Forum kibiców Apatora Toruń

HYDE PARK - MUZYKA

MokreApator - 2011-04-26, 17:47
Temat postu: MUZYKA
Temat którego nie było ,a jest potrzebny żeby nie robić syfu.

Mam pytanie wybieracie się na Masta Ace
ten dobry raper przyjeżdża do naszej małej MIEJSCOWOŚCI.
dla mnie to wielkie wydarzenie jak chcecie jakieś info to na pw
tu macie jego próbkę
http://www.youtube.com/watch?v=eNup72pzf3o

19.APATOR.62 - 2011-04-26, 22:53

Szczerze mówiąc, jak to usłyszałem to myslałem, że to żart...
Być może będe, wiesz za ile bilety?

krzyzackizamek - 2011-04-26, 22:56

Bilet 50 zł, koncert w NRD.
MokreApator - 2011-04-27, 06:30

tu macie plakat:

a tu zapowiedź:
http://www.youtube.com/watch?v=KoSn7AFKNqQ

myślę iż warto iść na tak dobrego rapera.

heineken - 2011-04-27, 14:02

dobrze ze dopisali USA bo by nikt nie wiedzial skad jest Ace
MokreApator - 2011-04-27, 14:16

brooklyn NY CITY
wymiata jak oni go tu ściągnęli to nie wiem :D ale fajnie że jakaś rozrywka.
to samo mówi za siebie :) Głosy na tak: 157 Głosy na nie: 1

maras-mokre - 2011-04-27, 19:15
Temat postu: Mudżinki
http://inicjatywa14.net/d...i/img/vjoll.jpg
zielek - 2011-04-27, 21:27

A tak w ogóle to w NRD to dużo ciekawego się dzieje z tego co słyszę. Robi się znane w Polsce i nieźle się promuje a takimi gośćmi to wyrobi sobie niezłą renomę. Z tego co wiem to nawet osoby z Warszawy jedyny bar/klub/czy jak to nazwać jaki znają w TRN to właśnie NRD. Także nieźle.

a taki mały OT: kurde skąd tylu ludzi z Mokrego na forum? chłopaki bez obrazy ale coraz więcej nas na forum ale np na WO to kiepściutko...

pozdro :564:

info - 2011-04-27, 23:41
Temat postu: Re: Mudżinki
maras-mokre napisał/a:
http://inicjatywa14.net/download/vlepki/img/vjoll.jpg

dobre :lol:

nie czaje w ogóle dlaczego się tak podkręcacie jakimś murzynem o którym pierwszo słyszę :)

19.APATOR.62 - 2011-04-28, 09:34
Temat postu: Re: Mudżinki
info napisał/a:
maras-mokre napisał/a:
http://inicjatywa14.net/download/vlepki/img/vjoll.jpg

dobre :lol:

nie czaje w ogóle dlaczego się tak podkręcacie jakimś murzynem o którym pierwszo słyszę :)

Jeśli ktoś się interesuje rapem jak i całą kulturą Hip-Hop to jest on jak najbardziej znany. :okulary2:

info - 2011-04-28, 12:28

wystarczy mi dobra znajomośc Polskiego hip-hopu.

http://www.youtube.com/watch?v=3K2StVcV1Yo

tak na rozluźnienie :oops:

m[A]lin - 2011-04-28, 14:43

info dobrze gada :)
19.APATOR.62 - 2011-04-28, 20:53

info napisał/a:
wystarczy mi dobra znajomośc Polskiego hip-hopu.

http://www.youtube.com/watch?v=3K2StVcV1Yo

tak na rozluźnienie :oops:

Pamiętaj, że gdyby nie oni to nie słuchałbyś w ogóle Polskiego H-H. :lol:

maras-mokre - 2011-04-28, 21:43
Temat postu: Mudżiny
Biały rap odbiega poziomem znacząco od czarnuchów. W porządnym rapie jest jakiś przekaz a nie jaraj zioło najeb się i bujaj się jak małpa na drzewie. White Power :>
info - 2011-04-28, 23:43

sugerujesz że czarni raperzy nie śpiewają o paleniu itd.? wiadomo że ten rap jest zupełnie inny. Kawałki są zupełnie o innym świecie... ale co tu dużo porównywać ? realia w Polsce do USA?
pacer - 2011-04-28, 23:52

info napisał/a:
sugerujesz że czarni raperzy nie śpiewają o paleniu itd.?

