Forum kibiców Apatora Toruń Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: info
2011-10-09, 00:35
Polityka i tak dalej

Na kogo zagłosujesz 09.10.2011?
Prawo i Sprawiedliwość
14%
 14%  [ 20 ]
Platforma Obywatelska
5%
 5%  [ 8 ]
Sojusz Lewicy Demokratycznej
4%
 4%  [ 6 ]
Polskie Stronnictwo Ludowe
0%
 0%  [ 0 ]
Ruch Poparcia Palikota
13%
 13%  [ 19 ]
Kongres Nowej Prawicy
45%
 45%  [ 62 ]
Polska Jest Najważniejsza
2%
 2%  [ 4 ]
Samoobrona RP
2%
 2%  [ 3 ]
Liga Polskich Rodzin
2%
 2%  [ 3 ]
Inna
8%
 8%  [ 12 ]
Głosowań: 137
Wszystkich Głosów: 137

Autor Wiadomość
Radosław 

Wysłany: 2011-05-15, 01:25   

rkt napisał/a:
Stadionom ???? Na pewno też ale Stadiony i Kościół to nie wszystko. Kościół odegrał ogromną rolę w walce z komunizmem. Do tego Solidarność, KOR, RWE...długo by wymieniać.

Co do twardych narkotyków to szczerze mówiąc się nad tym nie zastanawiałem. Nawet gdyby były legalne (miękkie czy twarde) to bym ich nie używał i starałbym się wychować swoje dzieci tak aby ich nie używały. Dopalacze były legalne i jakoś ich nie brałem a ponoć działają tak samo ;)
W tej chwili sytuacja jest taka, że każdy kto chce kupi sobie takie dragi na jakie tylko będzie miał ochotę....czy wiele by to zmieniło gdyby były legalne ? Może byłyby tańsze, teoretycznie mniej dostępne dla gówniarzy a na pewno nie czerpały by z nich zysku struktury przestępcze.
Ale nie wiem czy to dobre by było.

Co do Lewicy...pomimo tego że nadal nie jest wolna od ludzi z przeszłością w PZPR, to ja bym ich nie łączył z komuną i nie stawiał znaku równości pomiędzy PZPR a SLD. Nie jestem jakimś fanem SLD, wręcz przeciwnie, wkurwiają mnie na maxa swoim zachowaniem i zakłamaniem.

przede wszystkim chodziło o stadion Lechii, jak i Śląska, ale nie tylko. Zresztą skąd się wziął Tusk na Lechii ? :) podziemie...
polecam poczytać o Śp. Dufo z Gdańska - to tak na marginesie.
patrząc na przykład państw w których dostęp do narkotyków jest łatwiejszy niż u nas, wnioskuję że za x lat rodziny patologiczne gdzie rodzice są narkomanami będą wprost proporcjonalne do rodzin gdzie problemem jest alkoholizm. a chyba każdy z nas choć 1 taką rodzinę zna. zaznaczam ze to moje zdanie.
nasz prezydent Torunia również był członkiem PZPR. masz racje nie można stawiać znaku równości pomiędzy SLD a PZPR, tym bardziej że w Polsce mamy na chwile obecną polityków-chorągiewki-karierowiczów bez sprecyzowanego poglądu politycznego. Dlatego taka polska lewica chce się bratać z prawicą, dlatego dwie prawicowe partie o bardzo podobnych poglądach walczą ze sobą o władzę. taki paradoks, dlatego daleko nam jeszcze do polityki demokratycznej w państwach zachodnich. Mimo wszystko to SLD na czele z otyłym Kaliszem woła o legalizację związków homoseksualnych i inne kontrowersyjne reformy, a to oznacza że takim ludziom nie można dawać nawet szansy.

"a jak ktos sie zacpa to nie nasz problem"
a myślisz ze detox to z czyich pieniędzy?

19MatiaS62
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-15, 01:44   

Powiedz , w jakim okresie pito najwiecej alkoholu?(mowa o swiecie a nie Polsce)
Podpowiem podczas prohibicji."Zakazany owoc najlepiej smakuje"
Co do Lewicy...Gdyby robili to co mowia , ze zrobia to ten kraj by odzyl.
Niech legalizuja te zwiazki homoseksualne ... Ch*j mnie obchodzi kto z kim , gdzie i kiedy i jak?Przeszkadza ci co kto robi? Tyle , ze z nasza lewica roznie bywa :) obiecuja , obiecuja i tylko obiecuja :) .Ewenement na skale swiatowa jak lewicowiec podpisal konkordat :o ....
Wiekszosci swoich obietnic sld i tak nie zrealizuje bo beda sie bali klechow ;]

ZW 

Wysłany: 2011-05-15, 10:19   

WSH - myślę że pisanie o tym że stadiony przyczyniły się do upadku komuny to jednak nadużycie. Oczywiście coś tam się działo, ale było to raczej odbiciem wydarzeń z innych miejsc, nie były to miejsca w których coś inicjowano itp.

