Forum kibiców Apatora Toruń Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Anioły w innych ligach!!!
Autor Wiadomość
woytas 


Skąd: Toruń
Wysłany: 2013-04-25, 20:28   

Finał Złotego Kasku w Rawiczu

1. Maciej Janowski - 13 (1,3,3,3,3)
2. Adrian Miedziński - 12 (2,1,3,3,3)
3. Jarosław Hampel - 10+3 (3,0,3,3,1)
4. Przemysław Pawlicki - 10+2 (0,2,2,3,3)
5. Krzysztof Buczkowski - 10+1 (1,3,3,0,3)
6. Krzysztof Kasprzak - 9 (3,w,2,2,2)
7. Piotr Pawlicki - 8 (t,2,2,2,2)
8. Grzegorz Zengota - 7 (3,2,1,w,1)
9. Sebastian Ułamek - 6 (0,3,1,2,0)
10. Rafał Okoniewski - 6 (2,3,0,t,1)
11. Mariusz Puszakowski - 6 (2,2,0,w,2)
12. Michał Szczepaniak - 6 (1,1,1,1,2)
13. Janusz Kołodziej - 5 (2,1,1,0,1)
14. Patryk Dudek - 4 (0,1,2,1,t)
15. Damian Baliński - 4 (1,1,d,2,d)
16. Tomasz Jędrzejak - 3 (3,d,u,d,-)
17. Tobiasz Musielak - 0 (w,d,-,-,-)
Bieg po biegu:
1. Hampel, Miedziński, Janowski, Prz. Pawlicki
2. Kasprzak, Puszakowski, Szczepaniak, Musielak (w), Pi. Pawlicki (t)
3. Jędrzejak, Kołodziej, Baliński, Dudek
4. Zengota, Okoniewski, Buczkowski, Ułamek
5. Ułamek, Puszakowski, Dudek, Hampel
6. Okoniewski, Prz. Pawlicki, Baliński, Kasprzak (w)
7. Buczkowski, Pi. Pawlicki, Miedziński, Jędrzejak (d)
8. Janowski, Zengota, Kołodziej, Musielak (d)
9. Hampel, Kasprzak, Zengota, Jędrzejak (u)
10. Buczkowski, Prz. Pawlicki, Kołodziej, Puszakowski
11. Miedziński, Dudek, Szczepaniak, Okoniewski
12. Janowski, Pi. Pawlicki, Ułamek, Baliński (d)
13. Hampel, Pi. Pawlicki, Szczepaniak, Kołodziej, Okoniewski (t)
14. Prz. Pawlicki, Ułamek, Szczepaniak, Jędrzejak (d)
15. Miedziński, Baliński, Zengota (w), Puszakowski (w)
16. Janowski, Kasprzak, Dudek, Buczkowski
17. Buczkowski, Szczepaniak, Hampel, Baliński (d)
18. Prz. Pawlicki, Pi. Pawlicki, Zengota, Dudek (t)
19. Miedziński, Kasprzak, Kołodziej, Ułamek
20. Janowski, Puszakowski, Okoniewski

Bieg dodatkowy:
21. Hampel, Prz. Pawlicki, Buczkowski
 
 
Thorn
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-12, 19:51   

"Groźny upadek Miedzińskiego i Kusa. Jadący na trzeciej pozycji Polak wpadł w Czecha. Obaj zawodnicy leżą na torze. Miedziński opuszcza tor w karetce. "
 
 
Apator SKARPA
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-12, 21:05   

Jest podejrzenie urazu kręgosłupa :/
 
 
Thorn
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-12, 21:12   

http://www.sportowefakty....a-miedzinskiego
 
 
Starówka 



Skąd: z zaskoczenia
Wysłany: 2013-06-12, 21:59   

Adrian Miedziński przeszedł rezonans magnetyczny, który nie wykazał żadnych urazów. Po uderzeniu pozostanie na obserwacji, ale wszystko wskazuje na to, że nie będzie konieczna przerwa w startach
_________________
SŁUCHAJ TOMEK, TO DLA CIEBIE !

