Forum kibiców Apatora Toruń Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Sporty Walki...
Autor Wiadomość
Daniu 
PCP 2010

Wysłany: 2008-12-02, 00:04   

gfg napisał/a:
...ze chlopaki znudza sie miekkim-bez urazy-stylem.

Ale i tak zycze powodzenia...
pozdrawiam:)

Troche zle to okresliles- miekki styl-
Jezeli osiagniesz wysoki dan to naprawde watpie zeby znalazl sie ktos kto Cie pokona. Rozumiem ze nie ma bicia po mordzie tylko chwyty i obrona a jak atak to czerpiesz sile z ataku przeciwnika. Ja sadze ze mlodzi mogliby sie na takie cos udac bo to naprawde wspaniala technika walki i nie doceniana przez wielu taki jak ty i tu bez urazy
:D pzdr :ta:

Johnnie_Walker
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-02, 00:15   

Myśle że Freedy nie szuka kandydatów po to by szkolić ich do walki na ulicy. Z tego co wiem w takich klubach obowiązują zasady. Jesli ktos chce sie wyszkolic na ulice to proponuje boks. Jesli ktos dobrze potrafi trzymac garde to juz jest polowa sukcesu(moje zdanie) do tego dobre wyprowadzanie ciosow. Na ulicy zazwyczaj są ekstremalne warunki i nie ma zbytnio czasu na myślenie. Mysle ze boks to najlepsza sztuka walki ktora mozna wykozystac na ulicy... Aikido nigdy sie bardziej nie interesowalem, ale po tym temacie chetnie poczytam o tym sporcie:)

gfg 
:)

Wysłany: 2008-12-02, 14:42   

Troche zle to okresliles- miekki styl-
Jezeli osiagniesz wysoki dan to naprawde watpie zeby znalazl sie ktos kto Cie pokona

OSTATNI moj post w tym temacie...

''wysoki dan''-osiagniecie ''wysokiego dana'' zajmuje kilka lat...
jezeli jestes odpowiednio zmobilizowany to gwarantuje Ci,ze po 3-5 miesiacach treningow
boksu,luta livre,bjj,judo zdzialasz duzo wiecej w samoobronie niz cwiczac aikido(ten sam okres czasu,ba nawet dluzej)

Zreszta kazdy ma prawo wyboru co chce cwiczyc...
wyrazilem tutaj swoje indywidualne zdanie...
pozdrawiam:)

zreszta ten temat juz kiedys zakladalem:)
WSH-GTA czy dzialasz tutaj:):):)

„Mistrzami zostają tylko ci, którzy podchodzą do każdego ćwiczenia tak, jakby szli na śmierć lub na ostatnią bitwę, w której zwyciężą albo zginą. Zwycięża ten, dla którego wygrana jest ważniejsza niż życie…”

Radosław 

Wysłany: 2008-12-02, 14:56   

posty przesuniete

P[A]wel
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-02, 15:04   

gfg czy ty jestes ktoryms z tych panow na Twoim avatarku? :P

Johnnie_Walker
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-02, 16:07   

gfg ma swoje ciekawsze zdjecie z jakiegos turnieju w zaganiu chyba. Piekne ujecie w gazecie:) pozdro gfg(kiedy na kebaba skoczymy?)

gfg 
:)

Wysłany: 2008-12-03, 13:28   

w tamtej gazecie to ujecie pierwsza klasa:) do tej pory mam zwale jak mnie torturuja:)
byl to rok 2005:) roznica wagi lekko 50 kg:) hahaha
ale wyszedlem do walki-wszyscy mi bravo wtedy bili:)
pokaze Ci inne ciekawsze zdjecia z zawodow chlopaku;]
a kiedy na kebaba:)
mysle ze w ciagu 10 najblizszych dni:)
wogole ogarniam powrot do Polski:)

„Mistrzami zostają tylko ci, którzy podchodzą do każdego ćwiczenia tak, jakby szli na śmierć lub na ostatnią bitwę, w której zwyciężą albo zginą. Zwycięża ten, dla którego wygrana jest ważniejsza niż życie…”

P[A]wel
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-25, 22:47   

Proponuje powypisywac tutaj kluby w ktorych trenujecie i ich strony www, gdzie mozna pocwiczyc sporty i sztuki walki.
Prosilbym tez o obiektywna opinie czy klub jest na wysokim poziomie czy nie ;]

1. Taekwon-Do klub "Lechmed" strona www.lechmed.pl
Moja opinia: Fajna atmosfera, wysoki poziom treningow. Bardzo dobrze wplywa na kondyche. Polecam!