Cytat:
Niech legalizuja te zwiazki homoseksualne ... Ch*j mnie obchodzi kto z kim , gdzie i kiedy i jak?Przeszkadza ci co kto robi? Tyle , ze z nasza lewica roznie bywa :) obiecuja , obiecuja i tylko obiecuja :) .Ewenement na skale swiatowa jak lewicowiec podpisal konkordat :o ....
Wiekszosci swoich obietnic sld i tak nie zrealizuje bo beda sie bali klechow ;]

Przestańcie już pisać brednie że lewica się boi Kościołą itp. Bzdury totalne. Modelowy przykład lewicowej durnoty pani szczuka, jeden z liderów tego pseudointeligentnego środowiska nawet w dzień beatyfikacji papieża potrafiła w radiu, zaproszona oczywiście przez super obiektywną panią olejnik, nadawać na niego non stop. To że lewica glosuje tak czy inaczej jest tylko i wyłącznie (podobnie jak w przypadku peło i 3 innych partii) wynikiem sondazy które robią i cynicznie potem przerabiają na poglądy. Odnośnie związków homo - chłopie przecież tu nie chodzi o żadne równouprawnienie tylko specjalne uprawnienia dla tych środowisk, kto im dzisiaj przeszkadza żyć ze sobą? Jakaś ustawa zabrania? Tu chodzi tylko o to żeby pozyskać kasę na jakieś durne projekty równouprawnienia i to żeby w przedszkolu dzieci uczyły się że jak się ma dwóch tatusiów to jest jeszcze fajniej. To środowisko które po tylu latach chce zmieniać podstawowe definicje - rodzina, małżeństwo itp. No ale może podobają ci się inicjatywy takie jak tęczowe sektory i marsze zboczeńców poprzebieranych za księzy itp itd.

Ciekawy jestem dlaczego w mediach zawsze jest cicho gdy wypowiada się o polityce np Pieronek? Aha, no dlatego że jego poglądy odpowiadają salonowi. Więc tu wtrącania się nie ma. Gorzej jak inny ksiądz powie coś odmiennego. Wtedy jest szum. Dopóki się z nami zgadzasz możesz gadać do woli. Jak przestajesz to oczywiście jest już państwo kościelne.

Cytat:
Moim zdaniem Kościół nie powinien wpływać na prawo które uchwala sejm, Powinien wpływać na wiernych którzy (jeśli Kościół uważa coś za złe) nie powinni z tego prawa korzystać pomimo tego że państwo i prawo na to by im pozwalało. To by dopiero pokazywało siłę Kościoła, który tak naprawdę starając się wpływać na prawo Państwowe pokazuje tylko (moim zdaniem) jak jest słaby i jak nie ma przełożenia na wiernych.

A na jakiej niby podstawie na prawo chcą wpływać np feministki? Albo środowisko gazety wyborczej? Oni mogą? Zresztą - sensem działalności Kościoła jest działalność misyjna - czyli też walka o to żeby ludzi przekonywać, starać się propagować swoje poglądy. Także lobbować żeby w uchwalanym prawie znalazły się zapisy zgodne z jego nauką. I tyle. Ja do Kościołą nie chodzę i śmiać mi się chce jak czytam te opowieści o tym jak to niby Kościół narzuca. Komu? Mi nic nie narzucił. Żyję według swoich zasad i jakoś nie muszę się z tym kryć. Natomiast ewidentnie narzucają mi swoje poglądy (poprzez prawo) jakieś lewackie organizacje - niedługo nie będzie można już powiedzieć "pedał" bo jak jakiś zniewieściały usłyszy to będzie kara. Nawet swoich poglądów niektórzy nie mogą manifestować bo wówczas są oczywiście faszystami. Może tym problemem się tu zajmiemy?
Już naprawdę jak czytam takie hasłą że jakby lewica zrobiłą to kraj by odżył....ręce opadają. Co by odżyło? Marsze równości chyba. Przecież ci ludzie w zasadzie żadnych poglądów nie mają. Rozumu starcza im tylko na to żeby wymyślić pojęcia pokroju "kultury gejowskiej". Ludzie co to kur... jest? Rownie dobrze może być kultura stolarska, murarska, kultura wielbicieli miłości analnej, oralnej itp. Nie dajcie się zwariować. Lewicową wrażliwość doskonale widać chociażby w toruńskim CSW. Grupa lewicujących świrów wmówiła sobie że np wiszący na sznurku kamień symbolizuje upadek świata. A lodówka z bananami to symbol przemijania. I obserwują jak podobni im mądrale chodzą i to omawiają (sam słyszałem). Głupota do potęgi. Ale oczywiście w ramach salonowego otwarcia na odmienność dla takich dziwaków buduje się takie instytucje.

