisiecki ns)
20. P. Przedpełski, Kossakowski, Beśko, Pietrykowski (t)

[ Dodano: 2012-10-25, 08:36 ]
1. Adrian Cyfer (Stal Gorzów) - 14 (3,3,3,2,3)
2. Krystian Pieszczek (Wybrzeże Gdańsk) - 12 (3,0,3,3,3)
3. Łukasz Przedpełski (Apator Toruń) - 12 (2,3,2,3,2)
4. Adrian Gała (Start Gniezno) - 10 (1,3,3,1,2)
5. Bartosz Pietrykowski (Apator Toruń) - 10 (3,2,2,2,1)
6. Wojciech Lisiecki (Start Gniezno) - 10 (2,3,2,2,1)
7. Paweł Przedpełski (Apator Toruń) - 9 (3,2,1,3,w)
8. Bartosz Bietracki (Polonia Bydgoszcz) - 8 (2,0,3,0,3)
9. Łukasz Kaczmarek (Stal Gorzów) - 7 (1,d,0,3,3)
10. Marcin Wawrzyniak (Start Gniezno) - 7 (2,1,1,1,2)
11. Patryk Beśko (Wybrzeże Gdańsk) - 5 (0,2,0,1,2)
12. Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk) - 5 (0,1,1,2,1)
13. Łukasz Wieliński (Polonia Bydgoszcz) - 3 (1,u,2,-,-)
14. Mikołaj Drożdżowski (Polonia Bydgoszcz) - 3 (1,2,w,ns,ns)
15. Mateusz Piernikowski (Apator Toruń) - 2 (1,1,0,0,0)
16. Dawid Dąbek (Start Gniezno) - 1 (0,1,u/-,ns,ns)
17. Patryk Rumiński (Apator Toruń) - 1 (d,1,w,w,ns)

Wyścig po wyścigu:
1. Cyfer, Ł. Przedpełski, Drożdżowski, Rumiński (d4)
2. P. Przedpełski, Wawrzyniak, Wieliński, Dąbek
3. Pietrykowski, Lisiecki, Gała, Kossakowski
4. Pieszczek, Bietracki, Kaczmarek, Beśko
5. Ł. Przedpełski, P. Przedpełski, Kossakowski, Pieszczek
6. Cyfer, Pietrykowski, Wawrzyniak, Bietracki
7. Gała, Drożdżowski, Dąbek, Kaczmarek (d1)
8. Lisiecki, Beśko, Rumiński, Wieliński (u3)
9. Gała, Ł. Przedpełski, Wawrzyniak, Beśko
10. Cyfer, Lisiecki, P. Przedpełski, Kaczmarek
11. Bietracki, Wieliński, Kossakowski, Drożdżowski (u/w)
12. Pieszczek, Pietrykowski, Piernikowski, Dąbek (u/-), Rumiński (u/w)
13. Ł. Przedpełski, Lisiecki, Piernikowski, Bietracki (Dąbek ns)
14. Pieszczek, Cyfer, Gała, Piernikowski (Wieliński ns)
15. P. Przedpełski, Pietrykowski, Beśko (Drożdżowski ns)
16. Kaczmarek, Wieliński, Wawrzyniak, Piernikowski (Rumiński - w/2min)
17. Kaczmarek, Ł. Przedpełski, Pietrykowski, Piernikowski (Wieliński ns)
18. Cyfer, Beśko, Kossakowski (Dąbek ns)
19. Pieszczek, Wawrzyniak, Lisiecki (Drożdżowski ns)
20. Bietracki, Gała, P. Przedpełski (u/w) (Rumiński ns)
 
 
Egon
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-25, 15:43   

co to za zawody?
 