SĄ TACY TO NIE ŻART, DLA KTÓRYCH JESTEŚ WART MNIEEEEJ NIŻ ZEROOOO, MNIEJ NIŻ ZEROOOO, MNIEJ NIŻ ZEROOOOO, MNIEJ NIŻ ZEROOOOOOO ! OOOO, OOOO, OOOO O !
 
 
r[A]dzio 


Skąd: Toruń/ Chełmińskie
Wysłany: 2013-07-09, 21:48   

http://www.youtube.com/wa...d&v=U3m32dHOL8Q - wypadek Holdera
 
 
zyga 



Skąd: z Polski?
Wysłany: 2013-07-09, 22:27   

Wolverhampton Wolves - 49
1. Chris Harris (gość) - 10+3 (3,2*,2*,2,1*)
2. Tyron Proctor - zastępstwo zawodnika
3. Ricky Wells - 7 (1,1,2,2,1)
4. Adam Skórnicki - 9+1 (3,0,3,1*,2)
5. Tai Woffinden - 9+1 (3,3,d,1*,2)
6. Ludvig Lindgren - 7+1 (1,3,2*,1,0)
7. Jacob Thorssell - 7+2 (2*,2*,w,3,0)

Poole Pirates - 42
1. Darcy Ward - 17 (2,6!,3,3,3)
2. Thomas H. Jonasson - zastępstwo zawodnika
3. Martin Smolinski - 5+1 (2,u,1,2*,0)
4. Josh Grajczonek - 0 (0,0,d,0)
5. Maciej Janowski - 2 (1,1,w!,0)
6. Rohan Tungate - 14+2 (1,2*,0,3,2*,3,3)
7. Micky Dyer - 4 (0,0,3,0,1)

Belle Vue Aces - 42
1. Matej Zagar - 12 (3,3,3,3,w)
2. Kevin Woelbert - 7+2 (2*,2*,3,0)
3. Craig Cook - 12 (2,2,3,3,2)
4. Kauko Nieminen - 1 (0,0,1,0)
5. Magnus Zetterstroem - 0 (0,0,0)
6. Ulrich Ostergaard - 9+1 (1,2,1,2*,1,2)
7. Ales Dryml - 1 (0,1,0)

Swindon Robins - 47
1. Hans Andersen - 11+1 (1,3,2*,2,3)
2. Nick Morris - 5+1 (0,1,1*,3)
3. Peter Kildemand - 7+1 (3,3,1*,w,w)
4. Edward Kennett - 5 (1,1,2,1)
5. Troy Batchelor - 5+1 (2*,1,2,0)
6. Ashley Birks - 2+1 (2*,0,0)
7. Kyle Howarth - 12 (3,3,2,1,3)

Vargarna - 57
1. Peter Kildemand - 10+4 (2*,2*,3,1*,2*)
2. Tomasz Gapiński - 13+1 (3,1*,3,3,3)
3. Adrian Miedziński - 6 (3,2,w,1)
4. Kim Nilsson - 4 (1,0,3,0)
5. Nicki Pedersen - 11 (3,3,3,2)
6. Anders Mellgren - 10+3 (1,2*,2,2*,1,2*)
7. Pontus Aspgren - 3 (0,-,-,3)

Hammarby - 33
1. Leon Madsen - 4 (1,1,0,2)
2. Andriej Karpow - 6+1 (0,3,1,1*,1)
3. Artiom Łaguta - 2 (0,0,2,0)
4. Mikael Max - 8 (2,3,1,2,0)
5. Grzegorz Walasek - 7+1 (1,1*,2,3,d)
6. Robin Aspegren - 3+1 (2*,w,0,1)
7. Sebastian Alden - 3 (3,0,-,u/-,w)

[ Dodano: 2013-07-14, 13:11 ]
MSC Wolfe Wittstock - 34
1. Sebastian Ułamek - 19 (3,3,4!,3,3,3)
2. Emil Pulczyński - 7 (1,1,0,2,1,2)
3. Roberto Haupt - 1 (1,0,0,0,-,0)
4. Kai Huckenbeck - 6 (3,1,0,1,1,0,0)
5. Steven Mauer - 1 (0,1,0,0)

Brokstedt Wikinger - 52
11. Grzegorz Zengota - 6+2 (0,1*,1,3,1*)
12. Timo Lahti - 13+3 (2,3,2*,3,2*,1*)
13. Kevin Woelbert - 13 (2,2,3,1,2,3)
14. Tobias Kroner - 13 (d,3,3,3,2,2)
15. Nikolaj B. Jakobsen - 7+3 (2*,2*,2*,0,1)