a co ci palenie przeszkadza? niech rapuje o czym mu sie podoba.

info - 2011-04-28, 23:58

a co mi nie pasuje? odpowiedziałem na posta nie kierowanego do Ciebie. kolega post wyżej zarzucił temat że rap czarnych jest lepszy przekaz bo "nie jaraj zioło, najeb się"
krzyzak1962 - 2011-04-29, 00:23

to kolega mowiacy ze polski rap jest tylko o tym zyje chyba w Polsce lat '90... OSTR, Małpa, HIFI, Fokus, Molesta, Peja, Tede, PFK... ile z piosenek w nowych albumach jest o Jaraniu i chlaniu?
info - 2011-04-29, 00:35

chyba że koledze trafiła w ręce ta płytka

to rzeczywiście można stwierdzić że śpiewają tylko o paleniu :lol:

Radosław - 2011-04-29, 00:51

polski hip hop jest o polskich realiach dlatego go lubie
amerykanski rap jest o amerykanskich realiach dlatego mam to w dupie

a co do tego ze gdyby nie murzyni z usa to by nie bylo polskiego hh:

gdyby nie biali to nie byłoby murzynów w usa i nie byłoby rapu :) wiec zawdzieczaja rap tym ktorzy ich wyłapali :D

ot cała historia rapu :)

rkt - 2011-04-29, 01:33

Dla wszystkich rozkminiających temat rap murzyński czy polski, mały konkurs :) (bez nagród)

:568:

W którym swoim kawałku znany polski raper - niejaki Peja :) rapuje o tym jak se chodzi i słucha zajebistej muzy niejakiego Masta Ace ?

EldoRado - 2011-04-29, 01:36

Proste: Kolejny stracony dzień

No to moje pytanie:
Od jakiego rodzaju muzyki wywodzi sie rap? oraz na przy jakich koncertach (jaki rodzaj muzyki) grano pierwsze koncerty polskiego rapu.

rkt - 2011-04-29, 01:49

HeHe....na kibice net był kiedyś taki temat: jaka to piosenka. Taka fajna zabawa w zagadki ;)

Co do tego z kim grały pierwsze składy HH w Polsce to pewnie ci chodzi o "koncerty z punkami" jak to jest nawet opisane w numerze kalibra, bodajże na 3:44....
Co ciekawe to chyba pierwsza oficjalna składanka HH która się ukazała w Polsce (mam w swojej kolekcji!)właśnie wydana była przez wytwórnię wywodzącą się z klimatów punkowo / nowo falowych, SP Records, byłego członka KULTu. Wydawali też Kalibra i parę innych fajnych składów HH. Nie wiem jak jest teraz bo już nie siedzę w hiphopie.....

Co do gatunku muzyki muzy skąd wywodzi się HH to bym obstawiał klimaty funky, który to trzeba z jazzem łączyć. Tak bym kombinował.....

EldoRado - 2011-04-29, 02:19

co do koncertow punkowych to trafiles, co do drugiego pytania - gatunku to niestety pudlo :)
co do skladanki to mam kasete do dzis, ale pierwsze co kupilem i uslyszalem z polski to Wzgórze Ya-Pa 3, a pozniej to juz polecialo... no i wczesniej PM Cool Lee czyli wczesniejszy Liroy :)

kcprn - 2011-04-29, 08:09

ja zawsze myślałem, że od jazzu się HH wywodzi : )
EldoRado - 2011-04-29, 08:53

kcprn napisał/a:
ja zawsze myślałem, że od jazzu się HH wywodzi : )

Generalnie Rap ma swoje korzenie i poczatki na... jamajce, gdzie w czasie imprez reggae i podkladow reggae, ska, rocksteady, jungle... jamajscy DJ sound systemów do tych podkladow uprawiali tzw. toasting czyli jasniej nawijali :) To jedna z wersji, ale chyba najbardziej prawdopodobna.