 
Polak1962
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-25, 15:59   

O ile się nie mylę to Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Pomorza w Toruniu :D

Po za tym nasz mistrz świata wciąż we formie :)
Liga angielska :

Poole Pirates - 51
1. Niels Kristian Iversen (gość) - 10 (2,2,3,3)
2. Piotr Pawlicki - Z/Z
3. Chris Holder - 14+1 (3,3,3,3,2*)
4. Ricky Kling - 1 (0,0,0,0,1)
5. Krzysztof Kasprzak - 16+1 (3,2,3,3,2*,3)
6. Ludvig Lindgren - 6 (1,1,1,1,2)
7. Linus Ekloef - 4+1 (3,1*,0,0,0)

Peterborough Panthers - 39
1. Scott Nicholls (gość) - 10 (3,3,2,1,1)
2. Norbert Kościuch - 6+2 (1,2,1,1*,1*)
3. Mads Korneliussen (gość) - 11 (2,3,2,2,2,0)
4. Krzysztof Buczkowski - Z/Z
5. Michael Jepsen Jensen - 3+1 (1*,2,t,0,0)
6. Jason Bunyan - 3 (0,0,2,1)
7. Rene Bach - 6+1 (2,0,d,1*,u,3)

Bieg po biegu:
1. Nicholls, Iversen, Kościuch, Kling 2:4
2. Ekloef, Bach, Lindgren, Bunyan 4:2 (6:6)
3. Kasprzak, Kościuch, Jensen, Kling 3:3 (9:9)
4. Holder, Korneliussen, Lindgren, Bach 4:2 (13:11)
5. Nicholls, Kasprzak, Kościuch, Kling 2:4 (15:15)
6. Korneliussen, Iversen, Ekloef, Bunyan 3:3 (18:18)
7. Holder, Jensen, Lindgren, Bach (d) 4:2 (22:20)
8. Kasprzak, Bunyan, Kościuch, Ekloef 3:3 (25:23)
9. Kasprzak, Korneliussen, Bach, Kling 3:3 (28:26)
10. Iversen, Korneliussen, Lindgren, Bach (u) (Jensen t) 4:2 (32:28)
11. Holder, Nicholls, Kościuch, Ekloef 3:3 (35:31)
12. Iversen, Korneliussen, Kling, Jensen 4:2 (39:33)
13. Holder, Kasprzak, Nicholls, Jensen 5:1 (44:34)
Wyścig dodatkowy: Holder, Nicholls 0:0 (44:34)
14. Bach, Lindgren, Bunyan, Ekloef 2:4 (46:38)
15. Kasprzak, Holder, Nicholls, Korneliussen 5:1 (51:39)
 
 
rafas
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-26, 07:42   

Polak1962 napisał/a:
Po za tym nasz mistrz świata wciąż we formie :)


W formie, ale z kontuzją. Dobrze, że już koniec sezonu.

http://www.sportowefakty....er-kontuzjowany
 
 
m[A]rcin98
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-23, 07:12   

Wyniki:
1. Jarosław Hampel (Polska) - 15 (1,1,3,2,2,3,3) + 1. miejsce w finale
2. Tomasz Gollob (Polska) - 15 (3,1,3,0,3,3,2) + 2. miejsce w finale
3. Nicki Pedersen (Dania) - 12 (0,0,3,3,3,2,1) + 3. miejsce w finale
4. Greg Hancock (USA) - 11 (3,3,1,1,1,2) + 4. miejsce w finale
5. Darcy Ward (Australia) - 12 (3,3,1,1,3,1)
6. Andreas Jonsson (Szwecja) - 11 (3,2,3,2,1,0)
7. Tai Woffinden (Wielka Brytania) - 9 (2,2,0,3,2,0)
8. Chris Holder (Australia) - 9 (2,2,0,3,1,1)
9. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 8 (2,1,2,2,1)
10. Niels Kristian Iversen (Dania) - 7 (1,2,2,w,2)
11. Emil Sajfutdinow (Rosja) - 6 (0,3,0,1,2)
13. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 6 (1,0,2,3,0)
12. Krzysztof Kasprzak (Polska) - 6 (0,3,2,1,0)
14. Matej Zagar (Słowenia) - 5 (1,0,1,0,3)
15. Martin Vaculik (Słowacja) - 5 (2,0,1,2,0)
16. Jason Bunyan (Wielka Brytania) - 1 (0,1,0,w,0)