Emil w niemieckiej lidze
 
 
Starówka 



Skąd: z zaskoczenia
Wysłany: 2013-08-12, 07:42   

Indywidualne Mistrzostwa Słowacji :

Klasyfikacja po rundzie zasadniczej

1. Tomas Suchanek (Czechy) - 15+4 (4,3,4,4)
2. Martin Gavenda (Czechy) - 15+3 (3,4,4,4)
3. Jakub Jamróg (Polska) - 13 (2,4,4,3)
4. Emil Pulczyński (Polska) - 11 (2,3,4,2)
5. Fritz Wallner (Austria, lic. słowacka) - 11 (4,2,2,3)
6. Andriej Kobrin (Ukraina) - 11 (3,3,2,3)
7. Michał Mitko (Polska) - 10 (3,d,3,4)
8. Martin Malek (Czechy) - 10 (1,3,2,4)
9. Daniel Gappamaier (Austria) - 9 (1,4,3,1)
10. Filip Sitera (Czechy) - 9 (4,1,3,1)
11. Stanisław Burza (Polska) - 9 (1,2,3,3)
12. Denis Stojs (Słowenia) - 7 (2,4,1,t)
13. Norbert Magosi (Węgry) - 6 (3,1,0,2)
14. Karol Ząbik (Polska) - 5 (4,w,1,0)
15. Stanisław Mielniczuk (Ukraina) - 5 (0,2,1,2)
16. Jonathan Iturre (Argentyna) - 4 (d,2,u,2)
17. Matic Ivacic (Słowenia) - 4 (1,0,2,1)
18. Jan Holub (Czechy) - 4 (2,1,0,1)
19. Patrik Búri (Słowacja) - 1 (0,1,0,0)
20. Aljosa Remih (Słowenia) - 1 (0,t,1,0)
21. Anton Wannasek (Austria, lic. słowacka) - 0 (0)
22. Adam Carad (Słowacja) - 0 (0)
23. Jan Bohac (Słowacja) - NS

Bieg po biegu:

1. Wallner, Magosi, Stojs, Gappmaier, Iturre (d)
2. Suchanek, Mitko, Jamróg, Ivacic, Mielniczuk
3. Ząbik, Kobrin, Pulczyński, Malek, Remih
4. Sitera, Gavenda, Holub, Burza, Buri
5. Gavenda, Pulczyński, Wallner, Sitera, Mitko (d)
6. Gappmaier, Suchanek, Iturre, Holub, Wannasek
7. Jamróg, Malek, Burza, Magosi, Ivacic
8. Stojs, Kobrin, Mielniczuk, Buri, Ząbik (w/u)
9. Jamróg, Burza, Wallner, Ząbik, Holub
10. Suchanek, Sitera, Kobrin, Stojs, Magosi
11. Gavenda, Mitko, Malek, Mielniczuk, Iturre (u)
12. Pulczyński, Gappmair, Ivacic, Remih, Buri
13. Gavenda, wallner, Magosi, Ivacic, Remih
14. Suchanek, Burza, Mielniczuk, Gappmaier, Ząbik (d)
15. Malek, Jamróg, Pulczyński, Sitera, Carada
16. Mitko, Kobrin, Iturre, Holub, Buri

Bieg dodatkowy o 1 miejsce w rundzie zasadniczej:

17. Suchanek, Gavenda

Półfinały:

18. Malek, Gavenda, Kobrin, Pulczyński (d), Gappmaier (w/2min)
19. Jamróg, Mitko, Sitera, BUrza, Wallner (d)

Finał:

20. Malek, Mitko, Gavenda, Jamróg (d), Suchanek (w/su)
_________________
SŁUCHAJ TOMEK, TO DLA CIEBIE !

SĄ TACY TO NIE ŻART, DLA KTÓRYCH JESTEŚ WART MNIEEEEJ NIŻ ZEROOOO, MNIEJ NIŻ ZEROOOO, MNIEJ NIŻ ZEROOOOO, MNIEJ NIŻ ZEROOOOOOO ! OOOO, OOOO, OOOO O !
 
 
maRcinKSA 
Krzyżacy.net



Skąd: FC/Toruń
Wysłany: 2013-08-26, 07:03   

W niedzielę na torze w Żarnowicy odbyła się 50. edycja słowackiej Zlatej Prilby. W zawodach tych zwyciężył Josef Franc. Oprócz Czecha na podium stanęli Karol Ząbik i Filip Sitera.