Zeby nie robic OT:
Co do koncertu to obawiam sie, ze moga byc niestety pustki. Wiele osob sluchajacych ten rodzaj muzyki skupia sie glownie na jego polskiej odmianie i nazwy typu: Masta Ace, House Of pain ( chociaz tu pewnie wiekszosc zna Jump Around), public enemy, Naughty By Nature i wiele innych sa mu obce, a jest to przeciez klasyka.

info - 2011-04-29, 09:46

WSH napisał/a:
polski hip hop jest o polskich realiach dlatego go lubie
amerykanski rap jest o amerykanskich realiach dlatego mam to w dupie

o to mi właśnie chodzi ;) każdy ma swoje upodobania - jeden lubi jedno, inny drugie...

Polski rap uczy i radzi ;)

http://www.youtube.com/watch?v=muIUjFBUwSw

pacer - 2011-04-29, 10:43

klip z GJ II
http://www.youtube.com/watch?v=rl2tvHpasFs

no i klasyki

http://www.youtube.com/watch?v=lq7dJ25Japs

MokreApator - 2011-04-29, 10:49

Dla mnie najlepszym kawałkiem jeżeli chodzi o Polski rap to Sokół-Dentysta

Link:http://www.youtube.com/watch?v=yetcP52vOFE&feature=related

pacer - 2011-04-29, 10:52

MokreApator napisał/a:
Dla mnie najlepszym kawałkiem jeżeli chodzi o Polski rap to Sokół-Dentysta

Link:http://www.youtube.com/watch?v=yetcP52vOFE&feature=related

No czy najlepszym... kwiestai gustu, nawijka o tym, ze przypadkowe zlapanie z MJ moze rujnowac zycie najlepszym. do mnie osobiscie sokol nie trafia.

MokreApator - 2011-04-29, 10:54

Zależy jaki kto rap woli bo jest rap gdzie co 2 słowo Kur** i kultura do której należy Skokół.
pacer - 2011-04-29, 10:57

MokreApator napisał/a:
Zależy jaki kto rap woli bo jest rap gdzie co 2 słowo Kur** i kultura do której należy Skokół.

no ostatnio wyszło bardzo duzo dobrych płyt- dioxa, mesa, zeusa, miuosha. 2-3 dni temu pojawił sie nowy parias. dzieje sie duzo w hh, małpa tez pracuje nad nową płyta.

krzyzak1962 - 2011-04-29, 10:58

no i nie zapominajmy o Jazz, dwa trzy :)
MokreApator - 2011-04-29, 11:00

pacer napisał/a:
MokreApator napisał/a:

no ostatnio wyszło bardzo duzo dobrych płyt- dioxa, mesa, zeusa, miuosha. 2-3 dni temu pojawił sie nowy parias. dzieje sie duzo w hh, małpa tez pracuje nad nową płyta.

Tak,oczywiście bardzo dużo się dzieje powstała teraz grupa "Grube Jointy" takie coś jak Prosto i tam jest Pezet,Sokół,DonGuralesko,i dużo ich oni kręcą Polski rap a tak wgl to w tym miesiącu bardzo dużo płyt wyszło.

info - 2011-04-29, 11:18

dodał bym do tego nową płytę Kaczora- Przyjaźń Duma Godnośc, SLU- Reedukacje, Firme- Nasza broń to Nasza pasja, i Hemp Gru - Jednośc
19.APATOR.62 - 2011-04-29, 13:43

MokreApator napisał/a:
pacer napisał/a:
MokreApator napisał/a:

Tak,oczywiście bardzo dużo się dzieje powstała teraz grupa "Grube Jointy" takie coś jak Prosto i tam jest Pezet,Sokół,DonGuralesko,i dużo ich oni kręcą Polski rap a tak wgl to w tym miesiącu bardzo dużo płyt wyszło.

To nie grupa tylko po prostu projekt, dużo raperów z Polski, znanych i mniej znanych przyłącza się do inicjatywy, która ma na celu większy rozgłos i namawianie ludzi do bardziej czynnego działania w celu legalizacji :) , tyle.