pozdro

Mr.S
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-15, 10:44   

Program lewicy

Cytat:
promowanie idei równości, wolności, sprawiedliwości społecznej i solidarności;
sprzeciw wobec kapitalizmu i wyzysku;
liberalizm społeczny i obyczajowy;
szacunek dla praw mniejszości;
walka z dyskryminacją jakichkolwiek grup społecznych (równouprawnienie lub równe traktowanie);
walka o prawa pracownicze;
u skrajnej lewicy nacjonalizacja przemysłu oraz uspołecznienie w szczególności środków produkcji
u skrajnej lewicy chęć wprowadzenia gospodarki centralnie planowanej
sprzeciw wobec prywatyzacji
poparcie dla praw socjalnych;
poparcie dla państwowego lub społecznego systemu edukacji i opieki zdrowotnej
dopuszczenie interwencjonizmu państwowego;
poparcie dla podwyższenia płacy minimalnej i skrócenia godzinnego tygodnia pracy;
poparcie dla progresywnego opodatkowania obywateli i sprzeciw wobec podatku regresywnego i podatku liniowego;
postulat zlikwidowania/zmniejszenia zjawiska bezdomności i bezrobocia;
niechęć wobec politycznej aktywności kościołów i związków wyznaniowych (normatywny antyklerykalny postulat "rozdziału" państwo/Kościół)
wolność wyznania, sprzeciw wobec fanatyzmu religijnego oraz promowanie ateizmu lub teologii wyzwolenia
ekologia i walka o prawa zwierząt
antyfaszyzm
internacjonalizm i pacyfizm
promowanie alterglobalizmu lub zrównoważonego rozwoju
federalizm oraz poparcie dla demokracji bezpośredniej i ekonomii uczestniczącej
patriotyzm internacjonalistyczny lub kosmopolityzm

Trochę żal patrzeć że niektórzy kibice,zapominają kim są i do czego się przywiązują dla lewicy nie ma znaczenia pojęcie patriotyzmu,tradycji,narodu czy nawet wiary.To co mają kibice robić zakładać teraz czapeczki U...xu w ramach postępu ?Zapraszać gejów do młyna gdzie w przerwie między biegami będą nie wiadomo co robić?Jak widzicie to lewica narzuca coś nie Kościół!
Kośćiół tylko mówi co jest dobre a co złe i każdy człowiek ma wolny wybór.A to że Kościół się wtrąca w politykę hmm wydaje mi się że to jest po prostu obrona przed lewactwem.
19Matia62 mam pytanie od kiedy Polska jest krajem świeckim i kto to wprowadził?

rkt 

Wysłany: 2011-05-15, 11:18   

Mr.S - a jakim niby państwem jest Polska jeśli nie świeckim ?

19MatiaS62
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-15, 11:27   

Kościół - Jestem Polakiem , ale nie wierze i np.nie życzę sobie , żeby decyzje MOJEGO kraju były uzależnione od klechów .
Homoseksualizm - Bardziej bałbym się zostawić dziecko z księdzem niż z gejem/lesbijką.
Lewica - Wiele rzeczy mówi mądrze .Nie ze wszystkim się zgadzam , ale wole ich niż pis czy po ...
Mr.S - przepraszam , źle się wyraziłem.Chodziło mi o to , że powinno być świeckie.Uważasz ,że geje to na każdym kroku się pier**lą ?To co widzisz na paradach(parad nie popieram)to jest tylko garstka ludzi z tego środowiska.Jest wielu homoseksualistów , którym też się to nie podoba.Żeby było jasne , bo zaraz zaczniecie mnie posądzać o nie wiem jakie rzeczy :p jestem hetero , ale jestem też tolerancyjny i otwarty i nie obchodzi mnie czyjaś dupa ;]Jezeli ja tego nie widze
ZW- spójrz na przedstawicieli prawicy.Co oni sobą prezentują ? Ośmieszają i kompromitują nasz kraj , dla osiągnięcia swoich celów.

KLW
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-15, 14:56   

rkt napisał/a:
Mr.S - a jakim niby państwem jest Polska jeśli nie świeckim ?

