Forum kibiców Apatora Toruń Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Kontakt Kibice - Klub/ Klub - Kibice
Autor Wiadomość
KrzyzakZStolicy
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-13, 21:35   Kontakt Kibice - Klub/ Klub - Kibice

Interesują mnie relacje kibice – klub. A bardziej, czy sugestie które są podsuwane klubowi przez kibiców są przyjmowane (chociaż w pewnym stopniu) i realizowane?! Czy może jest tak że kibic swoje a klub ma to w d***e i swoje?!

[ Dodano: 2010-07-13, 21:42 ]
Może w ramach uściślenia...intersuje mnie to ponieważ może warto zebrać pomysły (nawet teraz) na jakieś innowacje, promocje i przekazac je klubowi na officialnym dokumencie lub jako list otwarty - aby nie wyłożyli na to lachy.
A dlaczego tak? Bo po co ma się budzić p. Stępniewski na początku przyszłego sezonu i prosić kibica - ratuj, ściągnij mi klientów!

krzyzak1962 

Wysłany: 2010-07-13, 22:14   

sa w pewnym stopniu realizowane np walka z trabkami czy sciszenie muzyki. ale moze ktos bardziej kumaty wie wiecej
Zaciskał Pięści I Ze Śmiechem Wołał: Hej!"

Fafkez 

Wysłany: 2010-07-13, 22:38   

Ogólnie poczytaj ten temat: http://www.forum.krzyzacy.net/viewtopic.php?t=2019

naprawdę wiele z tych punktów zostało zrealizowanych
-muzyka
-trąbki
-sprawa gadżetowa
-ticketing
-od niedawna podest dla młynowego

Dojdą do tego jeszcze koszulki (przy okazaniu Karty Kibica) + wychodzenie zawodników po meczu (?)

Można wymagać od klubu jeszcze trochę więcej, ale według mnie nie jest tak źle, jak to niektórzy przedstawiają.

pozdrawiam
:ta:

KrzyzakZStolicy
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-13, 22:38   

Tak, słyszałem o tych wojnach z klubem. Ale myślałem że to jest tak tylko w niektórych sytuacjach! :( A wychodzi na to że klub ma kibica w głębokim poważaniu.

[ Dodano: 2010-07-13, 22:48 ]
Fafkez napisał/a:
Ogólnie poczytaj ten temat: http://www.forum.krzyzacy.net/viewtopic.php?t=2019

naprawdę wiele z tych punktów zostało zrealizowanych
-muzyka
-trąbki
-sprawa gadżetowa
-ticketing
-od niedawna podest dla młynowego

Dojdą do tego jeszcze koszulki (przy okazaniu Karty Kibica) + wychodzenie zawodników po meczu (?)

Można wymagać od klubu jeszcze trochę więcej, ale według mnie nie jest tak źle, jak to niektórzy przedstawiają.

pozdrawiam
:ta:

Z tego co widzę to jest wielkie mydlenie oczu, a nie wychodzenie na przeciw kibicowi! :/
Taaa z tym wychodzeniem to też różnie bywa, jak np. w zielonce. Gdzie Janek, Emil i Miedziak wyszli, a reszta pewnie sie już pakowała i nie wyszła...?! :x

Fafkez 

Wysłany: 2010-07-13, 22:53   

Cytat:

Taaa z tym wychodzeniem to też różnie bywa, jak np. w zielonce. Gdzie Janek, Emil i Miedziak wyszli, a reszta pewnie sie już pakowała i nie wyszła...?!

To świadczy już o samych zawodnikach ;)

rkt 

Wysłany: 2010-07-13, 23:13   

Krzyżaku ze Stolicy. Na Apatorze od jakiegoś czasu działa Stowarzyszenie "Krzyżacy" które prowadzi mniej kub bardziej regularne kontakty z klubem.
W każdej chwili możemy przekazać nasze sugestie, które przy odpowiednim "dopilnowaniu" tematu i jeśli nie idą w sprzeczności z myślą klubu są wprowadzane w życie.
Z klubem nie prowadzimy żadnego konfliktu a wręcz możemy mówić o dobrej współpracy.
Zawsze może być lepsza, ale działamy wspólnie tak naprawdę pierwszy sezon i dopiero się docieramy.
Jak na taki okres czasu wydaje mi się że wiele rzeczy zostało zrobione z myślą o kibicach. O części z nich pisał Fafkez. Są też rzeczy które zostały zrobione "po cichu" a mające nie mniejsze znaczenie, tyle tylko że większość o tych działaniach nie wie wiele, gdyż w pewnych sprawach rozgłos nie służy.

Jeśli masz jakieś ciekawe pomysły, to zapraszam na PRV.

Odpowiedz do tematu