EldoRado - 2011-04-29, 14:32

A ja powiem szczerze ze troche przejadlem sie polskim i zagranicznym rapem po 16 latach sluchania.
Od jakis 2-3 lat slucham praktycznie tylko reggae ( tak okolo 85% czasu poswieconego na muzyke spedzam z reggae okolo 10% teraz na rap i reszte na inne rodzaje muzyki, ktore sie przewinely podczas mojego zycia). Wiele osob, ktore jechaly ze mna samochodem takze zarazilem ta muzyka.
Dlaczego wlasnie reggae? Jakos mnie pozytywnie nastawia do zycia i zyje mi sie w jakims stopniu lepiej - szczegolnie duchowo. Polecam wszystkim sloneczne reggae na poprawienie humoru - polskie jak i jamajskie.

ps.
W nrd dzis bedzie Kasta jak ktos lubi- wjazd 20/25zl.
Ogolnie moj ulubiony klub bo duzo jest tam imprez hiphopowych jak i reggae:)

nie wiem czy slyszeliscie ostatnio o wiosce jaka odwalili nasi toruscy urzednicy:
http://www.youtube.com/wa...o&feature=feedu

tak okolo od 1:11min normalnie siara na maksa:)

kcprn - 2011-04-29, 20:35

generalnie rapu słucham mało ale płyta Hansa z 52 dębiec - "8" jest świetna.
MokreApator - 2011-04-29, 20:58

19.APATOR.62 napisał/a:
MokreApator napisał/a:
pacer napisał/a:
MokreApator napisał/a:

To nie grupa tylko po prostu projekt, dużo raperów z Polski, znanych i mniej znanych przyłącza się do inicjatywy, która ma na celu większy rozgłos i namawianie ludzi do bardziej czynnego działania w celu legalizacji :) , tyle.

No czyli grupa raperów.

19KSA62 - 2011-04-29, 21:37

A czy już nikt nie słucha RAC ?
Szwadron 97 , Legion ? :)

Toruńczyk - 2011-04-29, 22:10

19KSA62 napisał/a:

Swego czasu słuchałem przez kilka dobrych lat tylko i wyłącznie rapu, dopiero tak od 2010 roku zacząłem słuchać wszystkiego co w ucho w leci, ostatnio gustuje w płytach Polskiego, oraz zagranicznego RAC-u jak np : Honor, K88 ,Agressiva88, Legion, Szwadron, Gammadion, October 15 , do tego też dochodzi metal, typu Iron Maidem, Metallica, Black Sabath, oraz nieco NSBM-u jak np Iperyt, dość dobra Polska kapela, z mocnym pierdolnięciem , Graveland, Saltus, z nieco pogańskim brzmieniem. i do tego dochodzi Polski street punk, jak np Lumpex 75, Bulbulators, The Gits, No i na zakończenie moge polecić wszystkim Szwedzką Kapele Viking Rocka Ultima Thule z dość przyjemnymi Piosenkami, oraz Sage Szwedzką Wokalistke, która nagrała jakiś czas temu Tribute do Skrewdrivera.

pozdro!!!

szyman62 - 2011-04-29, 22:36

info napisał/a:
dodał bym do tego nową płytę Kaczora- Przyjaźń Duma Godnośc, SLU- Reedukacje, Firme- Nasza broń to Nasza pasja, i Hemp Gru - Jednośc

A ja do Twojego zestawienia dodał bym płytę Projekt Parias.

pacer - 2011-04-29, 22:44

szyman62 napisał/a:
info napisał/a:

zestawiasz peje i p parias w jednym rzedzie? haha:D albo albo miszczu

info - 2011-04-29, 22:53

pacer napisał/a:
szyman62 napisał/a:
info napisał/a:

zestawiasz peje i p parias w jednym rzedzie? haha:D albo albo miszczu

nie ma albo albo ;) skwituje Ci to tak jak podsumował Ruchu w kawałku - człowiek który podzielił hip-hop