Na 6. miejscu start w Żarnowicy zakończył Mariusz Puszakowski, a Marcin Sekula zajął 13. pozycję.

Wyniki:
1. Josef Franc - 20 (4,4,4,4,4) + 1. miejsce w finale
2. Karol Ząbik - 16 (4,3,2,4,3) + 2. miejsce w finale
3. Filip Sitera - 11 (4,1,3,2,1) + 3. miejsce w finale
4. Martin Gavenda - 11 (1,2,4,2,1) + 4. miejsce w finale
5. Martin Malek - 16 (3,4,4,3,4) + defekt w finale
6. Mariusz Puszakowski - 14 (d,3,4,4,3) + defekt w finale
7. Matej Kus - 11 (3,3,2,3,d) + 3. miejsce w półfinale
8. Tomas Suchanek - 13 (3,3,3,2,2) + 4. miejsce w półfinale
9. Jan Holub - 10 (3,4,3,0,0) + 5. miejsce w półfinale
10. Andriej Kobrin - 12 (4,4,1,1,2) + 6. miejsce w półfinale
11. Norbert Magosi - 9 (2,2,2,3)
12. Denis Stojs - 8 (1,2,1,4)
13. Marcin Sekula - 7 (2,1,1,3)
14. Fritz Wallner - 7 (1,2,3,1)
15. Matic Ivacic - 5 (2,1,0,2)
16. Nicolas Vicentin - 5 (2,d,2,1)
17. Ronny Weis - 3 (1,1,0,1)
18. Michal Skurla - 1 (d,0,1,0)
19. Jaromir Otruba - 0 (0,0,0,0)
20. Jonatha Seren - 0 (0,0,0,d)
_________________
KS APATOR 1962 TORUŃ
Broniewskiego 98 - coś nas tu trzyma i sprawia że żyć się chce!
GADŻETY APATORA!
 
 
19 RAFI 62 



Skąd: WTP
Wysłany: 2013-08-27, 22:42   

Karol ZĄBIK! Karol!
_________________
W herbie 4 gwiazdki już Mamy, sezon 2015 po kolejną zmierzamy !!!
 
 
zyga 



Skąd: z Polski?
Wysłany: 2013-10-04, 15:23   

Turniej w Niemczech jakiś był :)

Wyniki:
1. Ronny Weiss(Niemcy) - 14
2. Patrick Lykke Nielsen (Dania) - 11+3
3. Karol Ząbik (Polska) - 11+2
4. Roland Benko (Węgry) - 11+1
5. Andriej Kobrin (Ukraina) - 11+0
6. Kasper Lykke Nielsen (Dania) - 10
7. Aleksander Conda (Słowenia) - 10
8. Stanisław Mielniczuk (Ukraina) - 9
9. Michal Dudek (Czechy) - 7
10. Piotr Dziatkowiak (Polska) - 6
11. Daniel Gappmaier (Austria) - 6
12. Ziga Radkovic (Słowenia) - 6
13. Steven Mauer (Niemcy) - 3
14. Henk Koonstra (Holandia) - 3
15. Pascal Swart (Holandia) - 2
16. Alexandru Toma (Rumunia) - 0
 
 
Starówka 



Skąd: z zaskoczenia
Wysłany: 2014-01-04, 12:04   

W sobotę na torze w Kurri Kurri rozegrano I rundę Indywidualnych Mistrzostw Australii.

