Forum kibiców Apatora Toruń Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
BUKMACHERZY!
Autor Wiadomość
zyga 

Wysłany: 2013-10-04, 15:16   

Jakby wszystkie grupy wbiły to za 7zł mogę mieć 15tyś, ale to jest raczej nie możliwe... bo zawsze jakaś kur.. spierdzieli ^^. Ale jestem dobrej myśli że max 2 grupy nie wejdą na 7 :)

Piłka Nożna/Ręczna, GP, Tenis, Snooker, Koszykówka, NHL - Takie mecze obstawiam :) więcej mnie nie interesuje, ale niedługo obadam Siatkówkę :P

Hullit

Wysłany: 2013-10-04, 15:41   

Ja polecam grac w pilke nozna, ze w meczu padnie wiecej niz 1,5 bramki. Druga opcja to taka, ze dana druzyna strzeli bramke w meczu. Fakt, male sa kursy, ale jak dla jaj sie wysle z 15-20 meczy, to niezla sumka potrafi sie uzbierac. Ja gram minimalny kurs 1,20, ale i tak ciagle przegrywam :)

i choć byś twierdził, że tej sprawie nie podołam, nie poddam się bez walki do celu dojść zdołam. wyzwaniu stawię czoła nie czyniąc innym krzywdy, bo musi mi się udać teraz albo nigdy!

PiotrGD 

Wysłany: 2013-10-04, 15:44   

https://www.efortuna.pl/p...TAzXI5ZllNZ0%3D :) moze ktos cos dobierze i jakas sumke ugra

zyga 

Wysłany: 2013-10-04, 15:45   

Ja poniżej 1,3 nie schodzę, bo nie ma sensu, wtedy jest gówno a nie wygrana :)

zielek 

Wysłany: 2013-10-04, 19:05   

Jo ale żadnych snookerów, siatkówek plażowych, lig Argentyńskich czy Koreańskich, darta itp itd :P zawsze prędzej czy później grając na takich wynalazkach zostaje się oszukanym :P grałem sporo i potrafiło zazwyczaj wchodzić największe dziwactwo z kursem po 3 i więcej a przegrywałem na kursie 1,08 (!!!) i to nie raz.
Ci co grają przez neta, co sądzicie o zakładach "na żywo"? Ja powiedziałem sobie, że nigdy więcej. 3 razy próbowałem i za każdym razem szyki początkowy zysk aż w końcu nie wypłaci się wygranej i ją po prostu przejebie. Swoją drogą to jest właśnie minus gry na necie bo któż z Was robi wypłatę? Zazwyczaj gra się do 'zera' i znowu wpłaca a kupon z salonu gdzie pracuje ładna pani (tak mam taki :D ) idzie się spieniężyć i zagra się za coś z niego ale sporo idzie do portfela. Takie moje zdanie a co Wy o tym sądzicie?

dankan 

Wysłany: 2013-10-04, 19:17   

Zależy jaką kto prowadzi politykę. W necie jest dużo sporych bonusów na których można coś zyskać, albo chociaż nie stracić. Obstawianie live to według mnie loteria. Ok tak jest milion meczy które mozna latwo wytypowac kto wygra, ale kursy wtedy sa smiesznie niskie i czasami nawet grajac taki bedziemy w plecy wygrywając go (podatek). Grając kiedys na fortunie (bonus 15 zł na start) w jedną noc ugrałem 45 zł po to by następnego dnia to wszystko stracić, ale uczy się człowiek na błędach. Nie warto tykać live, nie warto grać poniżej kursu 1,5 w przypadku niskiego łącznego kursy(do 100-200) i nie oplaca się stawiać na jednym kuponie tylko to kto wygra, zawsze jakiś btts czy ilosc bramek. No i mimo wszystko nie grać po kursach ps. ostatnio kurs 2,75 wszedł i byłem tego pewny że wejdzie a 1,25 nie wszedł.

zielek 

Wysłany: 2013-10-04, 19:30   

truth :) co do gry po kursach to czasami się zastanawiam czy tak niski kurs to nie jest podpucha dla takich co tak grają? :P bo czasem ewidentnie znany jest pewniak i jest większy kurs na 'pewniaka'. Zresztą ostatnio na Bayern M. był taki wysoki a był praktycznie 100%

PiotrGD 

Wysłany: 2013-10-04, 19:58   

A ja znów dałem się nabrac na polskiej lidze.. :D

Starówka 

Wysłany: 2013-10-04, 20:17   

Najlepiej to grac na kursach 1,80 - 2,00 :D gdzies czytalem o jakichs tam przelicznikach, bzdetach i innych sretach :P i najczesciej wchodza takie mecze :D
fajnie, ze temat sie ruszyl, moze czesciej bedziemy wygruwac jak kazdy cos od siebie doda :D

SĄ TACY TO NIE ŻART, DLA KTÓRYCH JESTEŚ WART MNIEEEEJ NIŻ ZEROOOO, MNIEJ NIŻ ZEROOOO, MNIEJ NIŻ ZEROOOOO, MNIEJ NIŻ ZEROOOOOOO ! OOOO, OOOO, OOOO O !

zawasksa 

Wysłany: 2013-10-05, 10:44   

https://www.efortuna.pl/p...Zp%2FQ4M6Dp8%3D

APATOROWIEC 
E.Z.C

Wysłany: 2013-10-05, 11:34   

Hullit

Wysłany: 2013-10-05, 17:06   

Apatorowiec, tez tak dawalem kiedys duzo par na jednym kuponie, ale mmnie wkurwialo, ze byl nieraz taki bieg, ze jechalo w nim trzech zawodnikow, co obstawilem, ze beda lepsi w parze i zawsze ktos punkty musial stracic :P

powodzenia ;)

i choć byś twierdził, że tej sprawie nie podołam, nie poddam się bez walki do celu dojść zdołam. wyzwaniu stawię czoła nie czyniąc innym krzywdy, bo musi mi się udać teraz albo nigdy!

zyga 

Wysłany: 2013-10-05, 23:36   

Jutro idę puścić taki kuponik :P

https://www.efortuna.pl/p...eview=hide_code

zielek 

Wysłany: 2013-10-06, 14:23   

OL. MARSEILLE - PSG 2
SOUTHAMPTON - SWENSEA 1
WEST BROMWICH - ARSENAL 2
UDINESE - CAGLIARI 1
już dawno nie byłem tak nie pewny tego co puszczam ale co tam

1987szymon