"To zwykły obciach powiem, nie chcesz nie słuchaj,
znajdź swoją niszę, bit dla swego serducha.
Mówią, że podzielił polski Hip-Hop, ten hardy Peja,
lecz ten Hip-Hop był od zawsze podzielony, więc to ściema.
Słuchaczu siema, cenisz kilka ekip naraz?
Ja nie powiem Ci wybieraj między mą, a nimi. Nara.
Jeśli chcesz zaprzestać słuchać moich płyt, OK
choćby na rzecz Tedego, Molesty wesprzesz Eldoke.
Ten rap jak poker, mam swego ASa w rękawie,
pragniesz naprawy Hip-Hopu? Jeśli tak, dam Tobie radę,
jeśli nie, szukaj winnych, powiem - nie bądź dziecinny,
jeśli chcesz by Hip-Hop łączył, to nie hejtuj, nie bądź dziwny.
Byłbym naiwny myśląc, że to coś to zmieni,
bo Hip-Hop się podzielił bez obecności Peji. "

Foka_r2 - 2011-04-29, 23:07

Hip-hop ma łączyć, a nie dzielić.
A co do albumów to Demonologia - Słonia z września 2010:) 13mają - Sokół&Marysia Starosta 'czysta brudna prawda', 27mają Chada - Wiara Gwarancją Wygraniej

dankan - 2011-04-29, 23:12

Kasta - Prawda Naga z 2010 roku oraz solówka Szada z Trzeciego Wymiaru - 21 Gramów z 2011 roku no i Rekord&Cok - Parę Spraw to albumik warty uwagi z bodajże 2009 roku.
19KSA62 - 2011-04-30, 13:32

Toruńczyk napisał/a:
19KSA62 napisał/a:

Swego czasu słuchałem przez kilka dobrych lat tylko i wyłącznie rapu, dopiero tak od 2010 roku zacząłem słuchać wszystkiego co w ucho w leci, ostatnio gustuje w płytach Polskiego, oraz zagranicznego RAC-u jak np : Honor, K88 ,Agressiva88, Legion, Szwadron, Gammadion, October 15 , do tego też dochodzi metal, typu Iron Maidem, Metallica, Black Sabath, oraz nieco NSBM-u jak np Iperyt, dość dobra Polska kapela, z mocnym pierdolnięciem , Graveland, Saltus, z nieco pogańskim brzmieniem. i do tego dochodzi Polski street punk, jak np Lumpex 75, Bulbulators, The Gits, No i na zakończenie moge polecić wszystkim Szwedzką Kapele Viking Rocka Ultima Thule z dość przyjemnymi Piosenkami, oraz Sage Szwedzką Wokalistke, która nagrała jakiś czas temu Tribute do Skrewdrivera.

pozdro!!!

Z zagranicznych jeszcze można polecić Oidoxie .
A zespół Obłęd - kojarzysz ? Jeśli tak , to odpuściłeś z powodu Czerwonego czy muzyka dla muzyki ? :)

Toruńczyk - 2011-04-30, 14:25

19KSA62 napisał/a:
Toruńczyk napisał/a:
19KSA62 napisał/a:

pozdro!!!

Z zagranicznych jeszcze można polecić Oidoxie .
A zespół Obłęd - kojarzysz ? Jeśli tak , to odpuściłeś z powodu Czerwonego czy muzyka
dla muzyki ? :)

Prawdę powiedziawszy, jestem za muzyką dla muzyki , zdarza mi się słuchać skrajnie prawicowych, oraz narodowo socjalistycznych kapel, jak i również takich bardziej lewackich. W końcu to jest tylko muzyka, a jak mi się coś naprawde podoba to słucham tego, Polecam jeszcze zespół Irydon, Mospith, oraz Chevrotine z bardziej prawymi kawałkami.