Tzw. "umiarkowanie świeckim"

19MatiaS62 napisał/a:
Uważasz ,że geje to na każdym kroku się pier**lą ?To co widzisz na paradach(parad nie popieram)to jest tylko garstka ludzi z tego środowiska.Jest wielu homoseksualistów , którym też się to nie podoba.Żeby było jasne , bo zaraz zaczniecie mnie posądzać o nie wiem jakie rzeczy :p jestem hetero , ale jestem też tolerancyjny i otwarty i nie obchodzi mnie czyjaś dupa ;]Jezeli ja tego nie widze

Nie chodzi o nie wiadomo jaką dyskryminację, ale Twoja lewica promuje homoseksualizm jako coś "normalnego", a wręcz zachęca do tego zapraszając na różne parady itp. Umożliwia tęczowym przyjaciołom ze wschodu przyjazdy do Polski za darmo, w przeciwieństwie do innych ludzi stamtąd, którzy chcąc po prostu zwiedzić Polskę muszą placić niemałe pieniądze. Prowadzi to do niczego innego jak tylko do upadku zasad moralnych i degeneracji społeczeństwa.

19MatiaS62 napisał/a:
ZW- spójrz na przedstawicieli prawicy.Co oni sobą prezentują ? Ośmieszają i kompromitują nasz kraj , dla osiągnięcia swoich celów.

Którą prawicę masz na myśli? Bo chyba nie POPIS :573:

19KSAT62 

Wysłany: 2011-05-15, 15:19   

Niby jak twoim zdaniem osmiesza sie prawica ? Zachowaj swoje lewackie ciagotki w strone gejow i lesb dla siebie ..

krzyzak1962 

Wysłany: 2011-05-15, 18:47   

akurat u nas chyba nie ma partii ktora sie nie osmiesza, wiec to raczej normalne...
Zaciskał Pięści I Ze Śmiechem Wołał: Hej!"

19MatiaS62
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-15, 19:38   

Cytat:
Niby jak twoim zdaniem osmiesza sie prawica ? Zachowaj swoje lewackie ciagotki w strone gejow i lesb dla siebie ..

Pisze sie ciągutki :) I nie w strone homoseksualistow tylko w strone tolerancji .Mi to nie musi pasowac , ale szanuje ze ktos jest inny niz ja , niestety niektorzy nigdy tego nie pojma.Ch*j cie obchodzi co ktos inny jesli ci krzywdy tym nie robi? iinnym w sumie tez , jesli uważasz homoseksualizm za zly to nie twoj problem , chyba ze masz potrzeba niesienia pomocy innym.WSZYSCY mamy ten sam kolor krwi i oddychamy tym samym powietrzem.
Po to jest ten temat , zeby sie wypowiadac i Ty mi tego nie zabronisz.
Nie jestem "lewakiem" , popieram pomysły i lewicowe i prawicowe ale nie wszystkie i z tej i z drugiej strony. Jesli mialbym wybierac pomiedzy PO a SLD to wybralbym 2 opcje bo po juz PO pokazalo na co ich stac.Nie mowie juz o partii Korwina bo ona nie ma prawa bytu...nie ma jej w mediach , nikt o niej nie mowi a w "obiektywnych "sondazach zajmuje ona jedno z ostatnich miejsc .Ci ludzie co chcieliby zaglosowac na JKM nie robia tego bo wybieraja tzw. Mniejsze zlo co dla mnie jest nie do pomyslenia powie tak sobie jeden z drugim a potek tak milion osob i wygrywa takie PO.
Mowiac przedstawiciele prawicy mialem na mysli Romana :p , Jarka , Dondzia i paru innych po studiach.Lewica tez sie osmiesza , ale w mniejszym stopniu .
KLW - zapraszajac na parady nie zacheca do bycia gejem/lesbijka tylko chce pokazac , ze to sa ludzie jak ja , Ty i wszyscy inni.
Mialem na mysli po pis swojego czasu lpr a teraz pjn ;]

Maciejka 
FC Łysomice

Wysłany: 2011-05-15, 20:00   

19MatiaS62 napisał/a:
I nie w strone homoseksualistow tylko w strone tolerancji .Mi to nie musi pasowac , ale szanuje ze ktos jest inny niz ja , niestety niektorzy nigdy tego nie pojma.Ch*j cie obchodzi co ktos inny jesli ci krzywdy tym nie robi? iinnym w sumie tez , jesli uważasz homoseksualizm za zly to nie twoj problem , chyba ze masz potrzeba niesienia pomocy innym.WSZYSCY mamy ten sam kolor krwi i oddychamy tym samym powietrzem.