17. Sean Mason (Nowa Zelandia) - NS
18. Dale Finch (Nowa Zelandia) - NS
Bieg po biegu:
1. Gollob, Woffinden, Zagar, Kasprzak
2. Hancock, Holder, Iversen, Bunyan
3. Ward, Vaculik, Hampel, Pedersen
4. Jonsson, Lindgren, Lindbaeck, Sajfutdinow
5. Hancock, Jonsson, Gollob, Pedersen
6. Sajfutdinow, Woffinden, Bunyan, Vaculik
7. Ward, Holder, Lindgren, Zagar
8. Kasprzak, Iversen, Hampel, Lindbaeck
9. Gollob, Lindbaeck, Ward, Bunyan
10. Hampel, Lindgren, Hancock, Woffinden
11. Pedersen, Iversen, Zagar, Sajfutdinow
12. Jonsson, Kasprzak, Vaculik, Holder
13. Holder, Hampel, Sajfutdinow, Gollob
14. Woffinden, Jonsson, Ward, Iversen (w)
15. Lindbaeck, Vaculik, Hancock, Zagar
16. Pedersen, Lindgren, Kasprzak, Bunyan (w)
17. Gollob, Iversen, Lindgren, Vaculik
18. Pedersen, Woffinden, Holder, Lindbaeck
19. Zagar, Hampel, Jonsson, Bunyan
20. Ward, Sajfutdinow, Hancock, Kasprzak
Półfinały:
21. Hampel, Pedersen, Ward, Woffinden
22. Gollob, Hancock, Holder, Jonsson
Finał:
23. Hampel, Gollob, Pedersen, Hancock
 
 
Szuko 



Skąd: zach - pom
Wysłany: 2013-03-28, 22:48   

Swindon Robins = 55

1. Hans Andersen 3, 3, 2, 2', 3 = 13+1
2. Nick Morris 2', 2', 3, 0 = 7+2
3. Peter Kildemand 2, 2', 3, 2, 0 = 9+1
4. Edward Kennett EF, 3, 2', 3 = 8+1
5. Troy Batchelor 3, 1, 3, 3 = 10
6. Ashley Birks 3, R, 1, 0 = 4
7. Kacper Gomolski 1, 0, 2', 1' = 4+2

Poole Pirates = 37

1. Darcy Ward EF, 1, Fx!, 1 = 2
2. Dawid Stachyra 1, 0, 0, 2 = 3
3. Chris Holder 3, 4'!, 3, 3, 2 = 15+1
4. Robert Miskowiak 1, 3, 1, 1', 1' = 7+2
5. Maciej Janowski 1', 1, 0, 0 = 2+1
6. Kyle Howarth 2, 2, 1, 0 = 5
7. Rohan Tungate EF, 0, 1, 2 = 3
_________________

 
 
 
os[A] 


Skąd: B98
Wysłany: 2013-04-10, 18:58   

Zwycięstwem Adriana Miedzińskiego zakończył się turniej indywidualny rozegrany na toruńskiej Motoarenie. Oprócz "Miedziaka" miejsca w czołowej trójce zajęli Emil Sajfutdinow i Thomas H. Jonasson.

Wyniki:
1. Adrian Miedziński - 14 (3,3,2,3,3)
2. Emil Sajfutdinow - 11 (2,3,3,3,-)
3. Thomas H. Jonasson - 10 (1,2,3,1,3)
4. Krzysztof Jabłoński - 9 (3,3,3,-,-)
5. Emil Pulczyński - 9 (0,2,1,3,3)
6. Renat Gafurow - 8 (0,3,2,3,d)
7. Krystian Pieszczek - 8 (3,2,0,1,2)
8. Andreas Jonsson - 8 (2,3,1,2)
9. Kamil Pulczyński - 8 (2,1,1,2,2)
10. Artur Mroczka - 7 (1,1,0,2,3)
11. Mariusz Puszakowski - 6 (2,-,2,2,-)
12. David Ruud - 6 (0,1,1,2,2)
13. Robert Kościecha - 6 (1,2,2,1,d)
14. Kamil Brzozowski - 5 (3,0,1,0,1)
15. Łukasz Przedpełski - 2 (0,1,0,d,1)
16. Paweł Przedpełski - 2 (1,0,0,d,1)
17. Oskar Ajtner-Gollob - 1 (0,0,1)
18. Jonas Davidsson - 0 (-,0,-,0,0)