Złot1962oria - 2011-05-01, 00:06

Ja tam polecem Paluch - Psycho Fan
lostorzel - 2011-05-01, 07:54

kawałek fajny tylko tekst nie bardzo ze względu na napiętą sytuację proszę grzecznie panów moderatorów o usunięcie tego posta bo rozumiem że text uderza w naszych braci chyba że nie rozumiem to niech ktoś mnie oświeci
19KSA62 - 2011-05-01, 11:20

Tylko przez tytuł Psychofani ?
Nie przesadzajmy , specjalnie odpaliłem kawałek i nie ma spięcia do kibiców Ruchu .
Tylko do fanów rapera który nosi lenary :)

lostorzel - 2011-05-01, 11:33

aa!! bo ja to nie w temacie stary zgred ze mnie
Toruńczyk - 2011-05-01, 12:47

dziś 1 maj, także pozdrawiam wszystkich czerwonych.
http://www.youtube.com/watch?v=CprCmATAqBc

info - 2011-05-01, 14:59

http://www.youtube.com/watch?v=fYB0giyeq8c

HEMP GRU feat.PALUCH - Na linii frontu

ze specjalnym pozdrowieniem od Bilona (HG) dla Jędkera z Monopolu ;)

POLECAM!

Dezerter87 - 2011-05-03, 10:23

A słucha ktoś tego ? http://www.youtube.com/watch?v=0fiSrpgIedE

Polecam

info - 2011-06-27, 23:45

http://www.youtube.com/wa...topvideos_music

Bezimienni - Jeden Moment

pierwszy klip z nowej płyty!!

Egon - 2011-06-28, 09:11

ja ostatecznie myślalem że ta płyta nie wyjdzie. Mara podobno odszedł z Bezimiennych. A jednak jest płytka ;)
info - 2011-06-28, 09:59

no Mara odszedł do MdM. niestety wszędzie cisza i nie ma info czy jest skłócony z Ryjkiem i Ostrym, czy może działa we dwóch formacjach.

I gdzie tu słowa piosenki ...Nas trzech Bezimienni, to za chuja się nie zmieni
Przez los połączeni, ich śmierć tylko rozdzieli
??
http://www.youtube.com/watch?v=ZUKY3h-9hWY

Egon - 2011-06-28, 10:10

możliwe, że kiedyś nazwa zespołu się zmieni na "Bezimienny" ...
Mrs1962 - 2011-06-28, 11:01

info napisał/a:
no Mara odszedł do MdM. niestety wszędzie cisza i nie ma info czy jest skłócony z Ryjkiem i Ostrym, czy może działa we dwóch formacjach.

I gdzie tu słowa piosenki ...Nas trzech Bezimienni, to za chuja się nie zmieni
Przez los połączeni, ich śmierć tylko rozdzieli
??
http://www.youtube.com/watch?v=ZUKY3h-9hWY

ale piosenka zaczyna się od słów "No i znowu oni, w składzie osłabionym
Trochę uboższym lecz z rapem niezmienionym
Teraz słyszysz dwóch, z pewnością to jest pech
Sercem i duszą zawsze jesteśmy w trzech
Trzym się przyjacielu i nie trać wiary w siebie
Ja nigdy nie zapomnę i pamiętać będę ciebie" czyli raczej nie są skłóceni.

info - 2011-06-28, 12:46

ale to akurat piosenka ze starej płyty i śpiewają oni o Ryjku jak siedział 2,5 roku ;p Na Bezimienni 3 był tylko Ostry i Mara
[A]rt [ATJ] - 2011-06-28, 16:46

MDM trzyma się z Bezimiennymi i tam nie ma żadnej spiny nawet niedawno wystąpili na składance razem Ostry i Mara po prostu Mara zaczynał w MDM i to jest jego pierwotny skład.. Sądzę ze udzieli się na paru kawałkach na nowej płycie i oby bo razem tworzyli zajebisty skład
kRych[A] - 2011-06-29, 12:02

Wiadomo co z GTR SQUAD się stało i czemu już nie tworzą rapu?
Egon - 2011-06-29, 12:46

osobiście nie wiem ale fajne kawałki mają. wiem, że Graba w zeszłym roku grał jakieś koncerty. Jak z resztą to nie wiem.
heineken - 2011-06-29, 15:16