mylisz się , homoseksualizm robi krzywdę m.in. dzieciom , załóżmy idzie sobie dziecko z mamą i się pyta : " czemu ci dwaj panowie trzymają się za ręce i się całują ? "
a tak przy okazji homoseksualistów , jeżeli chcą mieć dzieci to niech sami sobie je zrobią :diabelek:

krzyzak1962 

Wysłany: 2011-05-15, 20:00   

no to przypomnij sobie pana Kwaśniewskiego chorującego na chorobe filipińską, ucieczki z sejmu przez okno, kontuzje kolana, Millera, Oleksego i wielu innych, a najlepszy byl ostatnio Napieralski jako DJ xD SLD juz pokazalo na co ich stac, afera za aferą. Jest mi wstyd za premiera na ktorego glosowalem (a raczej na jego partię) ale nie chce zeby ten kraj zamienil się w rzeczpospolitą smoleńską...

i pisze sie CIĄGOTKI, ciągutki to mozesz w sklepie kupic.

apropos postu maciejki to kabaret moralnego niepokuju pokazal kiedys ciekawy skecz na ten temat. jak znajde to wrzuce.
Zaciskał Pięści I Ze Śmiechem Wołał: Hej!"

19KSA62
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-15, 20:20   

http://www.youtube.com/watch?v=y9uM_6GLV_k - zapewne chodziło o polityczną poprawność " Hulajnoga " :)

19KSAT62 

Wysłany: 2011-05-15, 20:23   

tolerancja jest cecha ludzi bez przekonan ;)

zoltan112 

Wysłany: 2011-05-15, 21:01   

Ehh miałem się w tym temacie nie wypowiadać ale kolega 19MatiaS62 mnie prowokował, prowokował aż w końcu sprowokował. :P
Jesteś lewakiem kolego, oj jesteś.
Homosie mi nie przeszkadzają sami w sobie. Skoro są to niech sobie będą, w końcu niektórzy obniżają mi konkurencje u kobiet. :) Przeszkadzają mi natomiast parady , na których zwykłe pedały poubierane w jakieś dziwne ciuchy na siłę nawołują do tego żeby ich nienawidzić. Skoro są normalnymi ludźmi jak ja czy ktoś inny to niech się tak do k**wy nędzy zachowują. Ja nie wychodzę na ulicę machając kolokwialnie mówiąc fiutem i krzycząc , że jestem Heteroseksualny. Ktoś słusznie napisał, Ci ludzie nie walczą o równouprawnienie, Oni walczą o naduprawnienie, o to zeby bycie gejem czy lesbijką było lansowane na fajne i cool. Zresztą... w niektórych filmach czy programach geje już są przedstawiani jako nadludzie...

Piszesz o tym, że prawica się ośmiesza? A lewica Nie?! Sięgnij pamięcią wstecz! Przykładów podawał nie będę bo zrobił to już za mnie krzyzak1962 ;)

Co do PO to pisałem już to zarówno przy okazji wyborów prezydenckich jak i tych sprzed 4 lat... nie ma mowy o tym żebym ich poparł. Przez ostatnie 4 lata pokazali jak można spierdolić sytuację w państwie nie robiąc niczego :) Jest to ugrupowanie polityczne , które świetnie radzi sobie z budowaniem PR'u i ciągłym napierdalaniem w PiS i niczym więcej. Kiedy coś im nie szło to tematów zastępczych mieliśmy bardzo wiele, afera hazardowa, Palikot z wibratorem(o partii tego Pana nic nie napiszę , ale naprawdę podziwiam ludzi, którzy w jego ugrupowaniu widzą "coś" więcej niż bezkresną głupotę i niechęć do Jarka Kaczyńskiego), dopalacze czy w końcu MY - kibice.

Ja mimo wszystko jestem zdania, że naszemu krajowi przydałyby się silnorękie rządy autorytarne i wtedy może przestałby nas otaczać ze wszystkich stron ten totalny absurd. Jest to niestety niemożliwe.

Moje poparcie zyskuje zatem Prawo i Sprawiedliwość. Partia , za której rządów ŻYŁO MI SIĘ LEPIEJ, a jak ktoś wyskoczy mi z Giertychem i Lepperem to niech się najpierw zastanowi nad tym co innego mogli wtedy zrobić niż zawrzeć koalicję z partiami tych dwóch panów... PiS ma gorszy PR, to jasne. Mainstream media nie popuszczą im jak będą u władzy ale gówno mnie to obchodzi. Mam dwoje oczu i sam będę widział czy robią coś dobrze czy źle. Po 4 latach mówię po raz kolejny NIE dla Donalda, jego partii i zakłamanych mediów!
Ostatnio zmieniony przez zoltan112 2011-05-15, 22:02, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu