Forum kibiców Apatora Toruń Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
MUZYKA
Autor Wiadomość
MokreApator
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-29, 09:54   

Zależy jaki kto rap woli bo jest rap gdzie co 2 słowo Kur** i kultura do której należy Skokół.

pacer 

Wysłany: 2011-04-29, 09:57   

MokreApator napisał/a:
Zależy jaki kto rap woli bo jest rap gdzie co 2 słowo Kur** i kultura do której należy Skokół.

no ostatnio wyszło bardzo duzo dobrych płyt- dioxa, mesa, zeusa, miuosha. 2-3 dni temu pojawił sie nowy parias. dzieje sie duzo w hh, małpa tez pracuje nad nową płyta.

krzyzak1962 

Wysłany: 2011-04-29, 09:58   

no i nie zapominajmy o Jazz, dwa trzy :)
Zaciskał Pięści I Ze Śmiechem Wołał: Hej!"

MokreApator
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-29, 10:00   

pacer napisał/a:
MokreApator napisał/a:

no ostatnio wyszło bardzo duzo dobrych płyt- dioxa, mesa, zeusa, miuosha. 2-3 dni temu pojawił sie nowy parias. dzieje sie duzo w hh, małpa tez pracuje nad nową płyta.

Tak,oczywiście bardzo dużo się dzieje powstała teraz grupa "Grube Jointy" takie coś jak Prosto i tam jest Pezet,Sokół,DonGuralesko,i dużo ich oni kręcą Polski rap a tak wgl to w tym miesiącu bardzo dużo płyt wyszło.

info 

Wysłany: 2011-04-29, 10:18   

dodał bym do tego nową płytę Kaczora- Przyjaźń Duma Godnośc, SLU- Reedukacje, Firme- Nasza broń to Nasza pasja, i Hemp Gru - Jednośc

19.APATOR.62 

Wysłany: 2011-04-29, 12:43   

MokreApator napisał/a:
pacer napisał/a:
MokreApator napisał/a:

Tak,oczywiście bardzo dużo się dzieje powstała teraz grupa "Grube Jointy" takie coś jak Prosto i tam jest Pezet,Sokół,DonGuralesko,i dużo ich oni kręcą Polski rap a tak wgl to w tym miesiącu bardzo dużo płyt wyszło.

To nie grupa tylko po prostu projekt, dużo raperów z Polski, znanych i mniej znanych przyłącza się do inicjatywy, która ma na celu większy rozgłos i namawianie ludzi do bardziej czynnego działania w celu legalizacji :) , tyle.

EldoRado 
wypierdalam gonga

Wysłany: 2011-04-29, 13:32   

A ja powiem szczerze ze troche przejadlem sie polskim i zagranicznym rapem po 16 latach sluchania.
Od jakis 2-3 lat slucham praktycznie tylko reggae ( tak okolo 85% czasu poswieconego na muzyke spedzam z reggae okolo 10% teraz na rap i reszte na inne rodzaje muzyki, ktore sie przewinely podczas mojego zycia). Wiele osob, ktore jechaly ze mna samochodem takze zarazilem ta muzyka.
Dlaczego wlasnie reggae? Jakos mnie pozytywnie nastawia do zycia i zyje mi sie w jakims stopniu lepiej - szczegolnie duchowo. Polecam wszystkim sloneczne reggae na poprawienie humoru - polskie jak i jamajskie.

ps.
W nrd dzis bedzie Kasta jak ktos lubi- wjazd 20/25zl.
Ogolnie moj ulubiony klub bo duzo jest tam imprez hiphopowych jak i reggae:)

nie wiem czy slyszeliscie ostatnio o wiosce jaka odwalili nasi toruscy urzednicy:
http://www.youtube.com/wa...o&feature=feedu

tak okolo od 1:11min normalnie siara na maksa:)

kcprn
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-29, 19:35   

generalnie rapu słucham mało ale płyta Hansa z 52 dębiec - "8" jest świetna.