GTR za porozumieniem zaprzestalo nagrywac wspolnie. Kazdy z osobna zaczal nagrywać swoje rapy. Graba robi solo, A & G wydali plyte i Stanek nagrał plytke z Alka Corps. polecam wszystkie te plyty, warto odsluchac... Wiem ze Grosik robi teraz dobre solo i Stanek na wakacje wyda kilka kawalkow.
Radosław - 2011-06-30, 02:42

heineken napisał/a:
GTR za porozumieniem zaprzestalo nagrywac wspolnie. Kazdy z osobna zaczal nagrywać swoje rapy. Graba robi solo, A & G wydali plyte i Stanek nagrał plytke z Alka Corps. polecam wszystkie te plyty, warto odsluchac... Wiem ze Grosik robi teraz dobre solo i Stanek na wakacje wyda kilka kawalkow.

a co z Jurasem :D :D ?

heineken - 2011-06-30, 03:59

hahaha... Juras rządzi w bardzo głębokim podziemiu :)
info - 2011-06-30, 10:41

Juras stworzył z Korasem formacje Pokój z widokiem na wojnę :lol:
heineken - 2011-07-01, 04:05

przeszedl chyba bardzo zaawansowana mutacje, bo chama nie poznalem :D ale plyta zajebista...
info - 2012-08-11, 02:39

Ostatni hit internetu:

zaczepka Kaliego i pożegnanie się z Firmą:
http://www.youtube.com/watch?v=RPm_tF47G2A

Po kilku miechach odpowiedź Firmowców:
http://www.youtube.com/watch?v=cRroCScWORc

Po paru dniach odpowiedź Kaliego na postawione mu zarzuty:
http://www.youtube.com/wa...1U&feature=plcp

I szybka kontra nagrana przez Bosskiego Romana:
http://www.youtube.com/watch?v=TGr7L9TPmzk

Best - 2012-08-11, 11:49

1. Bosski z Tadkiem otwierają działalność gospodarczą i zaczynają robić hajs z koszulek JP i FIRMA

2. Kali otarl sie o dno nie majac sianka nawet na skrenty podczas gdy koledzy z zespolu za hajs ktory on tez powinien dostawac kupuja sobie nowe fury.

3. Kali zakłada Ganja Mafja

4. Bosskiemu i Tadkowi skacze gul ze Kali zaczyna sie wybijac

5. Bosski za plecami sieje ferment, gada na Kaliego

6. Kali odbija od Firmy

8. Kali odnosi sukces

9. Diss ze strony Firmy na Kaliego"

1962 - 2012-08-11, 13:38

Kali rozniósł ich niczym Rysiek Pariasów.. Szkoda mi tylko Tadka.
michal_torun - 2012-08-11, 14:52

Kali Pojechał Z Nimi Jak Chciał ;p
A " To Coś " Boskiego :okulary2: Nie wiem jak skomentować ..

Polak1962 - 2012-08-14, 21:01

Polecam Eldo - Nie pytaj o nią
http://www.youtube.com/watch?v=2LwK8W0f3-E

witek.152 - 2012-08-15, 18:00

Polak1962 napisał/a:
Polecam Eldo - Nie pytaj o nią

"A póki my żyjemy, żyje ona"
POLSKA !!!

sprinterKSA - 2012-08-17, 21:13

http://www.youtube.com/watch?v=7UeIkc8MtrI :raca:
Vilkas - 2012-08-29, 08:25

http://youtu.be/yYtDy00hBzg

Polecam gość jest zajebisty!

info - 2012-09-13, 09:46

Beefu ciąg dalszy, a właściwie zakończenie. Zarówno Kali jak i Firma zapowiedzieli koniec dissu.

Firma - Kropka nad i
http://www.youtube.com/wa...feature=g-all-u

ATGF - 2012-12-12, 17:30

toruński underground ; )

http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=0YkorGh0Jis
http://www.youtube.com/watch?v=L1InmNyYj_M

Pono1962 - 2012-12-12, 21:12

Erte moim zdaniem najlepszy :) http://www.youtube.com/watch?v=XSZS4QfG4QI a ten kawalek chlopakow z Rotek niezniszczalny :)
Thorn - 2013-08-05, 20:25

poszukuje piersi - balkanica w dobrej jakosci :)
zielek - 2013-08-05, 21:01

https://www.youtube.com/watch?v=Pqaxe5o2Apo
:lol:

Thorn - 2013-08-05, 21:12

tyle to znalazłem ;)