Bieg po biegu:
1. Miedziński, Jonsson, Kościecha, Gafurow
2. Brzozowski, Sajfutdinow, Mroczka, Ł. Przedpełski
3. Jabłoński, Puszakowski, Jonasson, E. Pulczyński
4. Pieszczek, K. Pulczyński, P. Przedpełski, Ruud
5. Miedziński, E. Pulczyński, K. Pulczyński, Brzozowski
6. Jabłoński, Pieszczek, Mroczka, Davidsson
7. Gafurow, Jonasson, Ł. Przedpełski, P. Przedpełski
8. Sajfutdinow, Kościecha, Ruud, Ajtner-Gollob
9. Jonasson, Miedziński, Ruud, Mroczka
10. Jonsson, Puszakowski, Brzozowski, P. Przedpełski
11. Sajfutdinow, Gafurow, E. Pulczyński, Pieszczek
12. Jabłoński, Kościecha, K. Pulczyński, Ł. Przedpełski
13. Miedziński, Puszakowski, Pieszczek, Ł. Przedpełski (d)
14. Sajfutdinow, K. Pulczyński, Jonasson, Davidsson
15. Gafurow, Ruud, Jonsson, Brzozowski
16. E. Pulczyński, Mroczka, Kościecha, P. Przedpełski (d)
17. Miedziński, Jonsson, P. Przedpełski, Ajtner-Gollob
18. E. Pulczyński, Ruud, Ł. Przedpełski, Davidsson
19. Mroczka, K. Pulczyński, Ajtner-Gollob, Gafurow (d)
20. Jonasson, Pieszczek, Brzozowski, Kościecha (d)
_________________
Nieliczni ale fanatyczni!
 
 
woytas 


Skąd: Toruń
Wysłany: 2013-04-16, 18:40   

Zwycięstwem Patryka Dudka zakończył się turniej eliminacyjny Złotego Kasku, który rozegrany został na torze w Opolu. Zawodnik Falubazu Zielona Góra wywalczył 13 punktów.
Oprócz Patryka Dudka awans do finału w Rawiczu wywalczyli Rafał Okoniewski, Piotr Pawlicki, Adrian Miedziński i Tomasz Jędrzejak. Rezerwowym będzie Grzegorz Walasek.
Wyniki:
1. Patryk Dudek (Falubaz Zielona Góra) - 13 (1,3,3,3,3)
2. Rafał Okoniewski (Stal Rzeszów) - 11 (2,3,3,1,2)
3. Piotr Pawlicki (Unia Leszno) - 11 (2,3,2,3,1)
4. Adrian Miedziński (Apator Toruń) - 10 (3,2,d,2,3)
5. Tomasz Jędrzejak (Sparta Wrocław) - 10 (3,2,1,1,3)
--------------------------------------------------------------
6. Grzegorz Walasek (Stal Rzeszów) - 9+3 (3,2,0,3,1)
--------------------------------------------------------------
7. Mikołaj Curyło (Polonia Bydgoszcz) - 9+2 (0,1,3,2,3)
8. Emil Pulczyński (Apator Toruń) 7 (0,1,3,3,0)
9. Maciej Kuciapa(Motor Lublin) - 7 (3,3,1,0,d)
10. Kacper Gomólski (Unia Tarnów) - 7 (1,d,2,2,2)
11. Norbert Kościuch (GKM Grudziądz) - 7 (1,1,2,1,2)
12. Stanisław Burza (Kolejarz Opole) - 5 (2,0,1,d,2)
13. Marcin Rempała (Kolejarz Opole) - 4 (d,1,0,2,1)
14. Adam Skórnicki (Ostrovia) - 4 (1,2,t,0,1)
15. Tomasz Chrzanowski (GKM Grudziądz) - 3 (2,0,1,0,0)
16. Ronnie Jamroży (Orzeł Łódź) - 3 (0,0,2,1,d)

