Forum kibiców Apatora Toruń Strona Główna

Forum kibiców Apatora Toruń Strona Główna
Forum kibiców Apatora Toruń - Warunki Rejestracji

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Na OFICJALNE FORUM KIBICÓW APATORA mośna dołączyć na 2 sposoby:

1) Podejdź na meczu do osoby prowadzącej doping (wyjazd lub mecz u siebie). Podanie swojego nicku spowoduje aktywowanie konta.

2) Poprzez osoby powszechnie znane w środowisku kibiców Apatora. W szczególności tyczy się to osób bedących na emigracji, które z wiadomych wzgledów nie mogą być na meczach, a chcą mieć dostęp do forum.

Innej opcji rejestracji na forum nie ma i konto NIE zostanie aktywowane przez Administratora!

Przed wciśnięciem klawisza "Zgadzam Się na te warunki" przeczytaj raz jeszcze Regulamin forum i pamiętaj tylko Administrator może aktywować konto, które zostało utworzone.

Nie rejestruj się parokrotnie!

Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Theme AbayBlue By Meon