MokreApator
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-29, 19:58   

19.APATOR.62 napisał/a:
MokreApator napisał/a:
pacer napisał/a:
MokreApator napisał/a:

To nie grupa tylko po prostu projekt, dużo raperów z Polski, znanych i mniej znanych przyłącza się do inicjatywy, która ma na celu większy rozgłos i namawianie ludzi do bardziej czynnego działania w celu legalizacji :) , tyle.

No czyli grupa raperów.

19KSA62
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-29, 20:37   

A czy już nikt nie słucha RAC ?
Szwadron 97 , Legion ? :)

Toruńczyk
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-29, 21:10   

19KSA62 napisał/a:
A czy już nikt nie słucha RAC ?
Szwadron 97 , Legion ? :)

Swego czasu słuchałem przez kilka dobrych lat tylko i wyłącznie rapu, dopiero tak od 2010 roku zacząłem słuchać wszystkiego co w ucho w leci, ostatnio gustuje w płytach Polskiego, oraz zagranicznego RAC-u jak np : Honor, K88 ,Agressiva88, Legion, Szwadron, Gammadion, October 15 , do tego też dochodzi metal, typu Iron Maidem, Metallica, Black Sabath, oraz nieco NSBM-u jak np Iperyt, dość dobra Polska kapela, z mocnym pierdolnięciem , Graveland, Saltus, z nieco pogańskim brzmieniem. i do tego dochodzi Polski street punk, jak np Lumpex 75, Bulbulators, The Gits, No i na zakończenie moge polecić wszystkim Szwedzką Kapele Viking Rocka Ultima Thule z dość przyjemnymi Piosenkami, oraz Sage Szwedzką Wokalistke, która nagrała jakiś czas temu Tribute do Skrewdrivera.

pozdro!!!

szyman62
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-29, 21:36   

info napisał/a:
dodał bym do tego nową płytę Kaczora- Przyjaźń Duma Godnośc, SLU- Reedukacje, Firme- Nasza broń to Nasza pasja, i Hemp Gru - Jednośc

A ja do Twojego zestawienia dodał bym płytę Projekt Parias.

pacer 

Wysłany: 2011-04-29, 21:44   

szyman62 napisał/a:
info napisał/a:

zestawiasz peje i p parias w jednym rzedzie? haha:D albo albo miszczu

info 

Wysłany: 2011-04-29, 21:53   

pacer napisał/a:
szyman62 napisał/a:
info napisał/a:

zestawiasz peje i p parias w jednym rzedzie? haha:D albo albo miszczu

nie ma albo albo ;) skwituje Ci to tak jak podsumował Ruchu w kawałku - człowiek który podzielił hip-hop

"To zwykły obciach powiem, nie chcesz nie słuchaj,
znajdź swoją niszę, bit dla swego serducha.
Mówią, że podzielił polski Hip-Hop, ten hardy Peja,
lecz ten Hip-Hop był od zawsze podzielony, więc to ściema.
Słuchaczu siema, cenisz kilka ekip naraz?
Ja nie powiem Ci wybieraj między mą, a nimi. Nara.
Jeśli chcesz zaprzestać słuchać moich płyt, OK
choćby na rzecz Tedego, Molesty wesprzesz Eldoke.
Ten rap jak poker, mam swego ASa w rękawie,
pragniesz naprawy Hip-Hopu? Jeśli tak, dam Tobie radę,
jeśli nie, szukaj winnych, powiem - nie bądź dziecinny,
jeśli chcesz by Hip-Hop łączył, to nie hejtuj, nie bądź dziwny.
Byłbym naiwny myśląc, że to coś to zmieni,
bo Hip-Hop się podzielił bez obecności Peji. "

Foka_r2 

Wysłany: 2011-04-29, 22:07   

Hip-hop ma łączyć, a nie dzielić.
A co do albumów to Demonologia - Słonia z września 2010:) 13mają - Sokół&Marysia Starosta 'czysta brudna prawda', 27mają Chada - Wiara Gwarancją Wygraniej
On trochę nie pasował do czasów marketingu, Motoareny i tego szumu medialnego wokół sportowych wydarzeń. To symbol starego Apatora, Broniewskiego 98 i odejście w takim stylu jeszcze wzmocni jego legendę.

Odpowiedz do tematu