Forum kibiców Apatora Toruń Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Sporty Walki...
Autor Wiadomość
Daniu 
PCP 2010

Wysłany: 2010-04-16, 14:37   

Tak w olimpijczyku "pilkarze" trenuja :D

pacer 

Wysłany: 2010-07-02, 21:31   

http://www.allegro.pl/ite...ale_london.html

trenował ktoś dłuzej z gruszką? jakie mieliscie efekty? opinie?

Winston_Smith
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-02, 21:56   

W boksie to dobry sposób na ćwiczenia szybkości ciosów i pewnej dynamiki, bo ja staniesz przy worku to łatwo się rozleniwić. Mnie ułatwiała lepiej przystosować się do realnej walki, gdzie przeciwnik nie jest wyłącznie stojącym słupem, ciosy się ześlizgują, a głowa jest w ruchu.

pacer 

Wysłany: 2010-07-10, 22:06   

Winston_Smith napisał/a:
W boksie to dobry sposób na ćwiczenia szybkości ciosów i pewnej dynamiki, bo ja staniesz przy worku to łatwo się rozleniwić. Mnie ułatwiała lepiej przystosować się do realnej walki, gdzie przeciwnik nie jest wyłącznie stojącym słupem, ciosy się ześlizgują, a głowa jest w ruchu.

a jaki stosujesz trening 'atletyczny'?
pompki, brzuszki, bieganie? codziennie?

jeżeli ktoś jeszcze miał jakies przygody z boksem niech dzieli sie wrazeniami :]

zach7
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-05, 18:22   

czy odbywają się jeszcze w Toruniu treningi Muay Thai (Fight Club Krakowiak) ? Oraz gdzie mogę iść na kickboxing ?

m[A]lin 

Wysłany: 2011-02-05, 19:55   

Z tego co wiem sekcja Krakowiaka w Toruniu została rozwiązana.

PCP
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-05, 22:19   

kick box na sali X LO chyba sa treningi, a muay thai w gim 21 nie wiem jaka sekcja ale jest :)

zgredektrn 

Wysłany: 2011-03-01, 20:27   

Spartan nadal jest w 22 ? i wgl treningi jak sa? 18 pon sr czw i piatek ? odpisz ktos szybko ;D
Wciąż silni, nawet w tej słabszej chwili.
Bo nasz klub charakteryzuje Wierny Kibic.

19.APATOR.62 

Wysłany: 2011-12-28, 00:53   

Trenuje (lub trenował) ktoś z Was Kick-Boxing w "Smoku" na Piskorskiej? Polecacie?

Bossi
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-28, 23:23   

byłem na paru treningach w wakacje, po czym musiałem zrezygnowac i stwierdzilem ze to nie dla mnie(nie ukrywam, że ostro wpierdol dostawalem co konczylo sie najczesciej kontuzjami nóg). ale wspominam bardzo dobrze trenera M.M. i chłopaków, którzy tam trenowali. duzo podpowiadali, sporo osob stamtad mialo sukcesy w turniejach, takze polecam pojsc i samemu zobaczyc jak jest.

pacer 

Wysłany: 2011-12-29, 00:53   

Bossi napisał/a:
byłem na paru treningach w wakacje, po czym musiałem zrezygnowac i stwierdzilem ze to nie dla mnie(nie ukrywam, że ostro wpierdol dostawalem co konczylo sie najczesciej kontuzjami nóg). ale wspominam bardzo dobrze trenera M.M. i chłopaków, którzy tam trenowali. duzo podpowiadali, sporo osob stamtad mialo sukcesy w turniejach, takze polecam pojsc i samemu zobaczyc jak jest.

wpierdol? po paru treningach? yy...? to dziwne, bo z reguły jak świerzak dostaje bęcki na pierwszych treningach jest glownie wystawiany do walki z workiem, wydolnościówki itd :P

Bossi
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-29, 22:14   

akurat wtedy sparowalismy na wolnym powietrzu wiec nie mialem okazji na workach, na poczatku dawali mi fory ale jak raz trafilo mi sparowac z troche wiekszym rywalem, niestety mało doswiadczonym(nie mial wyczucia siły) to nie bylo zbyt wesoło. wydolnosciowki swoja droga, z kondycja nie jest u mnie zle, ale tam momentami byla masakra, pocieszajace bylo, ze nie tylko ja czulem sie dojebany po takich cwiczeniach.

Damixlol2 

Wysłany: 2012-01-16, 17:05   

Darmowe treningi K1 najlepiej 16+ więcej pod gg: 39226691

(Nie pisze właściciel kąta)

Best 

Wysłany: 2012-01-22, 18:19   

Damixlol2 napisał/a:
Darmowe treningi K1 najlepiej 16+ więcej pod gg: 39226691

(Nie pisze właściciel kąta)

Na treningach jest naprawdę bardzo fajnie trenują tam ludzie z Apatora więc bez obaw.

19Boryc62
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-22, 21:53   

Konto tylko po to założone aby zachęcić? Coś mi tu nie gra :)

Odpowiedz do tematu