2. Kickboxing klub "Dragon" srrony chyba niema a klub zmienia miejsce treningow ale mozna zadzwonic do trenera i sie dopytac ;]
http://www.pzkickboxing.p...trefa-zachodnia
Moja opinia: Troche chodziłem i mozna w krotkim czasie naprawde wiele sie nauczyc. Całkiem fajna atmosfera, wysoki poziom. polecam.

Info od UltRasa
3. Dziewulskiego 21 (w kwadracie na pietrze) poniedzialek, sroda 19.45 - Muay thai 60zł/miesiąc wtorek, czwartek, piatek 19.45 BJJ 70zł/miesiąc

4. VALE TUDO NA SKARPIE ZA OBI W KLUBIE FITNES TRENINGI PON-19.30-PARTER WT-18.00-RECE CZW-18.00-NOGI+RECE PN-18.00-PARTER SOB-15.00-RECE TRENINGI ZA MIESIAC 80 ZŁ

5.BJJ i inne http://www.bjj.torun.pl/index.html

ciAwoR
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-23, 14:04   

jako ze dla was jestem penwie przyslowiowym zgredem,pewnie powiecie ze to juz nie modne,ale ja zostaje przy swoim jak dla mnie teraz jak i kiedys boks daje dobre poczucie bezpieczenstwa.Trenowalem ładnych pare lat temu i mysle ze w obecnych czasach tez bym mogl troche powalczyc z chlopakami obracajacych w nowych stylach..na ulice jak najbardziej boks :ta:

WERONIKA
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-16, 15:39   

P[A]wel napisał/a:
Proponuje powypisywac tutaj kluby w ktorych trenujecie i ich strony www, gdzie mozna pocwiczyc sporty i sztuki walki.
Prosilbym tez o obiektywna opinie czy klub jest na wysokim poziomie czy nie ;]

1. Taekwon-Do klub "Lechmed" strona www.lechmed.pl
Moja opinia: Fajna atmosfera, wysoki poziom treningow. Bardzo dobrze wplywa na kondyche. Polecam!

2. Kickboxing klub "Dragon" srrony chyba niema a klub zmienia miejsce treningow ale mozna zadzwonic do trenera i sie dopytac ;]
http://www.pzkickboxing.p...trefa-zachodnia
Moja opinia: Troche chodziłem i mozna w krotkim czasie naprawde wiele sie nauczyc. Całkiem fajna atmosfera, wysoki poziom. polecam.

Info od UltRasa
3. Dziewulskiego 21 (w kwadracie na pietrze) poniedzialek, sroda 19.45 - Muay thai 60zł/miesiąc wtorek, czwartek, piatek 19.45 BJJ 70zł/miesiąc

4. VALE TUDO NA SKARPIE ZA OBI W KLUBIE FITNES TRENINGI PON-19.30-PARTER WT-18.00-RECE CZW-18.00-NOGI+RECE PN-18.00-PARTER SOB-15.00-RECE TRENINGI ZA MIESIAC 80 ZŁ

5.BJJ i inne http://www.bjj.torun.pl/index.html

w jakim okresie czasu trenowałeś może Cię kojarze ?

P[A]wel
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-25, 14:15   

Karate i Muai Thai
http://www.spartakus.hostit.pl/

BJJ
http://www.brazilianjiujitsu.pl/

Sopin
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-27, 20:08   

Polecam MuaY Thai Osobiście to trenuje juz 2 lata bardzo się przydaje na solówkach itd
zwykle wystarczy jeden cios z łokcia albo piszczela to już po walce DLATEGO POLECAM
TĄ SZTUKE WALKI

http://www.muaythai.bydgoszcz.pl/

19Reja62
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-27, 20:12   

sory, a jest jakis oddzial tego MT w toruniu ?

maRcinKSA 
Krzyżacy.net

Wysłany: 2009-10-27, 20:14   

Toruń - Zespół Szkół nr 22, ul. Fałata 88/90

Dla wszystkich

Wtorek - 20:00 - 21:30
Czwartek -20:00 - 21:30

19Reja62
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-27, 20:40   

no tak, przeczytałem tak na stronce, ale nie wiedzialem czy to jest aktualne, bo coś kiedyś słyszałem że w 22 juz nie ma już MT, a z resztą teraz w 22 Stolarczyk prowadzi boks i dlatego uznałem tą plotke za prawdziwą.
Pzdr ;P

Odpowiedz do tematu