Bieg po biegu:
1. Kuciapa, Burza, Gomólski, Rempała (d4)
2. Jędrzejak, Chrzanowski, Kościuch, Jamroży
3. Walasek, Okoniewski, Dudek, Curyło
4. Miedziński, Pawlicki, Skórnicki, Pulczyński
5. Dudek, Jędrzejak, Pulczyński, Burza
6. Pawlicki, Walasek, Kościuch, Gomólski (d4)
7. Okoniewski, Miedziński, Rempała, Jamroży
8. Kuciapa, Skórnicki, Curyło, Chrzanowski
9. Okoniewski, Kościuch, Burza, Skórnicki (t)
10. Curyło, Gomólski, Jędrzejak, Miedziński (d4)
11. Dudek, Pawlicki, Chrzanowski, Rempała
12. Pulczyński, Jamroży, Kuciapa, Walasek
13. Pawlicki, Curyło, Jamroży, Burza (d4)
14. Pulczyński, Gomólski, Okoniewski, Chrzanowski
15. Walasek, Rempała, Jędrzejak, Skórnicki
16. Dudek, Miedziński, Kościuch, Kuciapa
17. Miedziński, Burza, Walasek, Chrzanowski
18. Dudek, Gomólski, Skórnicki, Jamroży (d4)
19. Curyło, Kościuch, Rempała, Pulczyński
20. Jędrzejak, Okoniewski, Pawlicki, Kuciapa (d4)
Bieg dodatkowy:
21. Walasek, Curyło
Ostatnio zmieniony przez woytas 2013-04-16, 22:55, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Kub[A] 



Skąd: Toruń
Wysłany: 2013-04-16, 18:44   

co to jest Lubelski Węgiel KMŻ? :okulary2:
 
 
woytas 


Skąd: Toruń
Wysłany: 2013-04-16, 22:54   

Kub[A] napisał/a:
co to jest Lubelski Węgiel KMŻ? :okulary2:

Zagapiłem się i nie poprawiłem.
 
 
Szuko 



Skąd: zach - pom
Wysłany: 2013-04-20, 22:01   

1. Fredrik Lindgren (Sweden) - 2, 1, 1, R, 0 = 4
2. Martin Vaculik (Slovakia) - 0, 1, 3, 0, 0 = 4
3. Greg Hancock (USA) - 3, 2, 1, 1, 1 = 8
4. Chris Holder (Australia) - 1, 1, 2, 3, 2 = 9 + 1 = 10
5. Krzysztof Buczkowski (Poland) - 2, 2, 1, 0, 1 = 6
6. Krzysztof Kasprzak (Poland) - 0, 0, 0, R, 0 = 0
7. Tomasz Gollob (Poland) - 3, 0, 3, 3, 3 = 12 + 3 + 1 = 16
8. Nicki Pedersen (Denmark) - 1, 3, 3, 1, 2 = 10 + 0 =10
9. Jaroslaw Hampel (Poland) - 3, R, 2, 2, 1 = 8
10. Emil Sayfutdinov (Russia) - 2, 3, 1, 2, 1 = 9 + 3 + 3 = 15
11. Darcy Ward (Australia) - 1, 3, 2, 3, 3 = 12 + 1 = 13
12. Andreas Jonsson (Sweden) - 0, 0, 0, 2, 2 = 4
13. Niels-Kristian Iversen (Denmark) - 1, 3, 0, 2, 3 = 9 + 0 = 9
14. Antonio Lindback (Sweden) - 0, 2, 0, 1, 0 = 3
15. Matej Zagar (Slovenia) - 3, 1, 2, 1, 3 = 10 + 2 + 2 = 14
16. Tai Woffinden (GB) - 2, 2, 3, 3, 2 = 12 + 2 + 0 = 14
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Theme AbayBlue By Meon