Wyniki
1. Jason Doyle - 14 (2,3,3,3,3) + 1 miejsce w finale A
2. Chris Holder - 11 (2,2,2,3,2) + 1 miejsce w finale B + 2 w finale A
3. Cameron Woodward - 13 (3,1,3,3,3) + 3 miejsce w finale A
4. Troy Batchelor - 12 (2,3,3,1,3) + 4 miejsce w finale A
5. Josh Grajczonek - 12 (3,3,2,2,2) + 2 miejsce w finale B
6. Jack Holder - 9 (3,0,3,1,2) + 3 miejsce w finale B
7. Sam Masters - 9 (3,2,1,2,1) + 4 miejsce w finale B
8. Max Fricke - 9 (1,1,2,2,3)
9. Rohan Tungate - 8 (1,2,2,3,d)
10. Justin Sedgmen - 7 (2,1,1,2,1)
11. Mason Campton - 6 (1,3,1,0,1)
12. Jake Anderson - 3 (0,0,0,1,2)
13. Dakota North - 3 (0,2,1,u,0)
14. Tyson Nelson - 3 (1,0,0,1,1)
15. Kurt Shields - 1 (0,1,0,d,w)
16. Daine Stevens - 0 (0,0,0,0,0)
Bieg po biegu:
1. Masters, Sedgmen, Campton, Anderson
2. Woodward, Batchelor, Fricke, North
3. Grajczonek, C.Holder, Tungate, Stevens
4. J.Holder, Doyle, Nelson, Shields
5. Doyle, Tungate, Woodward, Anderson
6. Camtpon, North, Shields, Stevens
7. Grajczonek, Masters, Fricke, Nelson
8. Batchelor, C.Holder, Sedgmen, J.Holder
9. J.Holder, Grajczonek, North, Anderson
10. Woodward, C.Holder, Campton, Nelson
11. Batchelor, Tungate, Masters, Shields
12. Doyle, Fricke, Sedgmen, Stevens
13. C.Holder, Fricke, Anderson, Shields (d)
14. Doyle, Grajczonek, Batchelor, Campton
15. Woodward, Masters, J.Holder, Stevens
16. Tungate, Sedgmen, Nelson, North (u)
17. Batchelor, Anderson, Nelson, Stevens
18. Fricke, J.Holder, Campton, Tungate (d)
19. Doyle, C.Holder, Masters, North
20. Woodward, Grajczonek, Sedgmen, Shields (w/u)
Finał B:
21. C.Holder, Grajczonek, J.Holder, Masters
Finał A:
22. Doyle, C.Holder, Woodward, Batchelor
_________________
SŁUCHAJ TOMEK, TO DLA CIEBIE !

SĄ TACY TO NIE ŻART, DLA KTÓRYCH JESTEŚ WART MNIEEEEJ NIŻ ZEROOOO, MNIEJ NIŻ ZEROOOO, MNIEJ NIŻ ZEROOOOO, MNIEJ NIŻ ZEROOOOOOO ! OOOO, OOOO, OOOO O !
 
 
zyga 



Skąd: z Polski?
Wysłany: 2014-01-08, 13:17   

II runda indywidualnych mistrzostw Austaralii - wygrał Chris Holder :) .

1. Chris Holder - 9 (w,1,2,3,3) + 1 miejsce w finale B + 1 w finale A

2. Jason Doyle - 13 (3,3,3,2,2) + 2 miejsce w finale A
3. Justin Sedgmen - 11 (3,3,1,3,1) + 3 miejsce w finale A
4. Troy Batchelor - 14 (3,2,3,3,3) + wykluczenie w finale A
5. Dakota North - 10 (2,2,3,1,2) + 2 miejsce w finale B
6. Josh Grajczonek - 9 (3,2,3,0,1) + 3 miejsce w finale B
7. Rohan Tungate - 9 (1,3,2,3,0) + 4 miejsce w finale B
8. Cameron Woodward - 8 (1,3,t,2,2)
9. Mason Campton - 8 (2,1,1,1,3)
10. Sam Masters - 8 (2,2,1,2,1)
11. Max Fricke - 7 (2,0,0,2,3)
12. Jake Anderson - 5 (1,0,2,0,2)
13. Tyson Nelson - 3 (d,1,2,u,0)
14. Daine Stevens - 2 (1,1,0,0,0)
15. Kurt Shields - 2 (0,0,t,1,1)
16. Jack Holder - 1 (0,0,u,1,u)
17. Matthew Day - 1 (1)
 
 
Starówka 



Skąd: z zaskoczenia
Wysłany: 2014-01-11, 15:05   

Wyniki III rundy IM Australii w Gillman:
1. Rohan Tungate - 13 (3,2,2,3,3) + 1 miejsce w finale A
2. Chris Holder - 11 (3,1,3,2,2) + 2 miejsce w finale A
3. Mason Campton - 10 (2,2,3,1,2) + 1 miejsce w finale B + 3 w finale A
4. Jason Doyle - 15 (3,3,3,3,3) + wykluczenie miejsce w finale A
5. Josh Grajczonek - 10 (3,3,3,0,1) + 2 miejsce w finale B
6. Justin Sedgmen - 9 (2,3,2,2,0) + 3 miejsce w finale B
7. Max Fricke - 10 (1,3,1,3,2) + wykluczenie w finale B
8. Cameron Woodward - 9 (2,2,2,0,3)
9. Sam Masters - 7 (0,0,1,3,3)
10. Dakota North - 7 (2,1,1,2,1)
11. Jack Holder - 6 (1,2,2,1,d)
12. Tyson Nelson - 5 (1,t,0,2,2)
13. Jake Anderson - 5 (1,1,1,1,1)
14-16. Daine Stevens - 1 (0,1,0,0,0)
14-16. Robert Medson - 1 (0,0,0,0,1)
14-16. Matthew Day - 1 (0,0,0,1,0)
17. Kurt Shields - 0 (0,t,-,-,-)
Bieg po biegu:
1. Tungate, North, Fricke, Stevens
2. C.Holder, Campton, Nelson, Shields
3. Doyle, Woodward, J.Holder, Masters
4. Grajczonek, Sedgmen, Anderson, Day
5. Sedgmen, J.Holder, Stevens, Medson (Shields t)
6. Doyle, Tungate, C.Holder, Day
7. Grajczonek, Woodward, North, Medson (Nelson t)
8. Fricke, Campton, Anderson, Masters
9. C.Holder, Woodward, Anderson, Stevens
10. Grajczonek, Tungate, Masters, Medson
11. Campton, J.Holder, North, Day
12. Doyle, Sedgmen, Fricke, Nelson
13. Masters, Nelson, Day, Stevens
14. Tungate, Sedgmen, Campton, Woodward
15. Doyle, North, Anderson, Medson
16. Fricke, C.Holder, J.Holder, Grajczonek
17. Doyle, Campton, Grajczonek, Stevens
18. Tungate, Nelson, Anderson, J.Holder (d)
19. Masters, C.Holder, North, Sedgmen
20. Woodward, Fricke, Medson, Day
Finał B:
21. Campton, Grajczonek, Sedgmen, Fricke (w/u)
Finał A:
22. Tungate, C.Holder, Campton, Doyle (w/u)
Bieg dodatkowy o brązowy medal:
23. Grajczonek, Tungate


Klasyfikacja końcowa mistrzostw:
Pozycja Zawodnik I runda II runda III runda Suma
1. Chris Holder 18 20 18 56
2. Jason Doyle 20 18 16 54
3. Josh Grajczonek 15 14 15 44+3
4. Rohan Tungate 11 13 20 44+2
5-6. Cameron Woodward 17 12 12 41
5-6. Justin Sedgmen 10 17 14 41
7. Mason Campton 9 11 17 37
8-9. Sam Masters 13 10 11 34
8-9. Max Fricke 12 9 13 34
10. Troy Batchelor 16 16 - 32
11. Dakota North 6 15 10 31
12. Jack Holder 14 2 9 25
13. Jake Anderson 7 7 6 20
14. Tyson Nelson 4 6 7 17
15. Daine Stevens 2 4 3 9
16. Kurt Shields 3 3 0 6
17-18. Matthew Day - 0 3 3
17-18. Robert Medson - - 3 3
_________________
SŁUCHAJ TOMEK, TO DLA CIEBIE !

SĄ TACY TO NIE ŻART, DLA KTÓRYCH JESTEŚ WART MNIEEEEJ NIŻ ZEROOOO, MNIEJ NIŻ ZEROOOO, MNIEJ NIŻ ZEROOOOO, MNIEJ NIŻ ZEROOOOOOO ! OOOO, OOOO, OOOO O !
 
 
nachwilke 


Skąd: Golub-Dobrzyń
Wysłany: 2014-04-25, 19:44   

Ktoś wie może co ze stanem zdrowia Karola Ząbika? Bo dzisiaj zaliczył upadek w Grudziądzu i już nie wystąpił dalej.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Theme AbayBlue By Meon